Şimdi Ara

İTÜ ceng vs ODTÜ ee (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • süper konuydu valla böyle büyümesini beklemiyordum.
    tavsiye konusu açtık da günlüğün havası yok be
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Çok iyiydi cidden. Öylesi gelmez bir daha.

• İlgine göre sen karar ver ama ben olsam odtü ee yazardım
  • Yazılıma kayarım vs diyorsanız İTÜ yazın. ODTÜ EE'nin de ders programına bakın 8 alt alanı var bilgisayar bundan biri ve yazılım değil donanım ağırlıklı. FPGA, işlemci vb. ile uğraşırsınız.
  • asongoficeandfire A kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılıma kayma gibi bir düşüncem olmadı henüz. ODTÜ ee'nin derslerine baktım ve genel olarak ilgimi çekti. Peki Ee'de yazilimla ilgili bir alan yok mudur ?

• Bilgisayar istiyorsanız itü,ee istiyorsanız odtü.Bilgisayar isteyip ee yazmayı düşünüyorsanız odtü için yanlış bir tercih olur bence.İstediğinizi seçtiğinizde bu 2 bölüm de sizi çok mutlu eder zaten.Başarılar dilerim
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin istediğim bir bölüm yoktu. Hep ee veya bilgisayar seçeceğim diyordum.

• O dersleri hallettikten sonra yazılımı ODTÜ ee mezunu adam cebinden çıkarır ve üstüne kapı gibi donanim da bilecek 7-8 alt disiplini var zaten hangisini istersen seç cengin olayı yazılım yani ceng te yazılım dışı yapabileceğin çok bir şey yok oyum ODTÜ ee ye hakkında hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• Hocam eğer yazılımla ilgileniyorsanız bence Ceng yazmalısınız, ilgi duyduğunuz bölümü yazmanız neredeyse her zaman en doğrusu. ODTÜ ee yurt dışı imkanı daha fazla olsa bile ilginizin olmadığı bir müfredatı öğrenmek çok ama çok yorucu olabiliyor.

Ama ben EE'ye de yatkınım Ceng'e de yatkınım diyorsanız, ODTÜ ee bir çok alandan daha donanımlı diye duydum.

(Ayrıca kampüsü ve üniversite hayatı ODTÜ'de daha güzel bence ama ODTÜ'de okuyan biri bunu söylediğinde ne kadar objektif tartışılır.)
  • Tats T kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkürler hocam. Ben ikisine de yatkın olduğumu düşünüyorum. Ayrıca üniversite olarak da dediğiniz gibi ODTÜ daha cezbedici duruyor.

• Tats T kullanıcısına yanıt
    Yazilima da şu ana kadar özel bir ilgim olmadi sadece merak ettim neyin nasil oldugunu. Henüz yazılımla uğraşmadığım için tam bilemiyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.