Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s.s.s Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtopyada her üründe kargo ücreti oluyor mu?
  • daha bişey bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aldigimiz urunler yaklasik kac gun sonra kargoya verilecek acaba ?
  • Dün akşam Razer Mamba Elite siparişi vermiştim ve kontrol ettiğimde siparişlerimde duruyordu fakat biraz önce baktığımda siparişlerimde hiçbir şey gözükmüyor?
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Görselin sağ tarafında hangi kablolar bulunduğu yazmaktadır, modüler bir güç kaynağınız varsa girişlerini kontrol ederek alabilirsiniz.
  • vatan bilgisayardaki gibi mağazanızdan gelip alsak monitörü ölü pixel kontrolünü orada anında yapıyor musunuz ? Sorun halinde sadece aoc marka monitörlerde mi ölü pixel değişimi yapıyorsnuz?
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Kabloları gördüm hocam. Universal olup olmadığını sormuştum universalmış uzatma kablosu olarak iş yapıyormuş teşekkürler
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Özel mesajdan bize sipariş numaranızı iletebilir misiniz?
    Başka kargo şirketleri ilede çalısmalısınız.
    Ups tek seçenek olmamalı. Her ilde ilçede aynı kalitede değiller malesef.
    Müsteriye seçim hakkı verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam özelden PM attım acil bakarsanız memnun ölürüm,dün gece verdiğim ürünleri iptal ettim ama iptalden vazgeçmek istiyorum.ilgilenirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Özel mesajdan bize sipariş numaranızı iletebilir misiniz?
    İlettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

vatan bilgisayardaki gibi mağazanızdan gelip alsak monitörü ölü pixel kontrolünü orada anında yapıyor musunuz ? Sorun halinde sadece aoc marka monitörlerde mi ölü pixel değişimi yapıyorsnuz?
    Evet ölü piksel testi yapılmaktadır ve AOC firması gaming serilerinde 1 ölü piksel olması durumunda dahi destek vermektedir.
  • quote:

Evet ölü piksel testi yapılmaktadır ve AOC firması gaming serilerinde 1 ölü piksel olması durumunda dahi destek vermektedir.

Alıntıları Göster
    AOC 24" 24G2U siparişleri için tahmini teslimat tarihi kaç gün ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    bu durumda sadece aoc marka monitörlerde ölü pixel testi yapılıyor denebilir. keşke vatan computer gibi çalışabilse her mağaza
    Dün arkadaşım sitenin kesintili olduğu saatlerde 24G2U için ödeme yaptı. Fakat aşağıda ki hatayı verip hesaptan para çekildi. Siparişlerine de düşmemiş ürün 40 dakika sonra 2. sipariş için deneme yaptığında bu sefer normal bir şekilde çekim sağlanıp sipariş düşmüş. İlk çekim iade işlemi için ne yapmamız gerekiyor. Çağrı merkezi numarasından size ulaşamamış.

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Brain Man -- 22 Kasım 2019; 14:10:35 >

• Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım, ödeme yaptığım halde siparişim gözükmedi ve hesabımdan param çekildi. Sabahtan beri aramakyatım fakat 30-35kişi sıra oluyor telefon hattınızda ve atılan emaillere dönüş sağlanmıyor. Merve hanım ile görüşme imkanı buldum, ödemenin dekontunu kendisine email atmamı istedi, yaptım ama hala bir dönüş yok.

@itopya.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

bu durumda sadece aoc marka monitörlerde ölü pixel testi yapılıyor denebilir. keşke vatan computer gibi çalışabilse her mağaza

Alıntıları Göster
    Yazdığımız mesajda sadece AOC marka monitörlere ölü piksel testi yapıldığı kanısına nereden vardığınızı anlamadım ancak tüm monitörlere mağazamızda ölü piksel testi yapılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itopya.com -- 22 Kasım 2019; 14:55:32 >

• The Brain Man kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj üzerinden fatura adı soyadı ve mail adresinizi paylaşabilir misiniz?
  • sQuDoomer kullanıcısına yanıt
    Merve Hanım eğer ilgileneceğini belirttiyse süreçle ilgili işlemlere başlamıştır endişeniz olmasın.
    sipariş verirken not düşmüştüm "lütfen göndermeden önce ölü piksel testi yapınız" gibisinden. Bu mesajlar dikkate alınıyor mu? ekstra bir şey yapmalı mıyım? ya da böyle bir uygulamanız var mı diyeyim :)
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.