Şimdi Ara

İzmir'de pda aksesuar satıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar izmirde pda aksesuarları bulabileceğimiz yer, firma bilen varmı eğer varsa benşmle paylaşırsa sevinirim.
    mesela bir stylus, ekran filtresi alacam böyle ufak şeyler için internetle uğraşmak istemiyorum

• ne yazik ki ben de zamanında çok aradım, bulamadım. İstanbuldaki firmalar da çok yüksek kar koyarak satıyorlardı. Onlara kızdım sıkı bir ebayci oldum. şimdi çevremdeki arkadaşlara da ebay öneriyorum. Ufak tefek şeyler gümrüğe takılmaz, sadece biraz sabırla bakleyeceksiniz. UK 1 hafta USA bazen 3 hafta uzakdoğu ise 2 ila 4 hafta arası teslimat oluyor, bilgine.

quote:

Orjinalden alıntı: gorkem0303

Arkadaşlar izmirde pda aksesuarları bulabileceğimiz yer, firma bilen varmı eğer varsa benşmle paylaşırsa sevinirim.
    mesela bir stylus, ekran filtresi alacam böyle ufak şeyler için internetle uğraşmak istemiyorum
  • İzmirde pda kullanıcıları bu kadar azmıki hiçbir firma bu işe girmemiş
    açacam sonunda bi dükkan
  • daha bugun bır satıcı ıle konustum 2. onurda
    bazı aksesuarlar getırmıs ama hıc satılmayınca gerı gondermıs
    izmir bu pda aksesuarları acısından olu durumda.
    ben gıttıgıdıyor.com u tercıh edıyorum.
  • valla ya bende asusuma arıyorum ama yok yok millet nokia almaktan gözü dönmüş nokianın bilmemnesinin nesi parçası bile var yane :D
  • izmir'de bulunmuyor pda ile ilgili hiçbirşey, bırak aksesuarı adam gibi deri kılıf bile bulamıyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.