Şimdi Ara

İZMİRDE BLURAY FİLM KİRALAYABİLECEĞİM BİR YER VARMI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
2.964
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> İZMİRDE BLURAY FİLM KİRALAYABİLECEĞİM BİR YER VARMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3833 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar izmir de tercihen karşıyaka içi olmak üzere bluray film kiralayan yerler varmı bilen varsa bilgilendirebilirmi beni acaba teşekkürler

|
    |

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
  • Yarbay
    2363 Mesaj
    egs de dvd club var 2. katta
    |
    |
    bluray kiralıyormu kardeşim orası ben sadece dvd film kiralıyor diye biliyorum birde oranın tel falan varmı sende
    |
    |

• Yarbay
    3472 Mesaj
    ben biliyorum alper
    |
    |
    hatay-üçyol-betonyol tarafında var mı bluray kiralayan bildiğiniz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: pape

Merhaba arkadaşlar izmir de tercihen karşıyaka içi olmak üzere bluray film kiralayan yerler varmı bilen varsa bilgilendirebilirmi beni acaba teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

Bende hatay'da oturuyordum tesadüf.Geçen ay karşıyaka-mavişehir e yerleştim.İkinizin sorusunada cevap bekliyorum bende.

Birde ortalama kira ücreti ne kadar oluyor bluray filmlerin?Bunu merak ediyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı

• Yarbay
    4429 Mesaj
    ksk çarşıda gamezone diye bi yer var.sorarsan gösterirler tam hatırlamıyorum yerini
    |
    |
    XBOX ONE 500 GB + XBOX 360 SLIM 4 + 320 GB + 32 GB USB (UK LIVE: iscanthere, TR LIVE: iskender, YENİ US LIVE: NerdHerdTR), (TR PSN: iscanthere_TR, UKpsn: big_iscanthere), SAMSUNG GALAXY S6 + SAMSUNG ATIV PC PRO, VESTEL pixellence FHD 32PF6019, PS ONE, NİNTENDO 64, iPhone SE 16 GB + AKG K518LE
  • Yarbay
    3833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ben biliyorum alper

madem biliyorsun niye söylemiyorsun necdetim
    |
    |

• Yarbay
    3833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

ksk çarşıda gamezone diye bi yer var.sorarsan gösterirler tam hatırlamıyorum yerini

teşekkürederim arkadaşım sağol
    |
    |

• Yarbay
    3833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

quote:

Bende hatay'da oturuyordum tesadüf.Geçen ay karşıyaka-mavişehir e yerleştim.İkinizin sorusunada cevap bekliyorum bende.

Birde ortalama kira ücreti ne kadar oluyor bluray filmlerin?Bunu merak ediyorum.

Ben birkaç yer buldum arkadaşım bitanesi leandri arkadaşımızın söylediği gibi mavişehir egepark ta dvd club tel no: 3243212 8 TL ye kiralıyor 2-3 günlüğüne ayrıca ps3 oyunuda kiralıyor 15 TL ye 20 günlüğüne falan 2. si internetten bulduğum film dünyası tel: 3668306 7.5 TL ye kiralıyor ksk bahçelievler civarında online film sipariş edebiliyorsunuz ücret 7.5 TL son olarakta gene netten bulduğum gong dvd tel:3684529 onu henüz arama fırsatım olmadı bunun dışında bildiğiniz başka yerler varsa paylaşabiliriz burada
    |
    |

• Yarbay
    3472 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ben birkaç yer buldum arkadaşım bitanesi leandri arkadaşımızın söylediği gibi mavişehir egepark ta dvd club tel no: 3243212 8 TL ye kiralıyor 2-3 günlüğüne ayrıca ps3 oyunuda kiralıyor 15 TL ye 20 günlüğüne falan 2. si internetten bulduğum film dünyası tel: 3668306 7.5 TL ye kiralıyor ksk bahçelievler civarında online film sipariş edebiliyorsunuz ücret 7.5 TL son olarakta gene netten bulduğum gong dvd tel:3684529 onu henüz arama fırsatım olmadı bunun dışında bildiğiniz başka yerler varsa paylaşabiliriz burada

sana söyleyeceğim yer filmdünyasıydı eskiden çok dvd kiralardım ordan ama bluray film fazla yoktu orda çeşit azdı şimdi nasıl bilmiyorum bi ara beraber gideriz
    |
    |

• Yarbay
    3833 Mesaj
    gidelim gidelim kardeşim valla şu ps3 ü aldım alalı bir bluray film izlemek nasip olmadı
    |
    |

• Teğmen
    222 Mesaj
    egs dekini tavsiye ederim
    gonk video hem daha pahalı hemde 1 gün kiralıyodu sanırım,egs 2 gün
    film dünyasını bilmiyorum tam yeri neresi ki acaba
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: zep

egs dekini tavsiye ederim
    gonk video hem daha pahalı hemde 1 gün kiralıyodu sanırım,egs 2 gün
    film dünyasını bilmiyorum tam yeri neresi ki acaba

karşıyaka telekom binasını biliyorsan bahçeli evlerde o caddeden biraz aşşağı doğru salın kime sorsan gösterir yol üstünde zaten ayrıca filmler 2 günlük dvd vcd blu-ray ve oyun da satıyor ama ps3 oyunu yok galiba
    |
    |
    EGS ( Ege Park) de varmış arkadaşlar mavişehirde.BUgün oradaydım biraz bilgi aldım.depozito olarak 50tl + 6tl veriyorsun 2 gün sende kalabiliyor.Geldiğinde haliyle 50tl yi geri alıyorsun.Yani kirası 6tl ye geliyor.
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    2363 Mesaj
    quote:

EGS ( Ege Park) de varmış arkadaşlar mavişehirde.BUgün oradaydım biraz bilgi aldım.depozito olarak 50tl + 6tl veriyorsun 2 gün sende kalabiliyor.Geldiğinde haliyle 50tl yi geri alıyorsun.Yani kirası 6tl ye geliyor.

egs deki arkadaşlardan yıllardır alışveriş yaparım,film konusunda tavsiye alabilirsiniz film konusunda çok üst seviye bilgileri vardır,ps3 oyun kirasıda yapıyorlar
    |
    |
    hepinize teşekkür ederim arkadaşlar değerli tavsiyeleriniz için
    |
    |

• Yarbay
    2012 Mesaj
    Güncel
    birde ne kadara buray film kiralamalar?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.