Şimdi Ara

iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
2
Favori
29.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !

Googleda çalışmak isterdim.

iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !

Aslında en büyük hayalim diktatör olmak.Ülkemi en iyi yerlere getirmek.(Faşist değilim)

• Honda CBR1000RR fireblade,Subaru İmpreza WRC,Audi Q7 S-line beyaz,bankada sağlam para,floryada ev,kızlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Johnnie -- 21 Şubat 2009; 23:59:21 >
  • sene sonunda öss de iyi bir puan alarak deu hukuk fakültesine girmek daha sonra orda iyi bir ark lık ortamı,bir kız ark,araba.Öss inş iyi geçerse yaz için hayallerim de harika bir sistemle ve g25 imle similasyonlar oynamak,cs 1.6,farcry 2 vs.Ayrıca ark larla türkiyeyi dolaşmak tatil yapmak kafam rahat dinlenmek.
  • Beni seven bir kızla,çoooooooooooooooooooooooooooooooooook parayla buralardan çekip gitmek isterdim.
  • Biraz tuhaf kaçacak ama Blizzard Entertainment'ta çalışmak isterdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: F1SECO

quote:

Orjinalden alıntı: Crescentlife

Ankara veya İzmirde psikoloji veya hukuk kazanmak ve üniversite yıllarından itibaren çalışmaya başlayıp aileme yük olmadan kendi geçimimi sağlayabilmek.Üniversite bitirene kadarda 30-40 bin tl civarı para biriktirmek.Daha sonra mesleğimi yapmaya başlamak ve biriktirdiğim paranın üstüne aylar geçtikce daha fazla para ekleyip güzel bir çevreden ev almak.Daha sonra bir aile kurmak.Gelecekte çocuklarıma iyi bir imkan sağlamak ve onlarla gurur duymak..

bu arada fenden hukuka nasıl gideceksin ?

2010 da istediğin bölümden sınava girebiliyorsun.

ben amerika'da fizikçi olmak istiyorum.nasada filan çalışmak istiyorum.ama matematik 1 fizik 3.çok çalışmama rağmen kafam basmıyor.sayısal bölüme bile gidemeyeceğim.
  • Ellerim cebimde..Central parktan çıkmışım..Manhattan'daki evime ıslık çala çala yürüyorum.Sevdiklerim yanımda.Maddi manevi sorunum yok..

İşte bu benim hayalim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Biraz tuhaf kaçacak ama Blizzard Entertainment'ta çalışmak isterdim.

Southparktakiler gibi olma sakın
  • Airties RT 205 Kablosuz modem istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

quote:

İzlemiştim o bölümü

Ama cidden bir gün elime böyle bir fırsat geçerse hiç düşünmem bile.
  • Nasa da çalışmak.Dünya yok olurken başka gezegende yeniden başlamak
  • quote:

Orjinalden alıntı: gm7pro

Hayalim:Dünya'nın En iyi denecek oyunlarını yapmak..

Şuan ise 2 boyutlu oyunlar yapıyorum,ama inşallah bu yaza kadar 3 boyutlu bi araba yarışı oyunu yaparak 3 boyutlu oyun dünyasında yerimi almak istiyorum..

PM atamıyorum bana pmden msnini verebilir misin?

Şu sıralarki tek hayalim, elektro gitarı manyaklık derecesinde öğrenip çalarken kendimden geçmek.
  • quote:

quote:

quote:

İzlemiştim o bölümü

O zaman Blizzardın Fransız bir şirketin sadece oyun yapan bir kolu olduğundan haberin var ona göre

•  iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !

Hayalim

ona dokunmak... onu sürmek... ona sahip olmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 22 Şubat 2009; 0:48:26 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İzlemiştim o bölümü

O zaman Blizzardın Fransız bir şirketin sadece oyun yapan bir kolu olduğundan haberin var ona göre

Tırnağı olsun boyamaya giderim

• quote:

evet arkadaşlar bu topicte hayallerimizi paylaşalım . herşeyi bir kenara bırakalım ve yalnızca bu hayalimizi düşünelim bu topicteyken . şu anda bulunduğunuz konumu ve yaşıda yazarsanız sevinirim . ilk icraat benden
    Benim hayalim öss de başarıyla istediğim bölümün istediğim üniversitesine gitmişim . babam altıma bi araba çekmiş , üni.deki sınıfımdaki arkadaşlıklar çok iyi , çok güzel ve tatlı bir kız arkadaşım var , arkadaşlarımla aram çok iyi , üni.de herşey yolunda gidiyo sabah kalkıyorum evden çıktığımda arabamın içine oturuyorum motorunu ısıtıyorum radyomu açıyorum uykum açılıyor . akşamda buna benzer şeyler üni.den çıktığımda . sonunda başarılı bir şekilde bitiriyorum okulumu güzelde bir iş buluyorum iyi maaşlı , evleniyorum , çok sevdiğim ve güzel bir eşim oluyor , aradan kısa bir zaman geçiyor birde nurtopu gibi bir oğlum oluyor , güzel bir evim arabam oluyor . . . bu kadarı yeter sanırım sizi sıkmak istemem .
    şuanki yaşım : 16
    konumum : lise 2 tm öğrencisi
    UMARIM HAYALİM GERÇEKLEŞİR , TABİ SİZİNDE

hocam öyle güzel yazmışsınki dalmış gitmişim okurken, (gerçi benim için bu sayfalar çoktan kapandı ) umarım gönlünce olur herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 22 Şubat 2009; 12:12:59 >

• quote:

Orjinalden alıntı: V2

quote:

evet arkadaşlar bu topicte hayallerimizi paylaşalım . herşeyi bir kenara bırakalım ve yalnızca bu hayalimizi düşünelim bu topicteyken . şu anda bulunduğunuz konumu ve yaşıda yazarsanız sevinirim . ilk icraat benden
    Benim hayalim öss de başarıyla istediğim bölümün istediğim üniversitesine gitmişim . babam altıma bi araba çekmiş , üni.deki sınıfımdaki arkadaşlıklar çok iyi , çok güzel ve tatlı bir kız arkadaşım var , arkadaşlarımla aram çok iyi , üni.de herşey yolunda gidiyo sabah kalkıyorum evden çıktığımda arabamın içine oturuyorum motorunu ısıtıyorum radyomu açıyorum uykum açılıyor . akşamda buna benzer şeyler üni.den çıktığımda . sonunda başarılı bir şekilde bitiriyorum okulumu güzelde bir iş buluyorum iyi maaşlı , evleniyorum , çok sevdiğim ve güzel bir eşim oluyor , aradan kısa bir zaman geçiyor birde nurtopu gibi bir oğlum oluyor , güzel bir evim arabam oluyor . . . bu kadarı yeter sanırım sizi sıkmak istemem .
    şuanki yaşım : 16
    konumum : lise 2 tm öğrencisi
    UMARIM HAYALİM GERÇEKLEŞİR , TABİ SİZİNDE

hocam öyle güzel yazmışsınki dalmış gitmişim okurken, (gerçi benim için bu sayfalar çoktan kapandı ) umarım gönlünce olur herşey

umarım . . . ayrıca senin için o sayfalar niye kapansın ki , ne olursa olsun nerede olursan ol iyi bir yere gelebilirsin , hayalsiz , umutsuz olmaz kardeşim

• Altıma bir karavan çekip dünyayı gezmek.Tabiiki sevgilimle
  • üniversitemi bitirip, mesleğime başlayp, işimi iyi bir şekilde yapmak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.