Şimdi Ara

İTOPYA İADE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba İtopya'dan muhteşem cuma indiriminde ViewSonic XG2405 monitörünü aldım fakat sol altta ışık sızması vardı ve hoşuma gitmedi bende 14 günlük iade hakkımı kullanıp iade gönderdim fakat İtopya benden habersiz teknik servise göndermiş ve teknik servis arızası yoktur deyip göndermiş. İtopya'da bana geri gönderdi ben 14 günlük internet sözleşmesine ait iade hakkımı kullanmak istiyorum deyincede ürün açılmıs iade alamayız gibi şeyler söylüyorlar 2 inciye bir daha göndereceğim ve iade almazlarsa tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum sizce haklı mıyım ve nasıl bir yol izlemeliyim.

• İade hakkınız var ama bu öküzler anlamıyor işte her şey satış yapana kadar kardeşim ben senin yerinde olsam monitörü satarım sonra gidip mağaza dan kontrol edip alırım benim zamanım var beklerim diyorsun 5 6 ay tüketici hakem heyeti sonucu beklersin belki daha hızlı olur bilmem ama ben başvuru yaptığım zaman bana öyle demişlerdi hatta sonuç çıkmazsa sinir hastası olması cabası servisi sürekli arayıp sormazsan sana bilgi bile vermezler 1 ay beklersin toplam da 5 ay servis ile uğraştım en sonunda bunaldım artık komple sistemi elimden çıkardım servise yolu düşen olursa göndermek için 10 defa düşünsün çok başım ağrıdı bu yüzden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.