Şimdi Ara

İtü çöp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

chatgpt de geldi artık daha da zor bulunur. 0 a yakın olasılık.

eğitimleri de rezalet udemy youtube falan daha iyi

ingilizce bakımından da çöp

dışardaki herhangi bir çöp ünide okuyan öğrenciden farkın olmayacak bu üniye gelince.

• Kalitesiz troll

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İTÜ gibi bir üniversite çöp mü muhabbeti de dönüyorsa biz hiç okumayalım o zaman. Hatta BOUN'lu ODTÜ'lü biri de gelsin onlar da kendi ünilerini kötülesin en son komple udemy'den gidelim o zaman (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F299EF3C6 -- 4 Ocak 2023; 19:25:10 >
  • Ağzım laf yapsa yeter demi?

• aynen biraz özgüvenli olursan hallolur

• Sana kim iş garantisi verdi oğlum ? Ne zannediyorsunuz iş dünyasını, en çok test çözen kazanır mı ?

• dostum senin yaşın kadar iş mulakatina girmisimdir ben yüksek ihtimalle. dünyadaki hiçbir iyi şirket birine harvardli diye is vermez. hele hele Google gibi Apple gibi top tier şirketler yüzüne bile bakmaz. asosyallikten kasıt de önemli tabii insanlarla iletisimi çok iyi olmasına rağmen kendi tercihi ile sosyal olmayan insanlar var onlara bir şey demiyorum fakat 2 kelimeyi bir araya getiremeyen adamin yüzüne kimse bakmaz diye düşünüyorum benim kendi deneyimim bu yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma bu forum la bu harika bayılıyorum biz bunları söyleyince ne bileyim "sütçü İmam üniversitesi tripleri", "Erzurum CENG tripleri" şimdi de herkes zıttını savunmuş puhahahahhaa Aynen kardeşim Top Tier abi yhaa

• Beklentileri uçarı olmasın.Sanırım beklentiden dolayı böyle tepki oluyor.

İtü'nün bazı bölümleri iyi elektronik haberleşme, meteoroloji, inşaat gibi makina o kadar iyi değil elektrik elektronikte pek iyi gibi değil bilgisayarından emin değilim.Ama geçmişi olan bir kurum ve geçmişte açılmış ve bazı kendine has bölümleri iddialı.

Bu kurumlar malumunuz bir bütçesi var.Keşke büyütüldüğü kadar iyi bütçeye sahip olsalar girilen sıralamaları haketseler ama durum ne yazıkki bu.Çoğu okul benzer.Anlayabiliyorum.Derece yapıp bir kuruma girince bu mu yani demeniz normal.O gözünüzde büyüttüğünüz kadar yok hiç biri hatta biraz yurt dışını görünce Türkiye'de üniversite yok diyorsunuz direk.

Keşke ekonomi biraz iyi olsaydı da yurt dışını erasmus olsun veya diğer şekillerde deneme şansınız olsaydı.

• masumbiröğrenci kullanıcısına yanıt

Tercih dönemindeki rehberler

top 5 üni(!) rahat iş bulur dediler

• itü top 5'te değil zaten yalan söylememişler hahahahqwuh

• Kurumları gözünüzde çok büyütmeyin.Ne ise o kadarlar.Öğrencilerin tam olarak talebini karşılayacak düzeyde değil en iyisi denileni bile.

• artan itü güzellemeleri cidden canımı sıkıyor.ama hak veriyorum millet o kadar pr yapıyor ki. okula girmeden çöp olduğunu anlayamazsınız. elimde olsa okulu bırakırım ama aile baskısı var.

bari diplomayı alıym da evimde asarım evde boş boş otururum.

ailemin eytsine dedemin mirasından falan faydalanırım

ayrıca bilgisayar ve elektrik bölümü harici okumayın

yok işletme müh müş yok zorttiri fankinton ilk 5k harici olan bu bölümleri ilk 20 -15k olsa bile okumayın(ben okuyorum pişmanım siz sakın yapmayın.)

bide bunların sıralamaları yükseliyor şaka gibi ahahahha

işsiz kalırsnız

çöp kadar değeriniz yok eğer bu mühendisliklerde okuyosanız

+ itünün rezilliğiyle birleşince umutsuz vaka oluyor

belki diğer ünilerde bu bölümler sağlamdır ama şu bir gerçek ki itü çöp oğlu çöp hocalar öğretmiyor bir kere.

• matta mısın

• İtüyü 6ya koyunca kızıyordu insanlar bir de, biz Sabancı'dan razıyız

• laplasyen kullanıcısına yanıt
    Bruhhh

• hocam siz iş bulma konusunda sıkıntı yaşamış olabilirsiniz fakat işletme mühendisliği gibi küçümsediğiniz bölümlerden mezun insanlar gayet iyi yerlere geliyorlar gördüğüm kadarıyla.

• hocam asosyallik ve anksiyete varsa sen hiçbir şekilde iş bulamazsın. en basit örneği iş mülakatına gittiğinde adamların karşısında kekelersen geçmiş olsun. itü işletme, endüstri mühendisliğinde okuyan arkadaşlarım var gayet memnunlar. önce psikoloğa gidip bu durumu çözün

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.