Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.004
Cevap
85
Favori
1.106.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alacak dosyası kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba İstanbul 31.hukuk 2019/2368 dosyam. 15 ay oldu. Kendim kurumdan ayrılıp dava açtım. Burda yazılanlardan anladığım işe iade davaları önceliklendiriliyor. Yani örnekse 2019/3000 olan Bi dosya işe iadeyse 2368 den önce mi bakılıyor,bilgisi olan varmı acaba. Bu arada avukatım iki ay önce(neye dayanarak söyledi bilmiyorum) 2 3 aya karara bağlanır demişti

• İyice nem kapmaya başladım. Şimdide bu yazı. Neyse 2 ayda bu yazı ne anlama geliyor diye öğrenmekle geçer. Maksat vakit geçsin.

Var mı bilgisi olan ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pinokyou kullanıcısına yanıt
    İcra dosyalarında böyle yazıyor

• Şu ülke can çekişiyor, komple bi batsada herkes rahatlasa.

• SADEGÜL ÖZER S kullanıcısına yanıt
    Yeni mahkemeler sıfırdan başlar, yani şöyle diyelim 47.hukuk dairesine taşındı ve dosya numara 2020/1500 Bu mahkeme dosyalara bakmaya 2020/0001 nolu dosyadan başlayacak. Tabi bu benim tahminim mantıkende öyle olması gerekir.
  • ZATEN ÖYLE OLACAK.2018 DOSYALARI 2020'YE TAŞINDI YA 2019 DOSYALARI ARAYA GİRMEZ GALİBA,ÖYLE OLURSA HAK İHLALİ OLUR...
  • Aylin aksu A kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim dosyada alacak 31.bam da 2019/3233 dosya numarası senin dosya daha erken Bi gelişme olursa bilgilendir misiniz beni de bir de sizin avukat neye dayanarak 3.4 ay karar cıkar demiş keşke sorsaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk3476

Merhaba benim dosyada alacak 31.bam da 2019/3233 dosya numarası senin dosya daha erken Bi gelişme olursa bilgilendir misiniz beni de bir de sizin avukat neye dayanarak 3.4 ay karar cıkar demiş keşke sorsaydınız
    benim dosyam yeni gitti 31. BAM a , işe iade, 2020/ 200 lerde, avukattan henüz bir yorum almadık, işe iadelerin nasıl ilerlediğini öğrenirsem yazacağım...
  • Merhaba,
    İstanbul 28. bam 2018/4000 civarında dosya açık olarak bekliyorum. 28. bam da son durum hakkında yardımcı olabilecek bilgisi olan var mı?
  • ersinlike E kullanıcısına yanıt

2 ay kadar önce 3xx numaralarda biri dosyası karara bağlandı . 28. hukuk 2018/19xx nolu dosyam 47. hukuk gönderildi 47. 2020/3xx dosya numaram oldu. 2021 başlarında bitmiş olur sanırım. İstinaftan sonuç mahkemeye gönderilecek yani mahkemede karar bağlayacak. 6 yıl da anca bitme ihtimali göründü. tazminat davası

• Uyap vatandaş girişiyle hangi mahkemede oldugu görünüyor muydu mahkeme degişikligi yani uyapta da göründü mü

• Beni hep atliyorsunuz bide yurtdışındayim artık benim dosya 2019/636 yeni bilgiler alırsanız yazarsanız çok sevinirim arayamıyorum buradan

• ersinlike E kullanıcısına yanıt

e devlette de uyap da görünüyor

• Castîel kullanıcısına yanıt

Sizin dosya bendende önce benim dosyam 2019/800 ilk haber sizden gelecek. sizin dosyanızın hemen arkasına benim dosyam sonuçlanacak inşallah.

• SEVGİ ER S kullanıcısına yanıt

Dosyalar mahkemelere ayrıştırılırken dosya numaraları düşük olanlar yeni mahkemelere gönderilmiş adil bir yaklaşım olmuş benimki eski mahkemede devam ediyor bilgi için teşekkürler gelişme olursa paylaşırım.

• @Sevdakc Faliyet raporunda 2019 yılında 4757 dosya gelmiş görünüyor.

• SEVGİ ER S kullanıcısına yanıt
    Evet 2019 da öyle ama şu an 2018 e bakıyorlar ya onda 5032 dosya var

• Castîel kullanıcısına yanıt
    Tabi ben aradıkca buraya yazıyorum ilk sizinki olacak benim daha çok var :)

• istanbul hukuk 27.bam şuan alacaklarda kaçıncı dosyada, bilgisi olan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27 hd -- 3 Ekim 2020; 19:23:8 >
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.