Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
4
Favori
37.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiş vermiyorlar deyince aklıma geldi.
    Ben pogaz dan almaya çalışıyorum devamlı çünkü positive kart kullanıyorum. Hani içinde biriksin puanlar diye.
    Kimi yerler oluyor gaz aldığımda kabul etmiyorlar. Olmaz kart kullandııramıyoruz diyorlar.
    Gerekçe olarak kimi yerler biz po gaz değil milangaz kullanıyoruz diyor.
    Kimi yerde zaten yeterince ucuz veriyoruz gazı birde kart kullandırmayız diyorlar.
    Nasıl oluyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

Fiş vermiyorlar deyince aklıma geldi.
    Ben pogaz dan almaya çalışıyorum devamlı çünkü positive kart kullanıyorum. Hani içinde biriksin puanlar diye.
    Kimi yerler oluyor gaz aldığımda kabul etmiyorlar. Olmaz kart kullandııramıyoruz diyorlar.
    Gerekçe olarak kimi yerler biz po gaz değil milangaz kullanıyoruz diyor.
    Kimi yerde zaten yeterince ucuz veriyoruz gazı birde kart kullandırmayız diyorlar.
    Nasıl oluyor anlamadım.

merhabalar
    akaryakıt firmalar benzin istasyonları ile gaz için bir anlaşma yapmıyorlar çok büyük firmalar harici (kendi gazları olan firmalar)
    istedikleri gazı satabiliyorlar.
    onun için bizim gaz po gaz değil falan demeleri normal.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    tamam ama positive kartı kullandırmama haklarıda mı var ozaman.
  • quote:

tamam ama positive kartı kullandırmama haklarıda mı var ozaman.

anladığım kadarıyla positive kart PO nun bir ürünü
    gaz aldığınız PO istasyonu POgaz satmıyorsa kullandırtmamasıda normaldir.
    istasyonun gerçekten POgaz satıp satmadığını PO müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.
    hemde yalan söylüyorlarsa şikayetinizide bildirmiş olursunuz PO ya.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Yok bir tanesi gerçekten po gaz satmıyor milangaz satıyor.
    Ama bir kere memlekette denk geldim po gaz satmasına rağmen abi biz zaten ucuza veriyorz gazı bir de o kartı okutamayız diyordu.
    Bildiğim yerden almaya devam...
  • Kemalpaşa'da ki bpet de gaz 1.89... 30 gun boyunca kampanya yapmışlar. Yeni açıldı.
    Era gaz satıyorlaryyanlış gormedimse.
    Peki ama bu era gaz nasidir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kemalpaşa'da ki bpet de gaz 1.89... 30 gun boyunca kampanya yapmışlar. Yeni açıldı.
    Era gaz satıyorlaryyanlış gormedimse.
    Peki ama bu era gaz nasidir arkadaşlar?

Ben devamlı kullanıyorum hiç bir sorun yok tavsiye ederim... İzmirde pazar fiyatı 1.89 her gün olması çok iyi olmuş

• Ben dün akşam yine AOSB Moil den 1,97 TL den fulledim.

• Aynen ben de dün akşam fulledim 340km civarı yol yapmışım 58 civarı gaz aldı 17 kuruş yakıyor milangazın gazıyla. Bir de önceki depoyu Turgutlu çıkışındaki milangazdan dodurmuştum o tarafa yolu düşen arkadaşlar değerlendirebilir en son 1.95 idi ordaki fiyat.
  • Kemalpaşa çıkışında torbalı yolunda yeni Bpet açıldı. 30 gün boyunca indirimli fiyatlar geçerli.
    Yalan olmasın ama 2-3 gün önce benzini 4.46 civarı bir fiyata aldım.
    Lpg ise gene yalan olmasın 1.86 civarında satıyor.
    Henüz gaz almadım ama almaya niyetliyim. Neresi keseye uygunsa oradan :) Tabi çekiş ve kalitede sorun yoksa...
    Bu arada çoğu yerde yani K.Paşa tarafların 1.99'a görüyorum artık.
    Mesala İzmir'den K.Paşa giderken K.Paşa yol ayrımına gelmeden sağda ve solda Shell var 1.99'da veriyor.
    K.Paşa yol ayrımında ise yeni Lukoil açıldı orasıda 1.99 dan veriyor. (Nasıldır bilmiyorum ama denemeyi düşünüyorum...)
  • Belkahve'deki Opet'te, yine Ulucak'ta Kemalpaşa yol ayrımına dönmeden Shell ve Lukoil'de 1.99 Tl.
  • quote:

Kemalpaşa çıkışında torbalı yolunda yeni Bpet açıldı. 30 gün boyunca indirimli fiyatlar geçerli.
    Henüz gaz almadım ama almaya niyetliyim. Neresi keseye uygunsa oradan :) Tabi çekiş ve kalitede sorun yoksa...
    Mesala İzmir'den K.Paşa giderken K.Paşa yol ayrımına gelmeden sağda ve solda Shell var 1.99'da veriyor.
    K.Paşa yol ayrımında ise yeni Lukoil açıldı orasıda 1.99 dan veriyor. (Nasıldır bilmiyorum ama denemeyi düşünüyorum...)

Lukoil bir kez kıllanmıştım kotu bir yanı yoktu ucuzluğundan alınabilir

• utkucmk U kullanıcısına yanıt
    Bugün gaz bitti. 401 km'de :) (Sadece akşamları dönüşte klima açıyorum)
    Son 5-6 depodur 400 km'yi görüyorum.
    Önceleri 380'lerdeydim. Sürüş tarzı çok şey değiştiriyor.
    Kışın ise 350-360 anca yaptım.
    Bu arada güzargahım K.paşa-Alsancak. Yani tam anlamıyla şehir içi değil...

Lukoilden almayı düşünüyorum ama ileride bir gün nasipse :) Çünkü bu sefer 1.86'dan satan K.paşa'daki Bpet hedefim. Deneyeceğim onunla mesafede bir fark olacak mı ya da çekişte...
  • quote:

Kemalpaşa çıkışında torbalı yolunda yeni Bpet açıldı. 30 gün boyunca indirimli fiyatlar geçerli.

Bir de haritadan yerlerini göstereyim istedim sizlere... Ucuza satan yerlerin reklamını yapmak boyun borcu :D

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ?
  • quote:

Bugün gaz bitti. 401 km'de :) (Sadece akşamları dönüşte klima açıyorum)
    Son 5-6 depodur 400 km'yi görüyorum.
    Önceleri 380'lerdeydim. Sürüş tarzı çok şey değiştiriyor.
    Kışın ise 350-360 anca yaptım.
    Bu arada güzargahım K.paşa-Alsancak. Yani tam anlamıyla şehir içi değil...

Lukoilden almayı düşünüyorum ama ileride bir gün nasipse :) Çünkü bu sefer 1.86'dan satan K.paşa'daki Bpet hedefim. Deneyeceğim onunla mesafede bir fark olacak mı ya da çekişte...

Ben bpetle 50 tl ye 350 kesin gidiyorum üstünü gorur mu bilmem ama biter diye alıyorum... Araba Hyundai Accent 1.3. Diğer araba ile 50 tl ile 300 yapıp alıyorum honda accord 2.0 otm.

• utkucmk U kullanıcısına yanıt
    Bpet kötü değil diyorsunuz yani.
    Bugün nasipse bi full yapayım bakalım ne gidecek.
  • Şemikler opet ten 1.99 dan aldığım aygaz gazı hakkında bu başlıkta yorum yapmamıştım,gazı güzel çıktı menzil ve çekişte sıkıntı yok

Keşke şehir içinde indirimli bir şekilde satışlar devam etseydi

Neyseki allahtan çiğli organize milangaz,halkapınar BPET ve aytemiz emircanlar gibi güvenilir UCUZ alternatifler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bornova Ağaçlı yol Opet ayga.
    z 2.10 indirimli ama hala pahali

• Turgutlu-BORNOVA ARASINDA sütçüleri geçince Lezsan petrol PO DAN milangaz aldım 1.89 karsı tarafta da en az iki istasyonda aynı fiyatı gördüm. Bir önceki depoyu çiğli organize milangazdan doldurmuştum. bu dolumda 51.08 tlye doldu depo 308km yol gitmişim litre olarak 8.77/100km kuruş hesabıyla 16,58 kuruş yakmış benim reno 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiestateam -- 6 Temmuz 2015; 14:00:00 >
  • Petrol 55 dolara düştü, 64 dolarlardan. LPG'ye indirim yapacaklar mı bakalım. %15 düştü fiyatlar ama hala indirim haberleri yok. %15 artsaydı petrol fiyatları anında dayarlardı zammı.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.