Yüzbaşı
19 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni aldığım harddiskimn içinden çıkan seagate manager yazılımında şifreleme özelliği vardı ama o program komple sildim. Şu an ihtiyaç duyuyorum ama bir türlü netten şifreleme özelliği içeren bir manager programı bulamıyorum hiçbirinde şifreleme özelliği yok. Bu programı nerden bulabilirim bir bilgisi olan varsa çok sevinirim.
arkadaşlar ne yapsam ne etsem olmuyor 3.0 yükledim 2.2 yükledim custom orginal vs. hiçbirinde hat görünmüyor sürekli aranıyor yazıyor. Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.
Arkadaşlar 1 buçuk senedir iphone 2g kullanıyorum birçok arkadaşımın iphoneunu unlock ve jailbreak yaptım ama kendi sorunumu çözemiyorum. telefonumun şarjı yüzde 9 daydı şarja taktım yarım saat kadar. Şarj oluyor gösterdi ama şarjı hiç artmadı sonraki saatlerde de pili bittiği için kapandı. Şarja taktığım zaman kırmızı pil göstergesi çıkıyor şarj oluyor görünüyor ama ne gösterge ilerliyor ne de telefon açılıyor. Birkaç kere 3.0 a tekrar restore yaptım sonra da 2.2 ye downgrade fln ama işlemler bittikten sonra hep aynı gösterge durumuna geri geliyor. Fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Tel 3.0 a geçtikten 5 gün sonra oldu bu durum.
Arkadaşlar 1 buçuk senedir iphone 2g kullanıyorum birçok arkadaşımın iphoneunu unlock ve jailbreak yaptım ama kendi sorunumu çözemiyorum. telefonumun şarjı yüzde 9 daydı şarja taktım yarım saat kadar. Şarj oluyor gösterdi ama şarjı hiç artmadı sonraki saatlerde de pili bittiği için kapandı. Şarja taktığım zaman kırmızı pil göstergesi çıkıyor şarj oluyor görünüyor ama ne gösterge ilerliyor ne de telefon açılıyor. Birkaç kere 3.0 a tekrar restore yaptım sonra da 2.2 ye downgrade fln ama işlemler bittikten sonra hep aynı gösterge durumuna geri geliyor. Fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Tel 3.0 a geçtikten 5 gün sonra oldu bu durum.
Merhabalar bende 84 model e21 var. Üzerinde orjinal klima tertibatı mevcut ama bende önceki sahibi birkaç parçasını çıkartmış. Olmayan parçalar 1. Klima radyatörü 2. klima motoru(yada kompresörü). Depolayıcı süyah tüple araç içindeki motor var. Ben bu olmayan parçaların tahmini fiyatlarını merak ediyorum. Bir de o hava basan kompresörün orjinali olmasa yerine başka bir model motor taksam uyar mı? Fiyat konusunu en önemli konu :). Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar fotoda en ufak bir oynama yoktur. Telefondan direk görüntüyü çekip koydum. Bu durumun nasıl olduğunu yaknda açıklıcam :).

http://img149.imageshack.us/my.php?image=photomo0.jpg
Arkadaşlar amerikadan bu telefon gelicek ama sanırım sim kilitli bunu türkiyede kırma imkanımız var mı yada ben kendim bilgisayarımla iphone gibi kırma işlemi yapabilirmiyiz acil yardım lütfen.
Arkadaşlar 1 yıldır iphone sahibiyim. Yazılım hakkında hemen her bilgiye sahibim. Anca şu pile anlam veremiyorum. Telefonun şarjı bittiğinde takıyorum şarja 5 dakika içinde %100 gösteriyor. 1 saat sonra alıyorum kurcalarken çat kapanıyor hele pil azalmışsa sistemi bile kapatamadan elektriği kesiyor yazılar renkler fln kalıyor ekranda. Pilin bittiğini düşünüyorum amerikadan pil alıcam ama başka bir problem vardır diye de korkuyorum. Bu arada 7-8 kere restore yaptım yazılımsal birşey değil. Başına gelen yorumu olan varsa yardım bekliyorum.
Arkadaşlar geçen gün tanıdığımın 3g sini kırdım benim tcell hatla. Sonra kullandım konuştum msj aldım attım vs. Ama arkadaşım telefonuna kendi hatlarını taktığında hiçbir tepki yok unlock değilmiş gibi. Uçak modunu aç kapat telefonu aç kapat ne yapsa boş. Bunun nedenini bilen var mı? Yani 1 gün önce ben kırdım kullandım ertesi gün ondayken unlock değil.(telefon antalyada ben ankaradayım tekrar deneme şansım olmuyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.
Arkadaşlar bir tanıdığımın 3g sini kırmak için aldım ama itunes 8 de ve 8.2 de restore yaparken sürekli 5 nolu hatayı veriyor hiçbirşey yapamıyorum.Telefon recovery modda kaldı telefon benim değil o üzden lütfen acil yardım edin.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 353
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 63.322 (Bu ay: 432)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.