Şimdi Ara

İTÜ 1. Sınıf Mühendisliği Boğaziçi Muaf Tutar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders kodları aynı değil ama belki muaf tutuyordur. Var mı bilgisi olan? İTÜ 1. Sınıftan sonra Boğaziçi mühendisliğe geçsek 1. Sınıf derslerini tekrar alır mıyız?

Soruyu genişleteyim herhangi bir üniversitede bu dersler muaf tutulur mu? Muaf tutulan dersleri Anlamak için nasıl bir yol izlemeliyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedRə -- 12 Ağustos 2021; 10:58:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. sınıf muafi diye bir şey olmaz, ders muafi diye bir şey olur. AKTSlerin uyuşması lazım herhalde

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt

Hocam 1. Sınıf derken onu kastettim zaten. Tamamen 1. Sınıf muafiyetinden bahsetmiyorum. Muaf tutulan dersler var mı yoksa hepsini en baştan mı okumalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedRə -- 12 Ağustos 2021; 10:53:40 >
  • hocam ben vardır diye düşünüyorum. özellikle mat, kimya fizik gibi havuz dersleri. ama emin değilim

• İTÜ'den boun'a geçmiş birini bulup garantiye almak lazım.

• gpa kasıp mı geçeceksin?
    böyle geçen duymadım da
    yks puanınla geçeceksen ayrı tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Var biri. İtü emk youtube videosunda gördüm. 2400 sıralaması varmış gpa kasarak geçmiş endüstriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 14 Ağustos 2021; 23:15:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.