Şimdi Ara

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, 'Suriyelilerin dönüşlerini sağlayacak üç aşamalı planı' açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
206 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esad bombaladiği adamlari geri mi alacak
    Suriyeliler konusunda aslinda cozum var ds neyse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dedi.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Onlar ceket koysa kazanırlar kafa rahat. Kendimizi biz yırtıyoruz.

• Sadece gülüyorum. Hiç bir güç oradan gelenleri gönderemez. Gitmek isteyen gider

• beni cb yapın 1 ayda vatandaş olanlar dahil, öğrenciler dahil alayını postalarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz yumuşak planlar işe yaramaz, sert ve kararlı politikalar uygulanmadığı müddetçe bunların Türkiye'den gitmesi İMKANSIZ.

Dün Merkel açıklama yaptı Türkiye ile yeni anlaşma yapıp yeni paralar göndereceğiz diye, keşke böyle bir anlaşma olamasa da bunların aylıkları kesilse , belki o zaman bazıları döner ama her ay düzenli olarak paraları yattıkça hepsinin keyfi yerinde karınları tok sırtları pek neden gitsinler gitmeleri için tek bir sebep var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFBC3338C -- 23 Haziran 2021; 12:14:9 >
  • Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçti. Hayalden öteye gidemez.

• Vatandaşlık verilenler ne olacak?

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=149565170

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • B.o.p. tıkır tıkır işliyor. Biz bu gidişle sıkıntıdan kanser oluruz zaten.

• vatandaş olamayanı kaldı mı hala?

• Niye ki? Ecevit AB'den, ABD'den, şuradan buradan gelen paralarla memur maaşlarını ödüyordu (!) AB o zaman aptaldı da şimdi mi akıllandı. REZİLSİNİZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Sadece Suriyeliler değil ülkede bulunan ne kadar yabancı ve kaçak göçmen varsa sınır dışı edilmeli.

Millet işsizlikten kırılırken aç gözlü patronlar bunları üç kuruşa çalıştırıyorlar.

Aynen türk vatandaşları çıkarıp mülteci çalıştıran çok.Üstüne suriyeliler kendileri iş yeri açıyorlar vergi yok bişey yok.

20 tane eleman çalıştırsa kafadan aylık 30 lira kar.

Artık işin boku çıkmaya başladı her tarafta suriyeli var

• Yaw ama projeleri yok yaw Yaw ama kime vereceğiz yaw ..

Halen zırlasın dursun bazıları. Görecekler 2 sene sonra ne olacağını ! Projeleri falan ! Proje diye olmayan paraları saçarak beton yapılması sanan akıllı bıdıklar var halen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu vatanını savunmak yerine kaçışan surilere 3 aşama bile fazla, direkt tek hamle, basacan tekmeyi yallah arabistana hesabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Vatandaşlık verilenler ne olacak?

Soy bağı ile doğuştan vatandaş değilse iptal edilebilir.

• KK da iktidar olunca suriyelileri evine göndereceğiz demişti. Tamam ama soruyorum: Geçen yıl, ondan önceki yıl aklınız neredeydi?

• bütün misafir göçmenler inşallah bir gün geldikleri yerlere geri dönerler. ama benim pek bi inancım yok bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Kimse bunları gönderemez
    ben gonderırım merak etme gerekırse canımı verırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.