Şimdi Ara

Italya'dan Telefon Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abim Kasım'da Italya'ya gidecek. Bildiğiniz en ucuz bir kaç teknomarket ismi söylerseniz model bakıp aldıracağım ordan? Diğer bir konu ise ürün geldikten sonra pasaporta kayıt ettirirsem 1 Sene garantisi olacak her halikarda doğru mudur?

• aynı durum benim içinde geçerli biraz geçmiş konu ama belki bilgisi olan vardır diye yazıyorum 3 hafta sonra ailem İtalya ya gidicek s8+ alıcam acaba telefonun garantisi gibi birşeyler sıkıntısı olur mu
  • Ooo guzel konu ama cevap yok var mi bilgisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONUYU BENDE HORTLATIYIM

Arkadaşlar bende iki hafta sonra İtalya'ya gideceğim. Media Markt İtalya sitesinde Samsung S8 şuan 719.-EURO fiyatlı ve almak istiyorum. Sorularım şu şekilde;
    -Telefonu aldığımda ve pasaporta işlettiğim de bir problem oluyor mu,
    - Media Markt İtalya'dan aldığım için Türkiye'deki Media Markt'lar dan garanti ve servis oluyor mu,
    - Vergi iadesi diye birşey duydum bugün, belirli bir miktar geri alınabiliyormuş, bir sitede 90.-EURO geri alabilirsin yazıyor. Doğrumudur.

Yukarıdaki hespalarım doğru ise 4.000.-TL olan telefonu; 719-90= 629.-EURO'ya almış olacağım. (KUR 3,96.-TL olarak düşünürsek 2.490.-TL oluyor. 140.-TL'de pasaporta işletme parası toplam 2.630.-TL olacak.

Bu fantastik kurgu şeklinde ki yazdıklarım için yorum rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashusbkoz

KONUYU BENDE HORTLATIYIM

Arkadaşlar bende iki hafta sonra İtalya'ya gideceğim. Media Markt İtalya sitesinde Samsung S8 şuan 719.-EURO fiyatlı ve almak istiyorum. Sorularım şu şekilde;
    -Telefonu aldığımda ve pasaporta işlettiğim de bir problem oluyor mu,
    - Media Markt İtalya'dan aldığım için Türkiye'deki Media Markt'lar dan garanti ve servis oluyor mu,
    - Vergi iadesi diye birşey duydum bugün, belirli bir miktar geri alınabiliyormuş, bir sitede 90.-EURO geri alabilirsin yazıyor. Doğrumudur.

Yukarıdaki hespalarım doğru ise 4.000.-TL olan telefonu; 719-90= 629.-EURO'ya almış olacağım. (KUR 3,96.-TL olarak düşünürsek 2.490.-TL oluyor. 140.-TL'de pasaporta işletme parası toplam 2.630.-TL olacak.

Bu fantastik kurgu şeklinde ki yazdıklarım için yorum rica ediyorum.
    sonuç ne oldu ? hesaplar tuttu mu ? alabildiniz mi ürünleri hocam ?

• Konuyu hortlatayım:),uygun fiyatlı teknoloji market ve vergi iadesi bilgisi olan paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.