Şimdi Ara

İşyerleri İçin Detaylı Hesap Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yararlanmak isteyen arkadaşlar için programlaması bana ait olan bir yazılımı tanıtmak istiyorum.
    Program başlıkta belirtildiği gibi işyerleri için kapsamlı hesap programıdır.Bir kaç tanıdığım vasıtasıyla bu tür programları kullanmak için aylık çok yüksek fiyatlar alındığını gördüm, hatta işlem başına ücret alan yazılımlar bile var.

Yazılımı aslında sigorta sektöründe faaliyet gösteren bir iş yeri sahibine özel olarak kodladım.Samimiyetiyle ve izin vererek bu programın pazarlanabileceğini ve kendisi gibi birçok kişininde işine yarayacağını söyledi.Excelden kurtulmak için yazılımı istemişti.Oradan buraya kadar geldi.Çözüm üretmek için yola çıktım.

Çok uygun fiyatlara aylık olarak yazılımı kiralamayı düşünüyorum.Ayrıca farklı olarak yazılımı kullanan herkes istediği bir modülün yazılıma eklenmesini isterse en kısa sürede eklenecektir.Bu şekilde yazılımı sürekli geliştirip aynı uygun fiyattan sürekliliği sağlamak istiyorum.

Az ve öz kullanıcı ile kaliteli bir ortam yaratılabilir.

Yazılı web tabanlıdır.Kendi sunucum üzerinde yüklü, kullanıcı için bir hesap açıyorum, açılan hesapla yazılımı yönetebiliyorsunuz.İnternetin olduğu her yerden yazılıma ulaşabiliyor tüm detayları anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Yazılımdaki genel özellikler şu şekilde;
    Detaylı taksit sistemi
    Kategoriler oluşturarak entegre çalışan detaylı gelir-gider hesapları
    Müşteri hesap sistemi, müşterileri detaylı olarak takip edebilme
    Sistem üzerindeki yaklaşan tüm ödemeleri, günü gelen, kaç gün geciktiği, ve diğer tüm bildirimleri görebilme
    Sistem üzerinden not alımı
    Detaylı İşyeri hesabı
    İşyerinizdeki çalışanlar veyahut ortağınız için hesaplar oluşturabilme.
    Tüm hesapların detaylarını alabilme
    Yine işyeri için tüm harcamaların kim tarafından harcandığı kayıtların kim tarafından değiştirildiği, işlem yapan kullanıcının kim olduğu gibi önemli bilgileri görebilme
    Tüm sistemde yapılan işlemlerin geniş tarihi, Gün, Ay, Yıl, Dakika, Saniye, Salisesine kadar.
    Tüm yılın ve tüm ayların hesapları ve raporları
    Tüm işlemleriniz için çıktı alabilme

Yazılımın ekran görüntüleri
    İşyerleri İçin Detaylı Hesap Programı
    İşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programıİşyerleri İçin Detaylı Hesap Programı

Fiyatlar
    Eğer direkt bu şekilde yazılım kullanılmak istenirse Aylık Ücreti 50 Liradır.
    Yazılımı aldıktan sonra eklenmesini istediğim modüller olur, eklenmesini istediğim özellikler olur, geliştirilmesine hem destek olur hemde işimi daha çok kolaylaştıracak yeni özellikler isterim denilirse Aylık Ücreti 100 Liradır.

*İlerleyen zamanlarda eklenilecek yeni modülleri tüm hesaplar kullanabilir.Kişiye özel değildir.Yazılımın büyümesi için geliştirilecektir.
    *Herkesin isteğine karşılık veren samimi bir yazılım olmasını istiyorum.

Demo adresini almak isteyen arkadaşlarımız konu altından yeşillendirirse ivedilikle geri dönüş yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan16 -- 7 Eylül 2017; 4:10:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.