Şimdi Ara

İSTİNYE TIP(İNG.) 1K dan YAZMAK NE KADAR MANTIKLI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
4.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnşallah

• Up
  • Hocam benim kuzenin arkadaşı orada okuyor sordum bayağı iyi pişman olmaz asla dedi ve 3000 TL bursa hiç düşünmesin dedi o burs almıyormuş
  • Valla kararsızım hocam ya 2 gün kaldı şurda ben ne yazacağımı hala bilmiyorum

• Up
  • Up
  • 1k nın ne işi var İstinyede , bari Yeditepe yaz
  • Gülgün Ayfer G kullanıcısına yanıt

yeditepeyi yazdım zaten başlara olmasa da ama istinyeyi burslu okuyanlar falan çok övdü bursu da güzel ve tıp her yerde tıp kafasıyla düşündürdü beni

• 1k çok iyi bir sıralama ,ben olsam Hacettepe cerrahpasa yazardım ama sanırım burs da istiyorsun . Benim ilk tercihim Koç tıp yüzde 50 ikinci Yeditepe . Yeditepeyi gidip gördüm , aklım hep Koç da kalacak olsa da yurt dışı imkanları hoca kalitesi kampüsü iyi
    O yüzden illa vakıf ve burs dersen öne Yeditepeyi yaz
  • Leonard07 L kullanıcısına yanıt

Gezdin mi bilmiyorum knk ama mükemmel labları var özellikle bir anatomi labları var stemcell labları adamlar crispr için lab yapmışlar benim çok hoşuma gitmişti Üstüne bir de yazılım ile yan dala imkan veriyor üstünde de 3000 lira burs muazzam bence.Ama eksisi kadavra yok hasta çeşitliliği yok köklü bir okul değil.Ama tıp tıptır okurum tusumu usule.yi çalışırım diyorsan bence devletten katbekat rahat olur.

• Hasta çeşitliliği tıptaki en son konu bence . Usmle de TUS da o hastalar akla Bile gelmez

lab ? Yayın , yurtdışı ? Hocaya ulaşma nerde kolaysa orası iyi tıptır .

• Hocam tam olarak sıralamanız kaç
  • Bir de İngilizce . İngilizce olmadan tıp olmaz
  • Gülgün Ayfer G kullanıcısına yanıt

Haklısınız, fakat önümüzdeki 6 hatta 7 seneyi düşünmemeliyiz sadece aracımız tuş veya usule.için teorikte kalan bilgiler almaktan ziyade onları hasta üzerine uygulamak olmalı onun dışında bilim insanı kimliği maksadıyla yine yayın ve araştırma yapmalısın.Bunun için de dünya tıp sıralamalarına bakarsanız Hacettepe’nin 288 ile birinci ardından çapa ve Ankara’nın geldiğini 805’le Türkiye’de 8.lik ile de Koç’un geldiğini görürsünüz.Bunun yanı sıra Yeditepe’nin listede esamesi bile okunmaz

• Darkblodyshadow D kullanıcısına yanıt

Yok knk gezemedim ama dediğin gibiyse fiziki imkanları çok iyiymiş.Yan dal imkanı falan da harika ama dediğin gibi köklü olmaması,akredite olmaması,adının pek duyulmamış olması,ve sıralamasının bi tık düşük olması tercih etmemi zorlaştırıyor.Bi güvensizlik veriyo insana hütf ün yanında ama bakalım hala kararsızm

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

747

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonard07 -- 19 Ağustos 2021; 2:59:53 >

Acıbadem geliyor mu geliyorsa düşünmeden yaz derim.Birkaç vakıf hariç Türkiye’de vakıf işi genelde sıkıntılı bence çünkü adamın kültürü farklı oluyor.Arabasıyla okula geliyor üstüne senden fevkalade düşük yapmış kişiyle aynı sınıfta oluyorsun vs.

Maşallah.Yerinizde olsam cerrahpaşa veya hacettepe yazardım.Ama tabi karar sizin hayırlısı olsun hakkınızda

• Darkblodyshadow D kullanıcısına yanıt

Gelmiyor büyük ihtimalle acıbadem dediklerine katılıyorum ben de o yüzden çekiniyorum biraz da vakıf tıp yazma konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkblodyshadow

Haklısınız, fakat önümüzdeki 6 hatta 7 seneyi düşünmemeliyiz sadece aracımız tuş veya usule.için teorikte kalan bilgiler almaktan ziyade onları hasta üzerine uygulamak olmalı onun dışında bilim insanı kimliği maksadıyla yine yayın ve araştırma yapmalısın.Bunun için de dünya tıp sıralamalarına bakarsanız Hacettepe’nin 288 ile birinci ardından çapa ve Ankara’nın geldiğini 805’le Türkiye’de 8.lik ile de Koç’un geldiğini görürsünüz.Bunun yanı sıra Yeditepe’nin listede esamesi bile okunmaz

Ben zaten arkadaş için önce Hacettepe ctf yaz dedim

ama illa özel isterse İstinye yerine Yeditepeyi yaz dedim

annem cerrahpasa ingilizce tıp babam Hacettepe mezunu

ikisi de akademik kariyerde en üst noktadalar , onlar da böyle düşünüyor

bana gelince benim hayalim Koç yüzde 50 ve 3700 sıralama ile gelsin diye dua ediyorum gelmeme ihtimali içim çok üzgünüm . İkinci ve son tercihim de Yeditepe

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.