Şimdi Ara

İzlediğinize pişman olduğunuz berbat ötesi filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle bi konu daha önce var mıydı bilmiyorum ama eğer herkes İZLEYİP de gerçekten zaman kaybı olarak gördüğü filmleri yazarsa en azından aişna olup indirme zahmetine girmeyiz tabi herkesn zevki aynı olmayacağından birinin beğendiğini başkası oldukça vasat bulabilir bu durumda da tartışmalar kaçınılmaz oluyor lütfen bu konuya tartışma yaratmayacak derecede berbat filmleri ekleyelim 5 ve altı notlarla
    Not imdb bazen yanıltıcı olabiliyor .
    Benim filmim

Düyayı kurtaran Adamın oğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zokaa -- 5 Mayıs 2011; 22:59:41 >

•  İzlediğinize pişman olduğunuz berbat ötesi filmler
  • Altın Çiçeğin Laneti .Birde sinemada izlemiştim.
  • Paranormal Activity..
  • Kesinlikle Dabbe, böykk
  • Living & Dying diye bir film vardı.. Türk ve amerikan oyuncuların oynadığı.. Gerçekten pişman olmuştum izlediğime.
  • The Weather Man
  • Oxford Cinayetleri
  • Ölümcül Oyunlar
  • The Wicker Man
    Nicolas Cage i sevmem bu filmden sonra gıcık oldum
    http://www.imdb.com/title/tt0450345/
  • A Serbian Film.
  • Residen Evil:Afterlife son zamanlarda izlediğim en kötü film.
  • Hep söylerim, Legion.

Vakit geçmek bilmemişti bu filmi izlerken. Sıkıcı mı sıkıcı boş mu boş. Dayamışlar aksiyonu koymuşlar önümüze. Konu ve kurgu 0.

-Office Space

Genelde bu filmi çok beğeniyorlar, çok komik buluyorlar. Ben hiç gülmedim diyebilirim. Belki de o hayatı hiç yaşamadığımdandır. Yine de çok sıkıldığımı, sonlara doğru artık ileri sarmaya başladığımı hatırlıyorum.
  • Benimde pişman olduğum 3 idiots oldu. Hiç tarzım değilmiş sonunu getirmek için çok uğraştım.Herkesden yüksek puanlar almış ama benim kişisel fikrim çok kötü bir film.
  • an itibariyle blade runner.

not : berbat ötesi denemez ama izlediğime pişman oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 7 Mayıs 2011; 18:08:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

an itibariyle blade runner.

Fail Sıkıcı bulabilirsin belki günümüze göre ama berbat ötesi denmesi isyan ettirdi Gitti güzelim klasik olmuş efsane film.
  • Kaybedenler Kulübü
  • quote:

takımdaşım olmazsan, at kendini bir yerden derdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayburak

Kaybedenler Kulübü

arkadaşlar en berbat filmleri yazarken lütfen gerçekten berbat filmleri yazalım yani kaybedenler kulübünü forumda beğenen yüksek not veren en az 50 kişi vardır tamam siz gerçekten beğenmemiş olabilirsiniz zevkinize hitap etmiyordur ama ortak noktada buluşabileceğimiz evet bu gerçekten çok kötü boşuna indirmeyin vakit kaybetmeyin diyebileceğimiz filmleri yazarsak daha isabetli olur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

quote:

Fail Sıkıcı bulabilirsin belki günümüze göre ama berbat ötesi denmesi isyan ettirdi Gitti güzelim klasik olmuş efsane film.

pardn eklemeyi unutmuşum millet. berbat ötesi değil ama izlediğime pişman oldum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.