Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.980
Cevap
85
Favori
1.103.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buradan bakıyorum bir türlü anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flafi F kullanıcısına yanıt

Slm kardeşim hukuk mahkemelerinde olan yoğunluktan dolayı yeni açılan hukuk mahkemelerine dosyaları dağıttılar.aynı olay benimde başıma geldi 2018/4... olan ankara 5.hukuk da olan dosyamı 30.hukuk dairesi 2020/3..

Olarak yeniden güncellendi.

• Hazeyn4458 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım. Demek ki birçoğumuzun dosya numarası ve tarihi bundan dolayı değişmiş. Sağolasın bilgi için🙏🙏🙏. Belki yeni açılan hukuk mahkemelerinde yoğunluk olmaz ve dosyalara bir an önce bakabilirler.
    Sizde de bir gelişme olursa paylaşın lütfen. Çok yardımcı oluyor buradaki bilgiler herkese. Dilerim sizin sonucunuz da bir an önce istediğiniz yönde gelir 🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flafi F kullanıcısına yanıt

Yeni açılan hukuk dairelerinde 3 hakim ve 1 başkan varmış. Her hakim günde 3 davayı baglıyormuş.yani 3×3=9 günde haftada 45 dava

1 ayda 45×4 =180 dava sonuçlanıyormuş. Bilginize

Çok teşekkür ederim bu açıklamalar için. Oldukça faydalı oldu, sağolasın 🙏🙏

Bu durumda benim dosya numaram 1100'lerde olduğuna göre ve Eylül itibariyle bakılmaya başlandı ise 2021 Şubatta sonuçlanır gibi 🥺

İstinafta olan boşanma davaları olanlara fayda ve örnek emsal olması adına ben de mutlaka sonucu ve süreci paylaşacağım...

Tekrar Teşekkür ederim arkadaşım 🙏

• Sinanbrls S kullanıcısına yanıt

evet

• kalender kazım K kullanıcısına yanıt

Varmı bi gelişme

bu hesaba göre 30 gün içinde bana sıra gelmesi lazım (dosya numarası 3xx) pek gerçeği yansıtmayan bir hesaplama 5 aya anca sıra gelir .

• cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt

Senin dosyadamı yeni hukuk dairelerine gitti !!

Şayet gittiyse eli kulagındadır.yeni daireleri açmalarının sebebi hızlı bir şekilde karara bağlamakmış.

28.hukuk 2018/19xx den 47. hukuk 2020/3xx oldu 1 ay oldu gideli. senin( senin derken aldığın duyumdan bahsediyorum) hesaba göre 30-40 güne benim dosya işleme girmesi lazım gerçekliğini test etmiş olacağız. inş. hesap tutar.

• Böyle bir hesap yok arkadaşlar, günde 3 dosyaya bakma falan, hakimler dosyalari paylasiyor. O yuzden tam anlamiyla siradan gitmiyor.
    Ornek 0-100 arasi bir hakim 200-300 arasi bir hakim gibi.
    Hakimler her gun dosya bakmiyor, bazen haftalarca 0 dosya bakmadan geciriyor.
    İse gelmiyor, seminerlere gidiyor egitimlere katiliyor, izinli oluyor vs vs.

Yer doğru ama siz hukuk diye secmissiniz onu icra olarak secmeniz gerekiyor ilk seçtiğiniz yerden

Sizin dosya numarası 2018 lerdeydi hem yeni daireye alındı hem dosya numarası mi değişti yani?

• Sevdakc S kullanıcısına yanıt

aynen dosya numarası değişti.

Aslında sıralamayı merak etmiştim o zaman geriden gelen dosyaları gönderiyorlar yeni açılan dairelere sanırım 2018 leri yıl sonuna kadar bitirecek tüm daireler..

• Sevdakc S kullanıcısına yanıt

2018/3xx sıralarda olan birini dosyasına bakılmıştı buraya en son yazan oydu 28. hukuktan .. geçen yıl sonu da işe iadeler bir gaz vermişlerdi. baya bir dosyaya bakmışlardı. 2019 sonlarına kadar gelmişti. şimdi de 47 48 hukuk açıldı biraz hızlandılar kaplumbağa vites artırdı :)) devlet bize bakmıyır :)))) neredeyse 6 yıl olmuş hakkımız olanı alacağız devletin yaranamadığı beyinsizlerden (!) biri de benim ... böyle salaklar yazıyor insanın asabını bozuyor. sanki hayrına bakıyor devlet her ay 1000 tl vergi alıyor asgari ücretliden ayrıca mahkeme ücretini de alıyor. adam gibi kanun yapsınlar işveren gereksiz yere adam atabiliyor mu ? önümüzdeki yıl içerisinde tazminatlarla ilgili kanun da çıkar böyle giderse tazminatları da devlet fonun da toplar hiç ederler son tazminatalanlardan olabiliriz..

• evet hocam.

• tayphoon01 T kullanıcısına yanıt

Slm, benim işe iadeydi.

• xylo78 X kullanıcısına yanıt

Işe iade sıralaması kaçıncı sırada bilginiz varmı?

İSTANBUL BAM 48.HD işe iade kaçıncı sırada bilginiz varmı?

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.