Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
4
Favori
37.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glorieux

Benim bildiğim bayraklıdaki milangaz var adliyenın oralardakı bugun aldım 2.32 den 2.22 ye ındrdık dedıler, doldurdum bende depoyu bır sorun yok sımdılık 60 km kadar yaptım .Bazen oluyorum yokus cıkarken boguluyor sımdılık öyle bırsey görmedım umarım iyidir de abonesi oluruz.Daha ucuz ve kaliteli yer için bende tavsıye ıstıyorum arkadaslar.

Bayraklı (folkart-adliye) Milangazdan bugün 2.22 tl den aldım. Daha öncede almıştım gazda problem yoktu ama bir hafta kullanıp tekrar bakayım. Genelde 100 km de 12 litre civarı tüketiyorum. İstasyonun önüne 2,22 tl pankartta koymuşlar, 2 gündür bu fiyat uygulanıyormuş.

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratezcan

quote:

Benim bildiğim bayraklıdaki milangaz var adliyenın oralardakı bugun aldım 2.32 den 2.22 ye ındrdık dedıler, doldurdum bende depoyu bır sorun yok sımdılık 60 km kadar yaptım .Bazen oluyorum yokus cıkarken boguluyor sımdılık öyle bırsey görmedım umarım iyidir de abonesi oluruz.Daha ucuz ve kaliteli yer için bende tavsıye ıstıyorum arkadaslar.

Bayraklı (folkart-adliye) Milangazdan bugün 2.22 tl den aldım. Daha öncede almıştım gazda problem yoktu ama bir hafta kullanıp tekrar bakayım. Genelde 100 km de 12 litre civarı tüketiyorum. İstasyonun önüne 2,22 tl pankartta koymuşlar, 2 gündür bu fiyat uygulanıyormuş.

Bornova vatan computerın ilerisinde de milangaz var, 2.02 şuan fiyat. Tavsiye ederim ben genelde ordan bazende çınarlı aytemizden alıyorum. Aytemiz emricanlarda 1.99 pazarları 1,93

• quote:

Orijinalden alıntı: muratezcan

quote:

[simage][/simage][simage][/simage]

İndirimden sonra izmir Bayraklı milangazda fiyat 2.02 olmus,depoda 10 tl karlıyım,bu resmı de yıkamada sıra beklerken cektim su jeep baya ıyımıs ya :)

• Bayraklı (folkart-adliye) Milangaz dan dün 1,90 TL den aldım. İzmir'de fiyatlar 1,99 - 1,94 - 1,90 TL civarı Menemen de 1,80 in aşağısına düşmüştür.

• Evet arkadaşlar lpg aldı başını gitti, şuan en ucuz yer neresi acaba?
  • bpet 2,49 (gece 24 ten sonra)
  • Izmirde en uygun lpg menemen tarafindadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Izmirde en uygun lpg menemen tarafindadir.

• İndirimli Milangaz 2, 59 tl salhane ve orkide yaglari oncesi, opet 2, 68 tl , 2,59 tl pogaz 2. Sanayi indirimli.

• menemene gidip alırsak 2,49 dan pahalıya gelir 2,30a bile alsak bpet 2,49 daha ucuzu varsa yazsın arkadaşlar
  • ben benzini ayda bir işim düştüğünde aytemizden dolduruyorum lpg de ucuzdur diğer yerlere göre diye düşünüyorum
  • izmirin kuzeyi için söyledim.izmir sadece konak,bornova,karabağlardan oluşmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stillfeelthepain

ben benzini ayda bir işim düştüğünde aytemizden dolduruyorum lpg de ucuzdur diğer yerlere göre diye düşünüyorum

aytemiz 2,55 ti en son 2,49 altı varmı izmirde?
  • hatta emircanlar aytemiz in reklamı çıkmış her pazar %10 indirim diyo http://www.youtube.com/watch?v=ocIal9aSQmU
  • Lpg ucuzladımı ne? ünlü markalarda 2,49 - 2,55 civarında
  • Hafta sonu Çandarlı ya doğru küçük bir gezi yaptım. Her zaman olduğu gibi en ucuz 2,39 tl ile Menemende idi. Rafinerinin olduğu Aliağa bile 2,69 - 2,70 tl idi. İzmir de genelde 2,69 tl bazı yerlerde 2,64 tl de mevcut. Bu aralar bonusun 4 kere 75 tl ye 30 tl kampanyasındayım. böylelikle 2,69 dan %10 daha az ödemiş oluyorum yani Menemen fiyatına yaklaşıyorum. 250 km lik ortalama lpg tüketimi 100 km de 9 lt. LPG daha sakin gitmeyi başarabilsem 8 lt ye kadar düşürülebilir fakat o zamanda araba kullanmanın zevki kalmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 şubat 2013 tarihinde bayraklı folkart salhane milangazda fiyat 2.64
  • quote:

9 şubat 2013 tarihinde bayraklı folkart salhane milangazda fiyat 2.64

Aynı fiyat orkide nin oradaki milangazda da mevcut fakat eskiden salhane daha da ucuzdu. İzmirde yine ucuz lpg satılmasın diye sözleştiler galiba. Menemen de lpg litrede 30 kuruş ucuz insaf az fark değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart ayı geliyor , inşallah indirimlerde yeni ayla birlikte gelir. Hala fiyatlar 2,64 - 2,69 TL arasında .
  • Geçen sene yaz ayı fiyatlarına düşse keşke 1,89tlleri görmüştük şimdi en ucuz 2,55 halkapınar bpet (geceyarısından sonra ya da bpet kart alırsanız) seferihisar yolundaki bir iki firmada 2.45tlleri görmüştüm firmaları unuttum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.