Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşe iade evet , hakim lehimde karar verdi işe iade olmamam halinde ise 4+6 maaşa hüküm verdi kidem ve ihbar tazminatım için bu dava kesinleşince ayrıca dava açacağım o kısa sürer dedi avukat kazanilan davanın devamı olduğundan

Bu arada 32. Hukuk 2017’nin 1 yarısını yeni bitirmiş aynı birinde dosyası olan varsa bilgisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkışlıyorum ankara bamı ayakta alkışlıyorum bir yıldır öninceleme için atama bekliyor martta gelecekmiş güya bu bir rekordur.Ankara bam 5. hukuk dairesini özel cimere şikayet edeceğim bakalım...
  • yargıtaydan bile 6 ayda gelmişti dosya bu ne iştir istinaf çözüm olmamış daha da yavaşlamış.
  • istanbul bam 26.hukuk dosya kacinci sirada, bilgisi olan arkadas paylasabilirmi.?

Tsk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemstyle -- 7 Aralık 2018; 0:25:59 >
  • cemstyle C kullanıcısına yanıt
    2017/2000 lerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardesim eminmisin 2272 benim dosya ne zaman gelir tahmini

Evet geçen hafta 2017 Eylül dosyarına bakıyorlardı. Seninki hangi ay dı

• benim dosya 18.10.2017/2272 dosya no

Fazla bişey kalmamış. Geçen hafta kesin bilgi 2017 Eylül dosyarına bakıyorlardı

• haftada kac dosya bakiolar kardesim bu ay sonu gelirmi

Okadar bilgim yok kesin olan bilgi Eylül 2017. Aralardaki bazı dosyalar yeni hukuk dairesine geçti. Yani pek bişey kalmamış. Hayırlısı olsun

• ay sonuna kadar gelirse bi 100 liran var bende:) bilgi icin sagolasin kardesim, kolay gelsin.

Şimdi yakışmadı kardeşim burada bildiklerimizi paylaşıyoruz. Hayır duası etsen yeter. 100 lirayla benden yemek ye. Herşey gönlünce olsun

• arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    adam geyiğine söylemiş :)

alınganlık yapma
  • Dosyası sonuçlanan kimse varmı?

Bizde ona göre yapmamız gerekeni önceden bilirsek faydalı olur diye düşünüyorum

• İstanbul BAM 24. Hukuk'ta 2018 4XX nolu dosyam var. Bugün 24. Hukuk Kalemi'ni aradım. 2017 dosyalarından 1000 civarı kaldı dedi.

İstanbul BAM 2017 Faaliyet raporundaki (http://istanbulbam.adalet.gov.tr/dosyalar/istanbul_bam_2017_faaliyet_raporu.doc) istatistiklere göre bir excel tahmin dosyası oluşturdum.
    7 Ocak 2019 tarihinde 2017'nin kalan/biten dosya sayısından bu formülasyona göre daha net bir ilerleme hızı tahmini çıkacak.
    Tahmin yapmak isteyenler için paylaşıyorum.
    İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya

• Ece Aktaş E kullanıcısına yanıt
    Şaban kardeş benimkide alacak 6.hukuk 2018/41×× kalemi aradım şubat 2019 da kesin birer seninki dedi

Seninkinde bi hata var

• hocam kalemi aradım sizin dosya az kalmış ama martı bulur 2019 martı bulur dedi ankara 5.hukuk
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    merhabalar arkadaşlar benim dosyam 28/05/2018 de bursa bam 3 hukak kalemine gitti kasım 6 da dosyam incelemeye girdi ve 3 ayı geçmesine rağmen hala inceleme aşamasında bekliyorum..benden 3 gün önce aynı bursa bam 9 kaleme giden arkadaşımın dosyası 30/11/2018 incelemeye girdi ve 06/12/2018 de karar a çıktı.arkadaşım ile istinaf a giden dosyalarımızın arasında 3 gün olmasına rağmen dosya numaralarımız arasında 500 dosya fark var.(arkadaşımın karar a çıkan dosya nosu 2018/15.. benim dosyam 2018/20..) bende sunu anlamıyorum benim dosyam 3 aydır incelemede bekliyor ve kime sorsam 15 gün ila 1 buçuk ay arasında inceleme biter diyor fakat hala bi gelişme yok arkadaşımın dosyası bile 1 haftada karar a çıktı bu nasıl bi tutarsızlık anlayamıyorum.kalemi aradığımda bana dosyanız hakimin masasında inceleniyor kısa sürede biter diyor ama icraat yok..cimer e şikayet etsem acaba bi sonuç alabilirmiyim acaba arkadaşlar ?
  • cimere ben de şikayet ettim bir gelişme olmadı 6 aralık 2017 den beri ankara bam da yatıyor dosya sen bilirsin yine bana martta karar gelir dedi sayın ankara 5.hukuk mahkemesi yetkilileri.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.