Şimdi Ara

izmir ve kuşadası için otel-gezilecek yer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • almanyadan bir arkadaşım ziyaretime geliyor. mevsim kış olduğu için mümkün olduğunca sıcak ve güneşli yerleri tercih ediyoruz. izmirde gezilecek, gidilecek barlar (techno tarz) çeşme ve kuşadası'nda kapalı havuzu olan oteller hakkında tavsiye ve fikir verirmisiniz ?

ayrıca izmirde iyi lokantalar, yani türk yemeklerinin güzel yapıldığı, sadece isim olarak değil de semt, sokak gibi tanımları da eklerseniz sevinirim izmiri çok iyi bilmediğimdem bulmak kolay olsun.

ayrıca çok iyi bir kebabçı arıyorum izmirde kebab ve künefe yapan bir yer lazım

şimdiden teşekkürler.

• yok mu kimse ya? nerde izmir'liler
  • Eger gerçek kebap yediysen İzmirde iyi bir kebapçı yok öncelikle onu söyliyim..mekan olarak incir altı civarıni gezip o cıvarda yemek yiyebılırsıniz.
  • Ben kuşadasındayım.Burda 3-4 otelde kapalı havuz var lükslüğüne göre değişen fiyatlarla beraber.Başka sorularınız olursa burdayım
  • zangetsu size yardım edecek ben lee chanin yanına gidiyorum akşamda okumako lara geçicegim
  • teşekkürler arkadaşlar gerçek kebabı yedim, adana'daki tadı asla alamıyacağımı biliyorum ancak misafirimide saçma sapan bir yere götürüp rezil olmak istemem.

mevsimlerden kış olduğu için tatil bölgeleri bomboş şu an biliyorum acaba kuşadasında açık gece klübü var mı? veya bar ? izmir de kaliteli gece klüpleri ve barlar neresi ? nerelerde bulunur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.