Şimdi Ara

İzmir'de kalacak yer hakkında;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle uygun bir pansiyon vs kalacak yer var mı? Fotoğraf Çekimi için gideceğim o Yüzden kalacak yer gerekecek. Yardımlarınızı bekliyorum, dostlar.

KONUYA BEKLENIYORSUN @affiliation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz bir yer ariyorsaniz bornova ogretmen evini tavsiye ederim.Gunlugu hem uygun hem de guzel yemekleri var otelden fsrksiz.

• IZMIRDE HERKES COK MISAFIRPERVERDIR.ONUN ICIN OTELDE KALMAYA GEREK YOK ILK GORDUGUNUZ EVE GIDIN SIZI MISAFIR EDERLER

• quote:

Orijinalden alıntı: SONICMAN

IZMIRDE HERKES COK MISAFIRPERVERDIR.ONUN ICIN OTELDE KALMAYA GEREK YOK ILK GORDUGUNUZ EVE GIDIN SIZI MISAFIR EDERLER

BANA DİYECEK 1 ŞEY BIRAKMAMIŞSIN AZİZİM YAW.
  • bizim evin çatısındaki manzara süper tam güzelyalının deniz manzarasını görüyor hocam istersen yardımcı olabilirim sana birde kalacak yerler genelde karşıyaka civarlarında oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxpisikopat -- 23 Ocak 2015; 12:55:53 >
  • Basmane'de çok uygun yerler var, konforu düşük ama sudan ucuz.
  • Kardeş Çankayada bu tarihi kalıntıların olduğu yerde ara sokakta 15 liraya dahi kalinabilecek oteller var araştır.

• Fotoğraf çekimi derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lümpen

Fotoğraf çekimi derken?

Bu işi ilerletiyorum. izmir'de güzel yerler var bunları fotoğraflamak ve bir kaç ufak iş çıktı onları halletmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONICMAN

IZMIRDE HERKES COK MISAFIRPERVERDIR.ONUN ICIN OTELDE KALMAYA GEREK YOK ILK GORDUGUNUZ EVE GIDIN SIZI MISAFIR EDERLER

Böbreği saralım mı yoksa yolda mı alırlar?

• bornova öğretmenler evi iyidir
  • :(
  • bize gel. Ama 1 böbreği alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.