Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
4
Favori
37.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 7-8 sefer aldım menemen shellden fazla dolduruyolar doğru ama eksik litre koyduklarını zannetmiyorum. harcanan yakıt litre cinsinden çok farklılık göstermiyor...
  • bugun 120 km. yol yaptım depodaki gosterge hic kıpırdamadı.
    ama hala bana 60lt. tank nasıl 55lt. aldı. anlayamıyorum.
    depoyu bitirince gorecegiz bakalım hilelimi degilmi.
  • Bence hileli değildir , pompa basıncı normal az fazla değiştiği gibi , nizim şamandıralarımızın da ruh hali standart değil :)) hem pompa basıncı yüksek hem şamandıramızın fazla alacağı biraraya gelirse böyle olabilir diye düşünüyorum...

Bende fırsatım olduğunda Ayrancılar Moil de Shell gas satılıyor sanırım şu andaki güncel fiyat 1,59 ordan alıyorum.
  • valla gerçekten 55 lt aldı ise hileli değilse benim işime gelir çünki ben ortalama günde 100-150 km. yol yapıyorum yani yakıtı aldıkdan kısa süre sonra depodaki yakıt normal standarta gelir buda beni pisikolojik olarak bir depo ile xx km. yaptım diye rahatlatır.
  • Yine zam gelmiş arkadaşlar izmir de aygaz euro lpg opette 1,71 den 1,73 tl ye çıkmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratezcan

Yine zam gelmiş arkadaşlar izmir de aygaz euro lpg opette 1,71 den 1,73 tl ye çıkmış.

allah belalarını versin yeter artık ya donumuza kadar alacak şerefsizler avrupadaki benzinden bile daha pahalı bizde lpg
  • yazıklar olsun ya ne bu zam zam zam lpgye niye bu kadar yükleniyorlar ya benzin dizel düşsün lpgye zam gelsin 2.21 mazot lpg 1.73 = 0,48 liralık bi fark var arada ee zaten dizel az yakıo nerde lpgnin avantajı yazıklar olsun ya reziller allah belalarını versin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

yazıklar olsun ya ne bu zam zam zam lpgye niye bu kadar yükleniyorlar ya benzin dizel düşsün lpgye zam gelsin 2.21 mazot lpg 1.73 = 0,48 liralık bi fark var arada ee zaten dizel az yakıo nerde lpgnin avantajı yazıklar olsun ya reziller allah belalarını versin...

İyi de bir Allah kulu demedi ki LPG dizelden az yakacak diye.

Şu anda yakıt olarak en ekonomik olan petrol cinsi dizeldir.Bunun tartışması bile gereksiz.

Dizel araca LPG takarak yakıt tasarrufu sağlandığı söyleniyor fakat ben pek gerçekçi bulmuyorum.
  • varmı ucuz satış noktaları arkadaşlar
  • menemen yolunda ipragazla milangaz yan yana 2.05 opet 2.30
  • hort

şu an durum nedir?
  • yağhaneler bpde 2.43tü en son.
  • Bayraklı Aytemiz 2.39 lira
  • diyarbakırda 2.63 :) 0.24 kuruş fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rechan_cdx

1 ,25 ytl
    ankara yolunun 565. km sinde

3 senede %100 zam gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Bayraklı Aytemiz 2.39 lira

çınarlı bpet mi yoksa bayraklı aytemiz mi daha uygun ?

Bpet her gece indirim yapıyormuş ama aytemiz sadece pazarları
  • Bp çınarlıyı bilmiyorum ama aytemizde her zaman aynı fiyat.pazar günü ekstra indirim var mı yok mu bilmiyorum.
  • menemen yolunda alpet ve pacific te 2.19 du.
  • yok mu arkadaşlar izmirde başka tavsiye edebileceğiniz hem gazı güzel hemde fiyatı ucuz olan benzin istasyonu
  • Benim bildiğim bayraklıdaki milangaz var adliyenın oralardakı bugun aldım 2.32 den 2.22 ye ındrdık dedıler, doldurdum bende depoyu bır sorun yok sımdılık 60 km kadar yaptım .Bazen oluyorum yokus cıkarken boguluyor sımdılık öyle bırsey görmedım umarım iyidir de abonesi oluruz.Daha ucuz ve kaliteli yer için bende tavsıye ıstıyorum arkadaslar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.