Şimdi Ara

itunes ile 6s geri yuklemesi yaparken bilgisayar yeterli alan yok uyarisi veriyor!Yardimci olurmusun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iphone 6 s servise gitmeden once back up almistim. bugun geldi geri yuklemek istedim fakat, 2-3 sefer denememe ragmen
    herseferinde bilgisayarda C de yeterli alan yok geri yukleme yapilamadi diye uyari aliyorum.. ve C den alan acmama ragmen (demin 1,5 gb yer actim ardindan
    2-3 deneme yaptim tekrar yuklemek icin ve suan 348kb yer var gosteriyor..) anlamadim ben bu isi her seferinde denemem le neden yer azaliyor ve
    telefona aldigim bacup u geri yukleyemiyorum?? lutfen yardim edin cok can skici bir durumdayim.. acil telefona ihtiyacim var..
    yardiminizi bekliyorum...

• Arkadaslar bu konuyla alakali kimse yokmu? atelefonu kullanamiyorum bilgisayardan back up i geri yukleyemiyorum cunku back up in bulundugu hdd 60gb ssd ve bos alan '0'
    gozukmekte.. itunes dan back up i yuklemeye calisitigimda da bos alan yok uyarisi vererek yarida kesiyor.. ve geri yukleme yapmama ragmen sanki
    back up yapar gibi hdd den alan caliyor habire,, nasi bir durum bu ben anlam veremedim.. lutfen bilgisi olan acil yardim edebilirmi?
  • sabit disk özellikler diski temizle geri yükleme noktası sil de 5-6 gb yer açar öyle dene birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C ye sag tikladim ozellikler orda disk cleanup yaziyordu tikladim kucuk bir pencere acildi temporary files vs vs dosyalar ve yaninda kutucuklar vardi, ama toplamda silsem bile 18mb yer kazanirsiniz yaziyordu... :(

hocam zannedersem 5-6 gb bile yetmez.. cunku backup dosyasi 32 gb... baktim.. su back up i tekrar itunes la nasil yuklicam lutfen lutfen yardim arkadaslar,....:((
  • mechan M kullanıcısına yanıt
    hocam bütün kutuları seç 18 mb önemli değil geri yükleme dosyalarını silcen sistem dosyaları tikini seç olmazsa artık ya başka pcden yada yer açıcan hocam sileceksin oyunları

şimdi dikkat ettim tabi 32 gb açmaz bıu yöntem o zaman imkansız

• itunes ssd harddiskte yuklu ssd boyutu 60gb.. baktim zaten 16gb windows 10, geri kalan 32gb civari backup dosyalari. baska ne oyun var ne bisey bu hdd de.. anlamadigim olay, her tiklamamda itunesdan iphone a geri yuklemede bos alan azaliyor.. nasi bisey bu anlamadim yaa.??? baktim backup dosylarinin icerigine enson tikladigim tarihi saati gosteriyor yani 2 dk oncesini.. halbuki ben 15 gun once backup almisim, onu aynen geri yuklemek istiyorum... nasi asicaz bu sorunu yaa..??

telefon olece kalakaldi hicbisey icin kullanamiyorum geri yukleme olmadan.. acaba teli actigimda yeni tel olarak baslat tiklayip yeni tel almis gibi kurulum yapsam tekrar mail falan filan.. kisiler listemide backup almistim maillde.. ama tum app leri ve resimleri nasi yuklicem bidaha.. cook uzun is olucak benim icin.. elimin altinda backup dosyasi var ama hdd de yer az diye yukleyemiyorumm yaa ?:((
  • ayni bilgisayarda D ve E 500gb lik iki hdd daha var ama ona nasil kurulum yapicam itunes u? aklima o geldi o hdd ye kurulum yapayim ve ssd deki backup klasorunu D deki ayni yere yapistirayim.. ama itunes baglandigimda yukeme yaparmi acaba?
    itunes setup u çalıştrın yüklenecek yeri d veya e olarak seçin zaten soruyor orda inşallah düzelir

• birinci keci sebo arkadasim cok sagol ilgin icin,,

demin apple musteri hizmetlerinde muthis tane tane aciklama yapan ve sorunumu hemen anlayip herayrintisiyla bana anlatan biri denk geldi, ve benim
    ustteki bahsettigim ensonki fikrimi soyledi baska secenek olmadiginida soyledi..simdi backup dosyasini copy yapiyorum diger hdd de.. bklm denicem insallah olur.
    cok tsk ederim ilgin icin arkadasim...
    ben teşekkür ederim elimden geldiğince katkıda bulunmak istedim. Sağolun 😊😊

• ama simdide soyle bir sorun var..:( D hdd ne itunes i yukledim ve backup dosyasini D icine koyucam ama nereye koyucam bulamadim.:( C de users/gebruiker/appdata/roaming/applecomputer/mobilesync/backup seklindeydi..
    ee D de users diye bi klasor yok malesef.. nasi yapicam?

arkadaş link atmış 😁

• hallettiniz mi😁

• tskler arkadaslar, malesef bu islemi basaramadik.. nerdeyse 2 saat apple destekle konusmusumdur cuma gunu fakat backup dosyami geri yukleyemedik..:(
    hdd 60 gb , ve backup dosyalari 32gb civari oldugu icin geri yukleme olmaz cunku bir okadar daha yer gerekiyormus dosyayi acacagi icin..
    dosyayi kopyalayip D ye yapistirdik, itunes i D ye kurdum tekrar ama ordan da itunes duzgun calismadi. nerdeyse butun cuma gunumu buna harcadim ama olmadi olmadi.. telefonu yeni almisim
    gibi baslattim ve tum app leri tekrar yukluyorum..:( cok sukur ki resim ve videolarimi daha once hepsini bilgisayara almistim, sadece
    onemnli bazi dosyalarimi yukleyememis oluyorum bu duurmda. neyse napalim yapcak birsey yok...
    cok cok tsk ederim iliginiz icin..
    sağlık olsun 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.