Şimdi Ara

Itsdagram Beta marketteki yerini aldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önce sizlerle, geleceği hakkındaki haberi paylaşmıştım. Beta sürümü markette 1.49 dolarlık fiyat etiketiyle yerini aldı. Dene sürümüyle ise 1 fotoğraf yükleyip çalışıp çalışmadığını, nasıl çalıştığını kontrol edebileceğiz.

Şimdilik sadece WP8 telefonlarda çalışan uygulamanın, WP7 platformu için geliştirmeleri sürüyor.

Önceki haberimden alıntı, uygulama ile ilgili bilgi:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Itsdagram Beta marketteki yerini aldı.

Haberin özetle Türkçe'ye çevrimi:
    Instagram cephesinden Windows Phone ile ilgili herhangi bir haber duyulmazken, 3.parti yazılımcılar sonunda Instagram API kullanmayı başardılar.
    Kullanıcı kaydı, fotoğraf kaldırma da dahil olmak üzere orjinal uygulamanın yapıp da bunun yapamadığı yok(muş).
    Sadece filtlere sahip değil, ancak onları yapan fotoğraf düzenleme uygulamaları markette bolca mevcut.
    Videosunu izledim arkadaşlar, orjinali gibi anında yükleme yapıyor, hatta arayüzü metro arayüzüne gayet uygun.
    1-2 hafta içinde çıkacağını söylemişler tanıtım videosunda

Orjinal haber:

http://www.wpcentral.com/itsdagram-full-instagram-client-windows-phone

Video linki:

http://www.youtube.com/watch?v=jN7hFsVt9iE&feature=player_embedded

Market linki:

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/itsdagram/bf1dd69a-7003-47d2-af96-565e95ac43e1

• Arkadaş her şeyi anladım ama instagram neden açıklama yapmıyor bir anlamadım ya, hacı desene yapacağız ya da yapmayacağız diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suanda hic bir yazilim firmasi ms ye ve wp ye destek vermio ki buna ragmen ms inatla siz yapmazsaniz biz yapariz dio.

• Turkiye magazinda gozukmuyok, 1-2 gune gelir herhalde

bide videou izledim, fakat videoda profili goremiyoo, foto silme ve sosyal aglarla iletisim olayi varmiki acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

Turkiye magazinda gozukmuyok, 1-2 gune gelir herhalde

bide videou izledim, fakat videoda profili goremiyoo, foto silme ve sosyal aglarla iletisim olayi varmiki acaba ??

Evet hocam. Facebook ve Twitter'a paylaşma ve fotoğraf silme, beğenme, yorum yapma özellikleri bulunuyor.

Not: Geliştiriciden gelen açıklamaya göre, bu sürümde bazı eksiklikler varmış (doğal olarak) fakat en kısa sürede gelişmesi için çalışmaları sürüyor
  • Daha önce eksiklikleri olması nedeniyle marketten kaldırılan Itsdagram, az önce yeniden marketteki yerini aldı.

Fiyatı 4 TL olan uygulamanın deneme sürümü ile 1 fotoğraf yükleyebiliyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.