Şimdi Ara

Ito Junji: Collection - (2018)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İsminden belli olduğu üzere mangakanın manga ve kitapları anime olarak karşımıza gelecek. Tüm yapıtların mı yoksa birkaç tanesinin mi animede konu edineceği açıklanmadı. Ama ekip anime başlamadan bu bilgileri açıklamayıp izleyicileri şaşırtmayı planlıyor. Anime 5 Ocak'ta başlıyor.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-11-22/junji-ito-collection-anime-casts-hikaru-midorikawa-mami-koyama-rie-suegara/.124368

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 23 Kasım 2017; 12:15:23 >

• Hadi hayirlisi diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sevdiğim korku manga yazarının hikayelerini anime yapıyorlar.Çok iyi olmasını bekliyorum,merakla bekliyoruz!

• 2017 genel olarak tırt geçti, 18de bu biraz fark yaratır

• Bu adamın mangaları milleti intihara sürüklediği için animelerinin daha TV ye uygun olarak yapılacağını sanıyorum.Belki sansürlerler veya hiç yapmazlar kötü yerlerini.En azından mangayla birebir olmayacağını kanatındayım.
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    Zaten korkudan daha çok gerilim olacaktır. Korku türü animelerde pek tutmuyor bence
  • Animede kaliteli gore yapmak öyle her yiğidin harcı değildir, hele film veya OVA gibi yüksek bütçeli bir iş değilse. Bana harcayacaklar gibi geliyor

Ha harcasınlar da zaten o ayrı. Psikopat psikopat şeyler hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiralik kettle -- 3 Aralık 2017; 23:58:15 >
  • Anime 12 TV bölümü ve 2 OVA bölümü olarak karşımıza çıkacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 Ocak 2018’i iple çekiyorum.Umarım mangalar kadar başarılı olur.

• İlk bölüm geçtiğimiz gün yayınlandı ama şuan altyazılı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 7 Ocak 2018; 4:10:3 >
  • Bekliyoruz ama henüz çeviri yok,çeviren de çıkmayacak gibi gözüküyor.İngilizce izleyeceğiz anlaşılan.
  • Uldyssian kullanıcısına yanıt
    Ben de anlamadım bu tarz seriler fazla çıkmıyor. Youtube'dan izledim ilk bölümü ve bence fena değil. Her bölüm farklı hikayeler işleneceği için takip edilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aramızda altyazı düzenlemeyi bilen var mıdır acaba?Seriyi çeviren yok ve çevirmeliyiz diye düşünüyorum ama altyazı düzenlemek konusunda en ufak fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

Aramızda altyazı düzenlemeyi bilen var mıdır acaba?Seriyi çeviren yok ve çevirmeliyiz diye düşünüyorum ama altyazı düzenlemek konusunda en ufak fikrim yok.

Benim de bilgim yok o konuda ama neden çevrilmedi anlamadım.
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    İnan bilmiyorum hocam.Kimsenin ilgisini çekmedi demek ki diyeceğim ama Ito Jinjou büyük de bir isim Mangaka olarak.Şaşırtıcı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.