Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dosya no 8×× bence alacak davalarına daha hiç baslamadilar ben aradığımda 2021 sonu gelir dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 48 hukuk dairesi

• Bu arada bi önceki aramada yaz aylarında gelir demişlerdi şimdi bidahaki aramamda 2022 olur tahminimce

• pandemi den ötürü izin yapan çok hakim var, geçen hafta BAM'a gidip bizzat konuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erm82 -- 24 Ocak 2021; 13:20:21 >
  • Arkadaşlar beni işten kıdemsiz ve ihbarsız çıkarmışlardı. İşe iadeyi kazandım avukatım ihtar çekti. İşyeri geri çağırdı. Öğrenmek istediğim eğer işe başlamazsam kıdem ve ihbarı talep edebilirmiyim.

• Benim İzmir istinaf 3 .iş mahkemesi kıdem ve ihpar tazminatı alcahım 2019/11xx Mayıs ayında açıldı 5 aydırda dosya durumu açık yazıyor .Bu mahkemede davası 2019 yılında açılmış davası sonuçlanmış bir kişi şu yorumu görüpte yazarsa teşekkür ederim beklemekten gına geldi tam 21 ay oldu sonuçlanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertekin

Arkadaşlar beni işten kıdemsiz ve ihbarsız çıkarmışlardı. İşe iadeyi kazandım avukatım ihtar çekti. İşyeri geri çağırdı. Öğrenmek istediğim eğer işe başlamazsam kıdem ve ihbarı talep edebilirmiyim.

NEDEN BAŞLAMIYORSUNKI GIT BASLA SANA HUKUK DISINDA BIR IS YAPTIRAMAZLAR SORDUGUN SORUYA GELINCE BU DAVANIN SEYRINI BILEN BIRI TARAFINDAN YANITLANMALI AMA DUYDUGUMU SOYLEYEYIM SANA IHBAR TAZMINATINI ALAMAZSIN YADA 4 AY OLAN KISMINI ALIRSIN BU YAZDIGIM SADECE DUYMA HABER TABIKI SEN BU KONUYU EN IYI AVUKATINDAN OGRENIRSIN HEM ISE BASLAYACAKSANDA AVUKATIN SENINLE ILGILENMELI MUTLAKA ARAMALISIN BASLAMAZSANDA YINE AVUKATINI ARA YADA WHATSAPTAN YAZ SOR INS LEHINE BIR SONUCLA KURTULURSUN BENIM TAVSIYEM GIT IS BASI YAP KIM NE DER DIYE DUSUNME SANA YAPACAKLARI EN UFAK YANLIS HAMLE SENIN ISPATIN KOSULUYLA COK BUYUK CEZALAR ALMALARINA NEDEN OLABILIR OYUZDEN NE OLACAK DIYE DUSUNME GIT ISINE BASLA ZATEN ONLAR SENI TUTMAZ CIKARIRLAR.

• Cevap verdiğin için sağol. Başka bir işte çalıştığım ve düzen kurduğum için başlamak istemiyorum.

• mertekin kullanıcısına yanıt
    Kardeşim geçende yazistik . Daha yeni cekmistin ihtarı hemen çağırdılar mi ? Bizimkilerden ses seda yok henüz. Bu arada kıdem ihbar davani açabilirsin. İse geri gitmemiş olman kidemini ve ihbarını etkilemez
  • Selamün aleyküm arkadaşlar benim Akbank ta hesabımdan 65.000 tl para baska hesaplara gitti bende avukata verdim başta 1.000 tl sini tüketici mahkemesine verdik ve kaybettim ve istinafa gittim ve kazandim direk icra acip aldık.daha sonra Kalan 64.000 tl sini devam davasi olarak tüketici mahkemesine verdik bu sefer direk kazandık akbank istinafa gidip icrayı durdurmak icin teminat mektubu verdi. Şuan ankara istinaf 21.hukuk 2020/1300(4 rakam) lerde 21. Hukuk kacinci dosyada bilen varmı
  • Fefe41 F kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam sağol.

• Adana Bam 11. Hd varmi dosyasi sonuclanan ya da son durum bilgisi olan ?

• Arkadaşlar işe iadeyi kazanmıştım. İşyeride gel başla diye davet göndermişti. Bu gün gittim görüşmeye işe almaktan vazgeçtiklerini söylediler. Zarf atmışlar hani gelmez belki diye yerse hesabı. Tüm haklarımı ve cezayı ödemeyi kabul ettiler. İşe çağırılarsa gidin. %90'ı gelmez yeni işini bırakmaz, utanır vs diye düşünüp zarf atıyor. Gidince vazgeçiyorlar.Darısı bekleyen arkadaşların başına. İnşallah en kısa sürede haklarınızı alırsınız.

• reddi35 R kullanıcısına yanıt

Kardeşim benim de 3 hukuk iş kazası 1000 li dosyalara bakıyorlar senın bitmiştir rahat ol subat sonuna kadar alırsın paranı inşallah benimde erken biter kaç aydır istinaf ta senin dosyan

• mertekin kullanıcısına yanıt

Ben de ise iadeyi kazandim ihtar çektim ama dönüş olmadı daha.siz ihbar ve kıdem tazminati icin tekrar dava mi açacaksınız yoksa isveren onu da yatırmayı kabul etti mi

• Arkadaşlar bi de ise iade ya da tazminat davalarını kazandığınız zaman.o tarihlerde kredi kullandıysanız poliçenizde kredi ödeme güvencesi diye bi madde varsa (istem disi issizlik tazminati) bundan yararlanabilirsiniz.tabi poliçenizin tarihi geçmediyse. Ben 6.5 ay issiz kalmıştım 6.5 aylık taksit tutarını bugün yatırmışlar.iskura da başvurmuştum ama ses seda yok su an

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman manisa

Kardeşim benim de 3 hukuk iş kazası 1000 li dosyalara bakıyorlar senın bitmiştir rahat ol subat sonuna kadar alırsın paranı inşallah benimde erken biter kaç aydır istinaf ta senin dosyan

Selam 21 aydır bekliyor .icradan parayı aldım kesinleşirse iş kurdan işsiz kaldıhım aylar için alcam.

siz 1000 dosyalara bakıldıhını dairedenmi öğrendiniz ?

• Öncelikle selamlar,

İcradan parayı nasıl alabildiniz.?

Alacaklı olduğum işyeri icra dairesine teminat mektubu vererek , tehiri icra karari çıkardı.

Dava sonuçlanmadan parayı alabilmemin yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egow35 -- 25 Ocak 2021; 14:28:39 >
  • reddi35 R kullanıcısına yanıt

Daire yi aradım 3 hafta önce sonuçlanmadan paranı nasıl aldın merak ettim bende ayrıca 21 ay sadece istinaf tamı bekledi dosyan

• bestlose B kullanıcısına yanıt

İşveren kabul etti.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.