Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam
    davanın detaylarını bilmiyorum tabi.bunu en iyi sen bilirsin.
    dava acman gerekmiyor.
    bildiğim kadarıyla dava sonucu fesih tebligatını noterle falan işyerine bildiriyosun. işte beni çıkardınız ama kıdemimi ihbarımı vermediniz vs
    eğer bunun üzerine şirket ödeme yapmazsa işte o zaman icra ve dava işlemlerine başlıyosun bidiğim kadarıyla
    sen yine avukatla konuşmadan hareket etme
    edit: birde arabuluculuk muhabbeti var önce ona başvurman gerekiyo vs geldi öyle bir şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannn888 -- 28 Aralık 2018; 16:42:9 >
  • karaeagle2 K kullanıcısına yanıt
    yaww he he... İki hafta önce aradım 3100delermiş diyorsun.. 2 hafta sonra dosya numaram 3100 ön inceleme diyorsun... daire daha 1100 lerde... neyin kafası bu manasında, kapiş
  • tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avckerem A kullanıcısına yanıt
    Yazılı sadece herhangi bir gecikme yok heyet atandı şuan şu dosyalardayız diye cvp geldi fakat dosya incelemeye alındı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umutak16 U kullanıcısına yanıt
    İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya

• cacharel777 C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle benim görüşüm belki fikir olur.
    Eğer şuan paraya ihtiyacın yoksa istinafa götür derim sonuçta karar çıktı avukatın açar icrayı paran günlük faiz işler. Hem birde karşı taraf istinafa başvurabilir sonuçta onunda böyle bir hakkı var.

hayırlı olsun inşallah lehinize karar çıkmıştır
    uyapta herhangi bir yeni dosya var mı karar vs oradan bakabilirsiniz
  • arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    tesekkurler orasi kafa karistiriyor zaten istinafa onlar gotururse yapacak bisey yok aksi durumda magdur olmamak adina hizlica tazminat ve kidem icin basvurmak istiyorum oradada arabulucu sonra dava sonra alacak 100 bin uzeri oldugu icin temyiz derken omur bitecek yinede tesekkurler yorumunuz ve katkiniz icin

Hocam uyapta kararı görebiliyor musun? Benim dava da dün karara çıkmış 2018/12xx ankara bam

• kararı hemen göremezsin yada öğrenemezsin benimde 10 gün evvel karara çıktı mahkeme kalemine gittim henüz 4 hakimin onayından geçmemiş 1 ay sonra belli olur sonuç dedi yani 2-4 hafta arası sonuç netleşir ve avukatına tebliğ edilir
    biraz daha sabır
    Bende bugun kalemi aradim 12 aralikta teslim etmistim dilekcenin baskanda oldugunu henuz degerlendirilmedigini soylediler. Eger kabul ederlerse hemen dosyam incelenir degil mi size mesela muallak cevp vermisler ama dosyanizi one almislar

• Avckerem A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu eğer kabul görürlerse incelerler. 10 gün sonra falan tekrar arayıp sor istersen.

• doganakk D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Valla sıkıldım artık bekle bekle 3 sene geçti ne zor süreçmiş bekleyen herkese sabır diliyorum 🙏🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: cacharel777

slm herkese konu hakkinda tecrube edinmis arkadaslarin yardimini istiyorum.ise iade davam sonucu gecerli fesih karari verdi hakim simdi gerekceli karari bekliyorum tazminat ve kidemim faizsiz 100 bini buluyor isninafa goturursem bi cacik olmuyacak gibi bosuna 6_7 ay beklemektense direk tazminat ve kidemim icin dava acmayi dusunuyorum konu hakkindaki yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim
    Kardeş iyi tazminata hak kazanmışın ama hiç darılma bu ülkede yaşamışın , fazla bir şey öğrenememişin.
    Bu ülkede eğer alabiliyosan parayı o an alacaksın. Daha sonra ekstra bir para talep edersen tazminat açarsın diye düşünüyorum. Bu benim düz mantıkla olaya bakışım, hukuki alyapısını avukata sorman iyi olur. Ama büyük ihtimal en mantıklı yol bu olur, alabildiğin parayı al , kaçırma. Şu an dolar düşük seviyelerde, alıp yapıştırmak mantıklıdır dolara, şu an aldığın 100k , 6 ay sonra aynı dolar etmesi için 130k ya da 150k olması gerekebilir. Çok güvenme faize , bdolar karşısında gerilemeyi karşılamaybilir.
    Kısacası alabildiğin parayı hemen alıp, döviz yaptırıp, ihtiyacın yoksa onu da en yüksek faizden faize koyman. uzun vadede mantıklı olur.
    Eğer bu şekilde davalı uzatacağına, sen uzatırsan davayı, burası Türkiye, bugün alırım dediğin parayı yarın alamassın, 2. nedeni ve daha da önemli nedeni budur bugün hemen alaabiliyosan alman mantıklı dememin.

• Davacı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 24. Hukuk Dairesi 2018/3XXX 05.09.2018 11:29:20 Ön İnceleme İçin Atama Bekliyor

Istanbul 24. Hukuk 2018 li dosyalara basladilar mi? Son durum nedir bilen ..
  • Selam kardeşim seninki ankara kaçıncı hukuk dairesi?

İşe iademi yoksa alacakmı?teşekkürler

• Sakarya bam da dosyası olan var mi ? Suan kaçıncı sirada lar bilgisi olan ?

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    10.daire hocam benimki farklı kurum işlem iptali bu.

• torakor kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa yeni karar çıktı 2017/ 2200 lerde numarası 1 ay oldu

Arif bey , bu sıra numarasının bir sonu var mi ? Meselâ 5000 de Sonra diğer seneye atıyor gibi .. yoksa o sene içerisinde kaç dosya olduysa ona göre azalıyor veya artıyor mu ? Benim dosya takıldı incelemeye (:

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.