Şimdi Ara

İSTİNYE TIP(İNG.) 1K dan YAZMAK NE KADAR MANTIKLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
4.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta.Yazan veya yazan tanıdığı olan var mı ?Burayı yazacağım büyük ihtimalle

edit-1:konuyu açalı baya olmuş vakıf yazmadım hütf ing yazdım,ileride tercih konusunda kararsız kalacak arkadaşlar için bu sıralamalarda maddi durumunuz çok kötü değilse vakıf tıp-devlet tıp ikileminde kesinlikle devlet tıpı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonard07 -- 23 Nisan 2022; 23:39:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam yeditepe falan yaz özel istiyosan istinye çok iyi bir yer değil

• sedozm kullanıcısına yanıt

3000₺ aylık burs cezbediyor açıkçası

• Hastaneleri falan var diye biliyorum.Devletin sıkıntısı çok diyorlar hacettepe de olsa

• Güzel üniversite
  • 3k burs baya iyi ayrica ihtisas falan var daha sonra iyi bir yerde de egitim alabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

• Hocam eğer ABD istiyorsan tavsiye etmem; çünkü wdoms akreditesi bile yok. Ama TR'de kalacaksan bursundan dolayı yazılabilir.

• mavitip M kullanıcısına yanıt

Akreditasyonun daha mezun vermemiş olduğundan kaynaklandığını söylüyorlar.Birkaç yıla akredite olacakmış

hangi fakültelerde var bu akreditasyon

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lovecraftianism kullanıcısına yanıt

Mesela?

• Leonard07 L kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam hem wdoms hem de tepdad yok, tepdad akredite adayı bile değil. Peki bu konuda ne yapıyorlarmış bilgi aldınız mı?

Wdoms u ilk defa duydum bu arada ney tam olarak

• usagiskitty U kullanıcısına yanıt
    https://search.wdoms.org/ bu siteden bakın hocam. Bir okula tıkladığınızda Sponsor Notes kısmında ecfmg yazması lazım. Yoksa akreditesi yoktur. 2024 yılından sonra ise tepdad'a bakılacak. Ben wdoms akreditesi ve tepdad akreditesi ya da tepdad akredite adayı olan okulların yazılmasını tavsiye ederim.

Tepdad akredite adayları:http://tepdad.org.tr/akreditasyon-surecindeki-programlarin-guncel-listesi

Tepdad akrediteleri:http://tepdad.org.tr/akredite-egitim-programlarinin-guncel-listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavitip -- 17 Ağustos 2021; 18:5:30 >

ben gezdim kanka mükemmel bir okul livv ve medicalpark hastane grubunun sahibinin.Okulda research'e çok önem verdiklerini söylediler baya kaliteli bir okul bursu da cazip ama eksisi köklülük ve vizyonlu mezunu olmayışı

Amerika'da doktorluk yapmak için gerekli bir kriter bildiğim kadarıyla.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.