Şimdi Ara

itunes .İPA yükleme sorunu..acil..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone telefonumu yeni aldım arkadaştan..içine itunestan kırılmış bikaç app atmak istiyorum fakat sync edince şu kadar application silinecek eminmisiniz diye souyor ..telefondaki applicationlar silinmeden yenilerini yüklemek için ne yapmalıyım acil yardım...

• Telefon daha önce başka bir itunes ile eşleştirildikten sonra başka bir itunes ile eşleştirmeye çalıştığında içindeki bütün bilgileri silecektir. Kaçışın yok. Birileri porgramdan bahsetmişti silinmemesyle ilgili ama ben çözemedim. Yeni bişeyler yüklemek istiyorsan eskilere yol vermek zorundasın.
  • teşekkürler lammez11..başka çaresi yokmu bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim..
  • Arkadaşım o Itunes' ın bir açmazı bende anlamış değilim. Benden sana söylemesi anında siler hiç acımaz. Dikkat et ilk syc ettiğin bilgisayarı kullanmanı tavsiye ederim.
  • Silinmesini istemiyorsan IPA uzantılı dosyayı masaüstüne kopyala ve uzantısını RAR yapıp içeriğindeki APP uzantılı klasörü masa üstüne aç. Daha sonra Winscp ile cihaza bağlanıp Applications klasörüne bu klasörü kopyala. Üzerine sağ tuş tıklayıp izinleri 0755 yap. Alttaki checkbox'a da tik atıp içerikteki tüm klasörlere işlemin uygulanmasını sağla. Cydia'dan Respring'i indirip kur ve her IPA atışından sonra Respring'i çalıştır yoksa kurduğun programın iconu çıkmaz ekranda. Bu şekilde yaparsan kurduğun IPA'lar silinmez ama kendi pc'inde itunes bağlantısı yaptığında büyük ihtimal hepsi gidecektir.
  • hepsi silindi ve kendikilerimi yükledim.şimdi yeni app yükledikçe silinme olmaz değilmi? denemedim ama ..
  • daha birsey olmaz hep ayni bilgisayari kullaniyorsan (ve iTunes'dan bir sekilde .ipa dosyalarini bilerek silmezsen)...

gecmis olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.