Şimdi Ara

ITEM MEKANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKDASLAR BANDIT LERIN BULUNDUU TURK TABIRIYLE ( BNM TABIRIMLE ) Bjudk KALESINDE
    BIRCOK ITEM DUSUO BN GUNDE 4-5 SAAT CIWARI OYNUORM LVL 41 SCORPIONDA KESSEM CICEK DE KESSEM HIC ITEM DUSMESKEN KUZENIMLE BIRLIKTE OYNAMAK ICIN BANDIT KALESINE GITTIM

BI BINA TARZI YERDE GIANT CIKIOR FULL TIME 2 SOS 1 WEAPON ELIXIR yaklasık 10 TANE FLN DA 12-18 LVL ARASI ITEM DUSURDM 20 ALTI ARKDASLAR A TAVSIYEM O KALEDE IS WAR ORDA KASIN KENDINIZI SOS LARI SATTIM LVL 16 BLADE dıgerıde lvl 12 Hose man ıcın ... yuksek lvlllılar da gıtsın arasıra ekonomınıs duzelıo wallah

• Eyvallah kardeş bakalım bi
  • ewt banada 4-5 weapon elixirle sos lwl 16 bow düşmüştü
  • SoS LeveL 16 BOW tam SP farm Bowu düşebilcek en ii item. Satardın 2 M e falan...

• arkadaşlar çok sağolun.... benim şimdi 64 den 19 a düşme bi adamım var ....(daha doğrusu 5 ti 19 oldu)

adm çok güzel kasıyo kendini earth gost filan kesio ama ne ara var ne pul..... 38 lwl adamdan para verim dicam ama kıyamıyom onun parasınada ... saten 1m si kaldı....e artık sizin taktiği denicam
  • adam orda gozumun onunde som glavıe dusurdu 16lvl aslında downghanga gecene kadar orada kasıcan manyak bı yer
  • zaten böyle ezik lwllerde bu tip ii itemler düstügünde cok rahatlıyosun şahsen 2. carımı actım hala para derdim yok
  • BEN HALA ORDAYM 1 SOS DAA DUSRDM YMN LE 16 LVL Casque +1 300k dan gıttı

GENELDE GIANTLARDA ( DEMON HORSE DEN DAA GUCSUZ BI GIANT :D ) CIKIOR SOS VB
  • sos item düşürme olayı tamamen şans işi şu an kullandıgım charı 35 lwl yaptın bitane sos düşmedi(32 lwl +4 blade düştü ama......)gecen gün bi okcu actım 1 lwl sos sword düştü
  • en iii itemler suphesız bandıt ve earht taoıstlerden dusuobn ıkı sos ve somumu da onlardan dusurdumbızı 32lvl sos yuzuk ınt 2 str 1 dıerı 16 lvl som sword arkadasıma da earth taoıstlerden 29 lvl som blade dusmustu earth taoıst gorevlerını bıtırmeden kurt parasını kırmıstım valla super ıtemler cıkıo para kasmak ısteyenler 2ser saat oralarda keserlerse zengın olurla bnden solemesı
  • Lwl 16 sos glave ne kadar eder str bonusuda var?

Server alps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceOfAsiA -- 23 Ağustos 2006; 20:20:37 >
  • xian serverında 2 tane 16 lvl sos düşürüdüm teki +5 teki +2 tekini 5 m a sattım tekini kullanıorum walla maymun çok işe yarıo maymunda olmasa bide halimizi düşünüyom
  • benim lw lde 27 ben de kurdu kasmak bahanesiyle bi gideyim bakam orayadusmezse de item kurt kasılmıs olur
  • LVL - 38 40 İÇİN GÜZEL Bİ İTEM MEKANI VARMI ACABA BİLEN VARSA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.