Şimdi Ara

İzmir Marşı sağcı solcu evetci hayırcı marşı değildir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir marşını herkes söyleyebilir sağcı solcu marşı evetçi hayırcı marşı değildir millet buna göre değerlendirme yapıyo söyleyen hayır söylemeyen evet veriyo gibisinden yanlış düşünceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah'a şükür düşmana ihtiyacımız yok 94 yıldır usanmadan bıkmadan birbirimizi yiyebiliyoruz
  • ülke sağcı solcu çomar laik diye bölünmeye çalışılıyor. Tıpkı darbe öncesi olan sağ sol kavgaları gibi...
  • Istiklal marsi diye okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Çalışılıyor değil oldu bile foruma içeriden değil de tepeden bakın anlarsınız

• Atatürk'ün bazı kesimlerce sevilmemesinin sorumluları da Kemalistlerdir. Sayelerinde İzmir marşından da soğuduk.
  • forumun yaşı küçük olduğundan fazla ciddiye almıyorum.
  • İnsanlar artık birbirine saygı duymuyo birsürü arkadaşım sağcı birsürü solcu herkesin özgür düşüncesi neden birileri çomar gerici diye çapulcu diye aşağılanırki isteyen istediğine versin

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Atatürk'ün bazı kesimlerce sevilmemesinin sorumluları da Kemalistlerdir. Sayelerinde İzmir marşından da soğuduk.

vallahi Atatürk'ü sevmeyenler genellikle yunanlılar veya arap yalayıcısı tipler oluyor. o zaman sende ikisinden birisin güzel dostum.
  • Yüzde yüz katılıyorum

• Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Ben Atatürkü çok severim fakat solcular abartıyolar

• İzmir Marşı sağcı solcu evetci hayırcı marşı değildir
  • Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok Atatürk sayarım severim ki bu zaten vatandaşlık görevidir. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının görevidir. Fazla uzatmadan ilahlaştırılması sizce normal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Atatürk'ün bazı kesimlerce sevilmemesinin sorumluları da Kemalistlerdir. Sayelerinde İzmir marşından da soğuduk.

vallahi Atatürk'ü sevmeyenler genellikle yunanlılar veya arap yalayıcısı tipler oluyor. o zaman sende ikisinden birisin güzel dostum.

Yukarıdaki mesajımda İzmir marşından soğumak haricinde herhangi şahsi bir görüş sergilemedim. Birini yaladığım kanısına nereden vardın?

Şimdi yukarıda yazdığımın neden doğru olduğunu idrak edebiliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 22 Mart 2017; 19:30:7 >
  • YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

• Ne desen boş sen artık Atatürk düşmanı Arap sevicisin hocam

Hemen teşhisi koyuyorlar

• İçimizdeki araplar,Atatürkü sevmezler.Bende içimizdeki arapları sevmem.Sürekli araplaşmaya doğru meyledenlerle,ülkeye damdan düşer gibi 3 milyonun üzerinde arap alanlarla,ne kadar değer verdikleri şey varsa araplarla bağlantılı olanlarla,araplaştırma kurumları imam hatiplerin sayısını arttıranlarla,kutsallık kisvesi altında arapçılık yapanlarla herhangi bir ortak noktam yok,kendilerine duygusal bir yakınlıkta hissetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 22 Mart 2017; 19:34:40 >
  • Atatürk' ü ancak bir Arap veya PKKlı sevmeyebilir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Atatürk' ü ancak bir Arap veya PKKlı sevmeyebilir...

+ermeni ve yunan dölleri

Eklediğiniz için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben Atatürkü çok severim fakat düşünceniz yanlış ozaman sende hz muhammedi sevmek zorundasın fakat dinde zorunluluk yok isteyen sever isteyen sevmez Türkiye müslüman ülke şort giyilmesin gibi senin düşüncen Atatürkü sevmek zorunda değil kimse özgürlüğü Atatürk öğretti bize unutmayın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.