Şimdi Ara

IVECO STRALİS'i nasıl bilirsiniz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
83.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzenim çalıştığı şirkette 2003 model 480'lik çekicisini kullanıyor. Cruise Control, klima filan var çok da rahat. Tırlardan fazla anlamam ama motor olarak çoğu kamyondan üstün sanki. Siz nasıl bilirsiniz? Ben biraz kullandım, otomobili aratmıyor. Rampalarda hemen hemen hiç güçten düşmüyor. Sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 14 Temmuz 2008; 3:45:56 >

• ben ıveco yu kış aylarında performansı diger tırlardan yüksek oldugunu bilirim rahat oldugunu kış aylarındada niye iyi diger tırlardan şase uzun oldugu için onlar kadar kaymaz ıveco yuda antakya tarafı çok tutar adanada bir 2000 model 440 ıveco ya 40-45 verirler antakyada da 50 den aşagı vermezler
    ıveco piyasa arabası degil benim gözümde
  • içi baya geniş.konforu yüksek.içinide gzl dizayn etmişler.
  • Mazot düşmanı ..
  • O arabanın ne kadar yaktığını hiç düşündünüzmü? Tam bir mazot canavarı. Ben o araca 1 kuruş saymam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerimbayici

O arabanın ne kadar yaktığını hiç düşündünüzmü? Tam bir mazot canavarı. Ben o araca 1 kuruş saymam.

hiç yaa allah korusun..
  • yenı euro-5 ıvecolar az yakıyor arkadaslar 500 ü var babamın arkadasında almanyaya bulgarıa-yugo-hırvat-sloven-avusturya-almanya donus yıne aynı guzergah 22 ton gıdıs 22 ton gelıs %33 - 34 yakıyo. 450 si var babamda aynı yukle %31 - 32 yakıyo. hafıf tonajla % 27 yı gordu. arac 70 bınde 2008 model.
    bilip bilmeden konusmayın. iveco nun eskılerı cok yakıyo yenıler cok ıdeal bır arac. retarder bıle standart

• staralis içindeki göstergeler öküz gibi ama mega space çok güzel.çok geniş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 16 Temmuz 2008; 14:16:21 >
  • İLLA buılcaksın bısey bmc den 100 kat ıyıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

İLLA buılcaksın bısey bmc den 100 kat ıyıdır.

100 değilde 1000 desek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80.S.5.5 -- 16 Temmuz 2008; 14:17:40 >
  • quote:

yenı euro-5 ıvecolar az yakıyor arkadaslar 500 ü var babamın arkadasında almanyaya bulgarıa-yugo-hırvat-sloven-avusturya-almanya donus yıne aynı guzergah 22 ton gıdıs 22 ton gelıs %33 - 34 yakıyo. 450 si var babamda aynı yukle %31 - 32 yakıyo. hafıf tonajla % 27 yı gordu. arac 70 bınde 2008 model.
    bilip bilmeden konusmayın. iveco nun eskılerı cok yakıyo yenıler cok ıdeal bır arac. retarder bıle standart

Bilip bilmeden konuşmuyoruz Kazım,430'luklardan bahsediyorum ben.

• ya bırakın şu ıveco'yu hala aynı muhabbet sallayın gittsin
  • quote:

yenı euro-5 ıvecolar az yakıyor arkadaslar 500 ü var babamın arkadasında almanyaya bulgarıa-yugo-hırvat-sloven-avusturya-almanya donus yıne aynı guzergah 22 ton gıdıs 22 ton gelıs %33 - 34 yakıyo. 450 si var babamda aynı yukle %31 - 32 yakıyo. hafıf tonajla % 27 yı gordu. arac 70 bınde 2008 model.

Senin babanda actros yokmuydu ne zaman stralis oldu...

• quote:

Orjinalden alıntı: BEST_OF_THE_BUCAK

quote:

Senin babanda actros yokmuydu ne zaman stralis oldu...

• kasınma bısıkletle kamyon fotosu ceken cocuk. actros almanyada suan alman devletı vıze vermıyor artık turk soforlere onun ıcın actros satılcak dortmund truck storede yatıyo. hesap vermek zorunda degılım ama baskalarıyla karıstırmayın dıye söyluyorum.emıre sorabılırsınız kendısıyle ızmıre dorse almaya geldıgımde tanıstık.
  • Bisiklet benim hobim kamyoncular grubunun 48. sayfasında kamyonlada videom var arabayla yada kamyonla giderken foto çekecek halim yok ben iyi niyetle sadece merak ettiğim için sordum sen nasıl cevap veriyon hayırlı uğurlu olsun yeni stralisiniz o zaman...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BEST_OF_THE_BUCAK

Bisiklet benim hobim kamyoncular grubunun 48. sayfasında kamyonlada videom var arabayla yada kamyonla giderken foto çekecek halim yok ben iyi niyetle sadece merak ettiğim için sordum sen nasıl cevap veriyon hayırlı uğurlu olsun yeni stralisiniz o zaman...

sagol tesekkur ederım
  • E HADİ hayırlı olsun gocaman..

• quote:

Orjinalden alıntı: kamyoncu33

E HADİ hayırlı olsun gocaman..

cengo kendını bellı edıyosun hemen

• Hocam ne olursa olsun herhangi bir italyan veya fransiz malini deger gosterecek kadar tamahkar bulmamisimdir ve herseylerinden nefret ederim.Kaliteleride o kadarliktir.4/4 luk bi tarafini bulammisimdir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.