Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
4
Favori
37.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3gün önce aldım fiyat 2.09
    Şansa bak sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stadyum metro durağı altındaki Petrol Ofisi'nde 2.09 şu an.
  • Halkapınar civarı 1.89 pazar günü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ucuz gaz olmak çok saçma, inanın daha pahalıya geliyor şuan alıncak en ıyı gaz opettir. aygazı kullanıyor fiyatıda çoğu yerde 2.09, ben arabayı aldıgımdan berı hep fulledim. hep hesap yaptım bp de ve dger yerlerde araba 30 krş a kadar yaktı aancak opette 20 krş u geçmedı hıc. hele hele marka sanıp mılangazı hıc almayın en rezıl gaz. ucuz mal alıcak kadar zengın olmayın 2.09 opet (aygaz) vazgeççmeyın kaltelı uygun yakar
  • bu arada dun aldıgımda 26 lıraya fullendı 146 km yaptı yanı 19 krş yaktı gecen hafta aldıgım 20 lıraya doldu 198 km yaptıı inanın benı dınleyın sızde burdasınız bende burdayım gelın tesekkur edın bana beklıyorum
  • dogyy_v1 kullanıcısına yanıt
    Bütün markaları defalarca denemiş biri olarak en iyi gaz milangazdır
    Milangazın gazı cezayirden tankerlerle gelir (oktan93) milangazın shell ve PO ile anlaşması var
    Ama ucuz ve güvenilir istasyon olduktan sonra diğer gazları da aldım ve kullandım,sonuçta ucuza binmek için lpg taktırdık

• 2 sene pompacılık yaptım . Benden daha ıyı bıldıgını dusunen varsa saygım var daha sız o pompların basıncını bıle bılmıosunuz her ıstasyonda ayrı farklı basarlar full sanırsınız daha yer vardır en ıyı gaz aygazdır bırakın tankerı 93 oktanı mılangaz da hava da var cekısıde dusurur demirörenın gazından ne beklıon

• dogyy_v1 kullanıcısına yanıt
    pompa basıncını herkes bilir,sıcak havada bile gaz miktarı değişebilir,ama tankın alabileceği kapasite de bellidir,boş tankla her markada denedim
    sen pompacılık yaptıysan sattığın gazı bilirsin ben hepsini bilirim

fiyat farkı olmadıktan sonra her türlü milangaz,shell,PO tercih ederim

ama istasyon güvenilir+gaz ucuz olduktan sonra aygaz,bpet,alpet...vs hepsini kullanırım ama fiyat farkı yoksa tabii ki cezayir gazı (oktan93) MİLANGAZ

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogyy_v1

2 sene pompacılık yaptım . Benden daha ıyı bıldıgını dusunen varsa saygım var daha sız o pompların basıncını bıle bılmıosunuz her ıstasyonda ayrı farklı basarlar full sanırsınız daha yer vardır en ıyı gaz aygazdır bırakın tankerı 93 oktanı mılangaz da hava da var cekısıde dusurur demirörenın gazından ne beklıon

Bpet ve milangazda ne çekiş ne de menzil sorunum oldu opet kotu demiyorum ama pahalı olunca daha az yol gidiyor... Milangaz bence izmirdeki en iyi gaz özellikle rampada benzindeymiş gibi gidiyor.

• Valla işten geldim yorgnm daha fazla acıklama yapamıcam gazların egıtımını bıle verdıler bıze hala cezayır gazı dıo tamam sız daha blıonuz ordan almaya devam edın o zaman :)

• En iyi gaz piyasa fiyatının altındaki gazdır :D
    Sürekli menemen'den alpetten alıyorum. Menzil çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet 1.99 Karşıyaka da ucuz diye kötüdür kesin 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: utkucmk

Opet 1.99 Karşıyaka da ucuz diye kötüdür kesin 😊

bak orası yenı dıolar ondan kaynaklı kısa surelı bır fıyattır muhtemelen =) yolum duserse bende ordan full ıyım :ÇD
  • Burada LPG fiyatlarıyla bilgi veren arkadaşların büyük kısmı menzil , performans ve fiyat odaklı değerlendirme yaparlar.
    Bende dahil, bütün bilinen markaları full depo alarak yukarıda belirttiğim kriterlerde test ediyorum.
    Sonuç; Opet olup Aygaz LPG satan istasyonun kalitesi iyidir.
    Ancak fiyat , menzil ve performans olarak kıyaslar isek pahalı satan opet aygazı almam.
    1,89 TL den Aytemiz veya Bpet ,Moil , shell tercih ederim bu gazlarda opet aygazdan aşağı değiller.

Sonuç olarak hepimiz kendi araçlarımızın performanslarını biliyoruz.
    Gaz pedalına bastığımızda aldığımız tepkide değişiklik yok, menzilde de sorun yaşamıyorsak ucuz ve kaliteli gaza devam ederim.
    Bu gazları satan istasyonlardan gaz almak veya almamak ise araç sahiplerinin kendi tercihleridir.

Ben şahsen bu tip istasyonlardan almaya devam edeceğim. Bu şekilde büyük ölçüde rekabete de katkımız olmaktadır.

• muratezcan M kullanıcısına yanıt
    Aygaz almıyorum. Almıyorum derken hiç almıyorum anlamına gelmesin. İzmir'de almamaya bakıyorum. Çünkü çevremde daha ekonomik gaz satan istasyonlar var.
    Neden bir depo ile aynı menzil ve aynı performansı alacaksam gidip aygaz alayım ?
    Po gaz alıyorum yanılmıyorsam bana yakın olan yerde şu an litresi 2.01... Daha ucuz satan yerlerde mevcut ama ayağım buraya alıştı.
    Hem yakıınımda shell var 2.19 dan satıyor.
    Neden 2.01 dururken 2.19 alayım ki ?
    Araba çekişi düşmüyorsa gidilen menzil de de sorun yoksa uygun fiyat veren bayii bence desteklenmeli. Hem biz hem onlar kazanmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

Aygaz almıyorum. Almıyorum derken hiç almıyorum anlamına gelmesin. İzmir'de almamaya bakıyorum. Çünkü çevremde daha ekonomik gaz satan istasyonlar var.
    Neden bir depo ile aynı menzil ve aynı performansı alacaksam gidip aygaz alayım ?
    Po gaz alıyorum yanılmıyorsam bana yakın olan yerde şu an litresi 2.01... Daha ucuz satan yerlerde mevcut ama ayağım buraya alıştı.
    Hem yakıınımda shell var 2.19 dan satıyor.
    Neden 2.01 dururken 2.19 alayım ki ?
    Araba çekişi düşmüyorsa gidilen menzil de de sorun yoksa uygun fiyat veren bayii bence desteklenmeli. Hem biz hem onlar kazanmalı...

Hangi po orası bizde alırız denk gelirse😊

• quote:

Merhaba arkadaşlar. Kendimce ucuza lpg veren 2 istasyonu harita üzerinden burada sizlerle paylaşmak istedim.
    bu iki istasyonla da yakından uzaktan ilgim alakam yok.
    Bu paylaşımı yapmamda ki amacım diğer istasyonlara göre daha ucuza lpg sattıkları ve bizim işimize geldiği için bir nebze kendimce bu istasyonları tebrik etmektir.
    Bu istasyonlardan sadece pogaz satan, yolun aşağısındaki bulunan yaman petrolden lpg almışlığım var. Bu güne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim. Yolun hemen karşısındaki petrol ofisinin ismi ise sanırım lezsan petrol ve orasıda milangaz satmakta. Önünden geçerken lpg alan araçları görmekteyim. Daha önce hiç oradan gaz almadım. Yolum düşerse oradan da gaz almayı düşünüyorum.
    Yaman petrolde yani yolun aşağısında po gaz : 2.43 (uşak tarafına giderken)
    Lezsan petrolde yani yolun yukarısında milan gaz : 2.39 (izmir yönüne gelirken)
    İzmir-Uşak-Ankara yolu üzerinde buraya gelirken ve buraları geçtikten sonra bir sürü istasyon var ve en ucuzu bunlar. Diğerleri yalan olmasın ama 2.60-2.59 civarı diye hatırlıyorum. Birde bi yerlerde 2.49 görmüştüm sanki ama şu an çıkartamıcam.
    Umarım yüklediğim resimle anlaşılır.
    Uzun lafın kısası yolunuz düşerse tavsiye ederim buraları... (kabul şehrin biraz dışı ama yolculuğa çıkacaksanız aklınızda bulunsun.)
     İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ?

Daha önce tarif etmiştim hocam. Genel itibari ile ters tarafta ama uzun yola çıkacaksanız yolunuz üstünde olduğunu bilin...

• Pazar arkadaşlarla 1.89a bpetten aldık. Sıkıntı yok gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Kendimce ucuza lpg veren 2 istasyonu harita üzerinden burada sizlerle paylaşmak istedim.
    bu iki istasyonla da yakından uzaktan ilgim alakam yok.
    Bu paylaşımı yapmamda ki amacım diğer istasyonlara göre daha ucuza lpg sattıkları ve bizim işimize geldiği için bir nebze kendimce bu istasyonları tebrik etmektir.
    Bu istasyonlardan sadece pogaz satan, yolun aşağısındaki bulunan yaman petrolden lpg almışlığım var. Bu güne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim. Yolun hemen karşısındaki petrol ofisinin ismi ise sanırım lezsan petrol ve orasıda milangaz satmakta. Önünden geçerken lpg alan araçları görmekteyim. Daha önce hiç oradan gaz almadım. Yolum düşerse oradan da gaz almayı düşünüyorum.
    Yaman petrolde yani yolun aşağısında po gaz : 2.43 (uşak tarafına giderken)
    Lezsan petrolde yani yolun yukarısında milan gaz : 2.39 (izmir yönüne gelirken)
    İzmir-Uşak-Ankara yolu üzerinde buraya gelirken ve buraları geçtikten sonra bir sürü istasyon var ve en ucuzu bunlar. Diğerleri yalan olmasın ama 2.60-2.59 civarı diye hatırlıyorum. Birde bi yerlerde 2.49 görmüştüm sanki ama şu an çıkartamıcam.
    Umarım yüklediğim resimle anlaşılır.
    Uzun lafın kısası yolunuz düşerse tavsiye ederim buraları... (kabul şehrin biraz dışı ama yolculuğa çıkacaksanız aklınızda bulunsun.)
     İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ?

Daha önce tarif etmiştim hocam. Genel itibari ile ters tarafta ama uzun yola çıkacaksanız yolunuz üstünde olduğunu bilin...

İşte sıkıntı mesela haftada bir Ankara yapıyorum tabi ordan geçerken doldurmuş olunca alınmıyor. Ama orada oturanlar için iyi rakam

• utkucmk U kullanıcısına yanıt
    Aynen şehir merkezinde ki için pek önemli değil. Ama olur da yolunuz düşer diye paylaşıyorum bende :D
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.