Şimdi Ara

item görevleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belki gereksiz bir topik diyeceksiniz belkide hemen olayına gireceksiniz ama benim merak ettiğim bir konu var ve sizlerden ricam eleştirilerinizde kırıcı ve inciltici olmamanız.

gelelim konumuza arkadaşlar inanın bir senedir bu oyundayım hala bazı şeylerin görevi olup olmadığını bile bilmiyorum mesela orc talisman,burned (adı yanlış yazmışta olabilirim kemik ),zombi eye v.b

şimdi diyeceksiniz ki 1 senedir oynayan adamın işi ne bunlarla inanın bende bilmiyorum sadece merak ediyorum ve yeni char açarsam bu görevlerin (tabi varsa)yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

• valla kinghtta çoğunluk görev lvl vermez ancak lvl 30 görevi lvl 40 görevi ve lvl 50 görevleri 1 lvl verir eğer adminler kabul ederse kinghttaki görevlerle ilgili bi bölüm açalım ben lvl 1-70 arası yapabilecek bütün görevleri bulmaya ve açıklamaya hazırım
  • burned dediğin cursed bone olcak
    zombie eye master için
    talisman of talia , Talia (high defense) elbise diktirebilmen için
    undying bone , oda aptal bi görev, veriyosun adamın birine sana undying bone başı 5000 veriyo

sen sor biz cevaplayalım, ama 1 ay öncesinde bi arkadaşımız hepsini yazmıştı, tabi gitti en diplere... neyse varsa acaip merak ettiğin sor...

( bu arada harbiden, niye bilmiyosun 1 senedir oynuyosun? )
    ingilizcen yok heralde, neyse
  • Arkadaşım
    Orc Talisman - Düşük level Quest lerde örneğin Guard Traniee di sanırım onda.
    Cursed Bone - Rogue 70 Skill için 10 tane.
    Zombie Eye - Priest Master 100 tane.
    Undying Bone için ise Unnamed Warrior sadece 500 coin veriyor. 5000 değil. arkadaş yanlış yazdı sanırım.
  • arkadaşlar teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için inanın burayada bayadır üyeyim ve hiç yazmıyordum gereksiz kalabalık yapmak istemedim hiç bir zaman kimse ile polemiğede girmeye niyetim yok adamların burda yazdıklarıyla rütbe almaları komiğime gidiyor açıkçası böyle oluncada insanlar sırf birşeyler yazmış olmak için yazıyorlar ve anlamsız ve kırıcı olan topicler ve mesajlar ortaya çıkıyor neyse sıkmayim kafanızı tekrar teşekkürler.(buda benim neden er olduğumun kanıtıdır)
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratallez

Arkadaşım
    Orc Talisman - Düşük level Quest lerde örneğin Guard Traniee di sanırım onda.
    Cursed Bone - Rogue 70 Skill için 10 tane.
    Zombie Eye - Priest Master 100 tane.
    Undying Bone için ise Unnamed Warrior sadece 500 coin veriyor. 5000 değil. arkadaş yanlış yazdı sanırım.

eminmisin 100tane zombi gözü priestler için???
  • galiba priestler icin ben biyerde okumustum ama nerde bilmiom master skill icin 100 zombi eye lazım ama priest mi bilmiom

bide hazır görev konusu varken yine biyerde ama nerde bilmiom np veren gorevlerden bahsediliodu bu gorevleri bilen varsa lutfen yardımcı olsun ????ing em ii deilde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.