Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrelll

Hala e4500 işlemcili dd2 2 li sistem kullanıyorum şöyle anakart işlemci ram amd intel fark etmez 600 700 arasına toplayamam mı. bende ssd ve 1gb ati ekran kartı var alalı 3 ay olmadı ikisini. youtube 1080p donuyor gibi oynuyor tv ye hdmidan takılı. bu fiyata alacağım sistem hd ya da daha üst videoları takılmadan akıcı oynatır mı
    F/P olarak r5 1600 rx 570 li sistem sizi uzun vadede götürür hocam. Şuan ki sistemim olmasa direk bu sistemi toplar geçerdim
  • valla kusura bakmayın neye baksam itopyada daha pahalı örnek samsung PRO 512 gb nvm ssd amazon tr ve hb fiyatları ALTTA hatta vade farkı bile fazla itopyanın.

İTOPYA

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!

AMAZON
    FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!

HEPSİBURADA

İTOPYA TAKSİT VADE

HEPSİBURADA TAKSİT VADE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Kasım 2019; 9:3:10 >

• https://www.itopya.com/xbox-one-wireless-oyun-kumandasi-beyaz-5/

Bu gamepad'i masaüstü bilgisayarda wireless olarak kullanabilmek için ek bir aparat gerekiyor değil mi?
  • AMD Wraith Max Cooler RGB Led İşlemci Fanı fiyatı iyi gibi alınır mı?

Bende Stealth fan var normalde sıcaklık problemim de yok ama fiyatı böyle düşmüşken almak cazip geldi.

Baktım her yerde 450 TL wraith max işlemci fanı.
  • 75 hz 1 ms 24 inch monitörlerde indirim bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

https://www.itopya.com/xbox-one-wireless-oyun-kumandasi-beyaz-5/

Bu gamepad'i masaüstü bilgisayarda wireless olarak kullanabilmek için ek bir aparat gerekiyor değil mi?
    Normal bir bluetooth adaptör lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

valla kusura bakmayın neye baksam itopyada daha pahalı örnek samsung PRO 512 gb nvm ssd amazon tr ve hb fiyatları ALTTA hatta vade farkı bile fazla itopyanın.

İTOPYA

AMAZON

HEPSİBURADA

İTOPYA TAKSİT VADE

HEPSİBURADA TAKSİT VADE
    Öncelikle atmış olduğunuz SSD'nin kampanyada olan bir ürün olmadığını belirtmem gerekiyor, bundan dolayı şu an için bu üründe bir fiyat garantimiz bulunmamaktadır.

-https://www.itopya.com/samsung-500gb-970-evo-nvme-m2-ssd-3400mb-okuma-2300mb-yazma/
    -https://www.itopya.com/corsair-960gb-force-mp510-nvme-m2-ssd-3480mb-okuma-3000mb-yazma/
    -https://www.itopya.com/adata-1tb-xpg-sx8200-pro-pcie-gen3x4-m2-ssd-3500mb-okuma-3000mb-yazma/

Örneğin SSD olarak bu ürünlerimizi incelerseniz piyasa ile aradaki farkı görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Mert bey size her zaman yardımcı olmak istiyor bu saatte bile hala buralarda olabilir mesela fakat kendisi çok yoğun dönemler de her zaman aynı şekilde yardımcı olamıyoruz birden fazla rolü mevcut firmamız içerisinde kendisi özürlerini diliyor elinden geldiğini kadar yardımcı olmaya çalıştığını belirtiyor.
    Hocam ürünler tahmini ne zaman kargoya verilir ?

Geçen sene black fridayde Newegg'den ram almıştık 3 günde gelmişti.
  • itopya.com kullanıcısına yanıt
    Xbox one s ile x box one farklı ürünler.
    Sizinki s heralde. Ama başlıkta "s" yazmayınca insanın kafası karışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün AOC 24" 24G2U ürününü mağazadan teslim olarak satın almıştım. Bugün veya haftasonu ürünü teslim almam mümkün mü ? Dönüşünüzü bekliyorum,Teşekkürler.
    Keşke attığım ürün de kampanya yapsaydınız diğer sizin attıklarınız ilgimi çekmiyordu çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Kasım 2019; 10:14:33 >
  • Herkese selamlar,

İtopya'ya bir sorum olacak. Dün itibariyle sitenizden, bir hazır sistem ve bir de "Viewsonic 23.6" VX2458" ekran satın aldım. Sistemle ilgili bir problem yok. Benim sorum ekrana dair.

Ekranı yaklaşık 1000 TL'ye satın aldım, %33 indirimdeydi. Sitenizde de 21 Kasım mesajları olduğu için halihazırda Efsane Cuma indiriminde olduğunu düşünmüştüm. Ancak bugün sitenize girdiğimde ürün fiyatının 300 TL kadar daha düştüğünü gördüm. Konuya ilişkin müşteri hizmetlerinizi aradım. Fiyatın güncellenmesini istedim, olmadı. Sadece ekranı iade etmek istediğimi, aynısını tekrar satın almak istediğimi söyledim, olmadı. Acıbadem'deki mağazanıza gelip teslim alacağım için, aynı ürünü şimdi tekrar satın almam gerektiğini, ve diğer ürünü de sistemle beraber teslim aldığımda iade etmemi istediler. Ayrıca ekran için de 3 iş günü daha beklemem gerekiyormuş.

Açıkçası, bu biraz saçma bir durum değil mi? Sonuçta ya fiyat güncellemesi yapılacak, benim satın aldığım fiyat ile bugünkü fiyatın farkı bana iade edilecek ya da ben bu ürünü tekrar satın almak zorunda kalacağım ve üç iş günü daha beklemek zorunda olacağım. Ayrıca kart limitinin yetip yetmeyeceğini de bilmediğimden ötürü bu daha ciddi bir problem oluşturuyor. Bu konuda bir kolaylık sağlanmalı diye düşünüyorum.

Müşteri hizmetlerinden bir yardım alamadığım için buradan yazmak istedim. Belki buradan daha iyi yardımcı olabilirsiniz. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar için de yol göstermiş oluruz.

Şimdiden teşekkürler ve elinize sağlık,
    Saygılar.
    @itopya.com

• Teslimat süreleri çok uzun almak istediğim ürünler var sırf 10 günlük süre için elim gitmiyor
  • Justhax kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mağaza teslimlerinde sipariş ekranında da belirtildiği gibi 3 iş günün ardından teslimat yapılmaktadır.
  • merhaba, 349 tl olan 2x8 gb ram stoğu bitmiş,
    en azından şu üründen 2 tane alabilsek?https://www.itopya.com/adata-xpg-gammix-d30-8gbx1-3000mhz-ddr4-single-pc-ram/
  • Kendi mağazasına teslim 3 gün sürüyorsa biz eve hiç beklemeyelim, Amerika'dan ram alıyoruz 3 günde ülkeye giriş yapıyo,
    bizimkiler yurtiçinden 3 günde yollayamıyo şaka gibi.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Elbette biz de tüm ürünlerde kampanya yapmak isterdik lakin maalesef bunun gerçekleştirmek mümkün olmuyor.
    İndirim yapılan markalarda distribütör mü destek mi veriyor? O nedenle mi her markada yok?
  • Şu Corsair Void Pro siyahı ne zaman sarı ile aynı fiyata çekersiniz
  • https://www.itopya.com/cooler-master-mavi-siyah-sleeved-kablo-seti/

Merhaba. Bu ürün tüm psu lar ile uyumlumu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildwachsend -- 22 Kasım 2019; 12:53:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.