Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimm bu konuda pek umudum yok aslında iki sene beklersiniz diyenler bile oldu :)) 11 aydır atama bekliyoru geçemedik ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zuhalll87 kullanıcısına yanıt
    Arayıp hiç bilgi almadın mı? Veya cimere falan yazmadın mı?

• Aradım bi iki ay önce 2017 dosyalarına bakılıyor size sıra 2 seneye anca gelir dendi :)) çok sacma :) avukatıma msj atıyorum okuyor cevap vermiyor :) bende bekliyorum susup :))

Sakarya bam 2018 başında açılsaydı bukadar mağdur olmazdık. Hayırlısı artık bukadar bekledik bence sonuna geldik artık

• İnşallah inşallah 🙏

• Arkadaslar merhaba

28.istanbul bam. İle bu ykinlarda gorusen oldumu 2018 e gecebildilermi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzey_kadir kullanıcısına yanıt
    Cimerden geri dônüş alabildin mi

• Filizmelos12 F kullanıcısına yanıt
    Benim de dosyam orda en son 2017 dosyalarına bakılıyordu öyle denildi bana aradığımda

• Galip34 G kullanıcısına yanıt
    Galip gidip sor daha iyi kesin cep alırsın 1.katta cepa avm nin 1km arkası

• Yaa adalet zaten kötü ama ülke yönetimi daha kötü. Kardeşim İstanbul'a 1 BAM yetmiyor işte, 2. yi açman gerek. İstanbul azmış gibi bir de Edirne , Tekirdağ gibi illeri vermişin. Bari buraları Bursa BAM a kaydır. Sakarya BAM iyi güzel ama Kocaeli ni almış sadece. Yani hızlanacağını düşünenler yanılıyor. Hızlanması için İstanbul 'a ya 2. BAM açılmalı, ya da BAM daki iş hukuku alanına bakan mahkeme sayısı arttırılmalı. 9 tane imiş şu anda, en az 15 tane olmalı ki, ki ideali 20 tane o zaman İstanbul rahatlar ve insani sürelerde dönüşler olur.
    04.05.2018 8 ay oldu 28. hukuk ta 3 kişi olduk önde sensin incelemeye alındığında yazarsan sevinirim :) yaklaşık olarak bize ne zaman sıra geleceğini anlamış oluruz teşekkürler ve sabırlar diliyorum
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    Tabiki de yazarım :) bende o sabırı tüm arkadaşlara diliyorum :)

• Benim dosyam şansa sakarya bam a düştü , 3 aydır istinafta , 1 aydır incelemede , dert yanmak istemiyorum siz varken ayıp olur , inşallah kısa sürede sonuçlanır .. ( ayıp olmazsa bilgili arkadaşlar benim inceleme deki dosyam ne zaman karara varır ? 😳

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktybykrn

Benim dosyam şansa sakarya bam a düştü , 3 aydır istinafta , 1 aydır incelemede , dert yanmak istemiyorum siz varken ayıp olur , inşallah kısa sürede sonuçlanır .. ( ayıp olmazsa bilgili arkadaşlar benim inceleme deki dosyam ne zaman karara varır ? 😳
    İstanbul'da mıydı dosya da Sakarya BAM'a düştü acaba? Bu çok önemli bilgi olur cevaplayabilirseniz.
  • ozziem O kullanıcısına yanıt
    Hayır , her hangi bir geçiş söz konusu değil . Yerel mahkemeden direk sakarya bam a gitti. Istinaf başvuru tarihi ile sakarya bam'ın faaliyet e geçme tarihi ile çok yakın olduğu için direk sakarya bam a gitti. Belkide sakarya bam ın açılması 1 hafta gecikseydi , benimde dosyam suan ıstanbul bam da olabilirdi. Tamamen şans. Binde bir şans dedikleri gibi birşey sanırım , biraz da kader .. ve o kadar borç içindeyim ki , bolca dua da var işin içinde .. en büyük sebebi budur diye düşünüyorum. Çok kısa bir süre içerisinde incelemeye girdi 2018/133 numaralı dosyam. İnşallah hız kesmeden devam eder .. hepimize sabır diliyorum , elimizden başka birşey gelmiyor

Pardon tekrar okuduğum da farkettim yanlış anlaşılma ile cevap vermişim. Dosya kocaelideydi.

İst bam dan , sakarya bam a geçiş mi yaptı ? Diye anladım sorunuzu ilk başta (:

• Oktybykrn O kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yapma kısa sürede karar çıkar. Benim arkadaşın bir ayda karar çıktı. Bizden çok önce karar eline ulaşır. Bende Kocaeli'de oturuyorum biz Sakarya bam a yetişemedik ama sen bizi geçersin:) İstanbul bam da kararın yazılması tebliğ olması bile 2 ay sürüyor:)) sen çok şanslısın. İnşallah biran önce davan sonuçlanır.

• arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    İnşallah darısı sizin başınıza, ozel den iletişim kuralım madem belki aynı mahalledeyiz haberimiz yok (:

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktybykrn

İst bam dan , sakarya bam a geçiş mi yaptı ? Diye anladım sorunuzu ilk başta (:
    Anladım:) Keşke İstanbul yoğunsa Sakarya BAM a aktarsalar. Sakarya BAM misdir şu anda.

İstanbul'da açılıyor zaten davaların çoğu, gidip de doğu illerine BAM açıyor adamlar , 2019 da Van 'a BAM hayırlı olsun:) ve maalesef 2019 da açılan BAM ların hiçbirinin İstanbul'a etkisi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozziem -- 4 Ocak 2019; 1:15:12 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.