Şimdi Ara

İZMİRDE BLURAY FİLM KİRALAYABİLECEĞİM BİR YER VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar izmir de tercihen karşıyaka içi olmak üzere bluray film kiralayan yerler varmı bilen varsa bilgilendirebilirmi beni acaba teşekkürler

• egs de dvd club var 2. katta
  • bluray kiralıyormu kardeşim orası ben sadece dvd film kiralıyor diye biliyorum birde oranın tel falan varmı sende
  • ben biliyorum alper
  • hatay-üçyol-betonyol tarafında var mı bluray kiralayan bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pape

Merhaba arkadaşlar izmir de tercihen karşıyaka içi olmak üzere bluray film kiralayan yerler varmı bilen varsa bilgilendirebilirmi beni acaba teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

hatay-üçyol-betonyol tarafında var mı bluray kiralayan bildiğiniz?

Bende hatay'da oturuyordum tesadüf.Geçen ay karşıyaka-mavişehir e yerleştim.İkinizin sorusunada cevap bekliyorum bende.

Birde ortalama kira ücreti ne kadar oluyor bluray filmlerin?Bunu merak ediyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ksk çarşıda gamezone diye bi yer var.sorarsan gösterirler tam hatırlamıyorum yerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ben biliyorum alper

madem biliyorsun niye söylemiyorsun necdetim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

ksk çarşıda gamezone diye bi yer var.sorarsan gösterirler tam hatırlamıyorum yerini

teşekkürederim arkadaşım sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Merhaba arkadaşlar izmir de tercihen karşıyaka içi olmak üzere bluray film kiralayan yerler varmı bilen varsa bilgilendirebilirmi beni acaba teşekkürler

quote:

Bende hatay'da oturuyordum tesadüf.Geçen ay karşıyaka-mavişehir e yerleştim.İkinizin sorusunada cevap bekliyorum bende.

Birde ortalama kira ücreti ne kadar oluyor bluray filmlerin?Bunu merak ediyorum.

Ben birkaç yer buldum arkadaşım bitanesi leandri arkadaşımızın söylediği gibi mavişehir egepark ta dvd club tel no: 3243212 8 TL ye kiralıyor 2-3 günlüğüne ayrıca ps3 oyunuda kiralıyor 15 TL ye 20 günlüğüne falan 2. si internetten bulduğum film dünyası tel: 3668306 7.5 TL ye kiralıyor ksk bahçelievler civarında online film sipariş edebiliyorsunuz ücret 7.5 TL son olarakta gene netten bulduğum gong dvd tel:3684529 onu henüz arama fırsatım olmadı bunun dışında bildiğiniz başka yerler varsa paylaşabiliriz burada

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben birkaç yer buldum arkadaşım bitanesi leandri arkadaşımızın söylediği gibi mavişehir egepark ta dvd club tel no: 3243212 8 TL ye kiralıyor 2-3 günlüğüne ayrıca ps3 oyunuda kiralıyor 15 TL ye 20 günlüğüne falan 2. si internetten bulduğum film dünyası tel: 3668306 7.5 TL ye kiralıyor ksk bahçelievler civarında online film sipariş edebiliyorsunuz ücret 7.5 TL son olarakta gene netten bulduğum gong dvd tel:3684529 onu henüz arama fırsatım olmadı bunun dışında bildiğiniz başka yerler varsa paylaşabiliriz burada

sana söyleyeceğim yer filmdünyasıydı eskiden çok dvd kiralardım ordan ama bluray film fazla yoktu orda çeşit azdı şimdi nasıl bilmiyorum bi ara beraber gideriz

• gidelim gidelim kardeşim valla şu ps3 ü aldım alalı bir bluray film izlemek nasip olmadı
  • egs dekini tavsiye ederim
    gonk video hem daha pahalı hemde 1 gün kiralıyodu sanırım,egs 2 gün
    film dünyasını bilmiyorum tam yeri neresi ki acaba
  • Peki İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zep

egs dekini tavsiye ederim
    gonk video hem daha pahalı hemde 1 gün kiralıyodu sanırım,egs 2 gün
    film dünyasını bilmiyorum tam yeri neresi ki acaba

karşıyaka telekom binasını biliyorsan bahçeli evlerde o caddeden biraz aşşağı doğru salın kime sorsan gösterir yol üstünde zaten ayrıca filmler 2 günlük dvd vcd blu-ray ve oyun da satıyor ama ps3 oyunu yok galiba
  • EGS ( Ege Park) de varmış arkadaşlar mavişehirde.BUgün oradaydım biraz bilgi aldım.depozito olarak 50tl + 6tl veriyorsun 2 gün sende kalabiliyor.Geldiğinde haliyle 50tl yi geri alıyorsun.Yani kirası 6tl ye geliyor.
  • quote:

EGS ( Ege Park) de varmış arkadaşlar mavişehirde.BUgün oradaydım biraz bilgi aldım.depozito olarak 50tl + 6tl veriyorsun 2 gün sende kalabiliyor.Geldiğinde haliyle 50tl yi geri alıyorsun.Yani kirası 6tl ye geliyor.

egs deki arkadaşlardan yıllardır alışveriş yaparım,film konusunda tavsiye alabilirsiniz film konusunda çok üst seviye bilgileri vardır,ps3 oyun kirasıda yapıyorlar
  • hepinize teşekkür ederim arkadaşlar değerli tavsiyeleriniz için
  • Güncel
    birde ne kadara buray film kiralamalar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.