Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: senay22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İcra dosyasında en üstte yazan alacak miktar.
    Yazan tutarın içinde iş mahkemesinden gelen o vekalet ücretide var.bilmem anlata bildimmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 5 nci Hukuk Dairesi hangi dosyada..
    Sıra numarasını bilen varmı?

Benimki 2019/4X halen "Ön inceleme için atama bekliyor." durumda..
  • ist bam 29 u arayan var mı ? durum nedir bilen varsa memnun olurum
    alacak davası özellikle , aradım açan yok
  • firatcamli F kullanıcısına yanıt
    Hocam son 10 sayfa içinde, ankara 5.bama ocak veya şubat 2019 da gitmiş bir arkadaşın dosyası neticelenmişti. Kontrol et istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunset Rider

aga 18/01/2019 dava günü 28/03/2019 karar verildi 05/04/2019 yazı yazıldı kazandım. Ya Resulallah herkese hakkını zamanında almayı nasip etsin. Darısı herkesin başına
    Sunset Rider kod adlı bu arkadasın davasıydı

• Selam Arkadaşlar...Avukatım dava dosyamın istinaf mahkemesine gittiğini söyledi,fakat e-devletten baktığımda gözükmüyor. (Önceden karar aşamasında yazıyordu,şimdi o kayıtta silinmiş.) Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim..Uyap'a üye olup mu görmem gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 2 Eylül 2019; 21:55:28 >
  • tdemirci T kullanıcısına yanıt
    Senin davan hangi yil kaçıncı ay dosya numaran kacta benimki 2017/ 7 ay 25** benden öncemisin sonrami

• sefer33 kullanıcısına yanıt
    Üye olmana gerek yok google uyap yaz vatandaş portal gşrişini şeç.edevlet bilgilerinle giriş yapabilirsin

• Adli tatil bitti bugun Ankara Bolge mahkemesi 9.Bam ile gorusme yaptim 1700 lerde oldugunu ilettiler benim 2018/20XX lerde Ekim-Kasim arasi sonuc bekliyorum.

• Sadullah14 S kullanıcısına yanıt
    2018/3234
  • Manifesto95 M kullanıcısına yanıt
    inş.hadi bakalım 1600 lerde olan mevlüt arkadaşımız vardı gelişme yok demişti 2 günde 200 dosyayamı bakmışlar
    benimki 223* gelişme olursa haber verin lütfen dosya numaramız çok yakın
  • Arkadaşlar selam, İST 30 BAM da dosyası olan varmı? hangi sıradalardır acaba
  • Ankara 5. Bam da dosyası olan varmı sıra numarası kaçta alacak davası

• tdemirci T kullanıcısına yanıt
    Benim alacak davası var 29.hukukta 2018/1791nunaralı hala ön inceleme için atama bekliyor yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tdemirci

2018/3234
    Arkadaslar benim alacak davam 2017/7 ayda gitti 2528 siz daha yenisiniz icinizi karartmak gibi olmasin ama bu sene icinde 2017 anca biter siz daha en az 2 sene beklersiniz gibi tahmin ediyorum

• 2016 ocak ayında davayı açtım 2017 haziran ayında istinafa gittik hala bekliyoruz. İcra dosyasında işlenen faiz miktarı komik geldi bana niye bu kadar düşük

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Selam Yusuf
    benim dosya uyapta ön inceleme için atama bekliyor yazıyordu 1,5 yıldır, bu hafta baktığımda AÇIK diye yazıyor
    acaba incelemeye alındı mı ki.
    benim no 1889 zaten çok az kaldı gibi görünüyor
    hadi bakalım sanırım sona yaklaştık
  • Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    Açık yazması bir gelişme deyil benimkide açık yazıyo.adli tatildeyken birkaç arkadaş aynı şeyi söylemişti dosya açık yani faal anlamında.ama şu kesin sonuna yaklaştınız, siz görüştünüzmü 9.hukukla bugün bir arkadaş aramış 1700 lerdeymiş.

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    selam yusuf benimde ankara 9.bölge adliye mahkemesinde 2019/13** bugün aradım 2018/1700 lerde olduğunu söylediler günde kaç dosya görülüyor acaba ve bu 1700 lü rakamlar bütün bölge adliye mahkemeleri toplamımı yoksa sadece 9.bölge nin baktığı dosyalarmı yani benim dosyadan örnek verirsek 2019/13** birtek benim dosya numarammı 1 tanemi var bu numaradan yoksa her bölge adliye mahkemesinde ayrı numaralarmı sorularım için kusura bakma bildiklerin varsa cevaplarsan sevinirim
  • firatcamli F kullanıcısına yanıt
    Benim dosya da Ankara bam 5. Dairede dosya no 2018/27** bilgisi olan varsa yazsın

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.