Şimdi Ara

İsteyene bilinçaltı telkin müzikleri gönderiyorum [Konuya eklendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233
Cevap
34
Favori
4.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 168
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 36
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 14 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 34
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeg Elsker Norge (36 mesaj) yunus_4151 (4 mesaj) EdvaldBoassonHagen (4 mesaj) godblesyouwbdcbuddy0 (4 mesaj) Mr. Decent (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (100 mesaj) Tablet (6 mesaj) (1 mesaj) Mini (52 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İsteyene bilinçaltı telkin müzikleri gönderiyorum [Konuya eklendi]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: Vestibo

Dün akşam dinledim yarım saat bugun sabah dinledim bi yarım saat 1saattir baş ağrısından ölecem parol felanda fayda etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Fear drives everything, Stephen. Everything. Your life is governed by fear. Every decision you make is a product of that fear. You married your wife because you were scared of dying alone. You have children because you are scared of leaving nothing behind that really matters. You go to the doctors because you're scared of dying. Do I need to go on?
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    Pm

|
    |
    Bazı arkadaşlar şüpheci yaklaşmış fakat normalde dinlediğiniz müziklerde izlediğiniz filmlerde hiç bilinçaltı mesajı yok sanki.. Bir şey kaybetmezsiniz en fazla diğer onca subliminallerden biri daha olur

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Alfa Romeo 147 1.6 TS 120 HP
  • Binbaşı
    1118 Mesaj
    pm lütfen
    |
    |

tembellige iyi gelen bir şey varsa alabilirim ben de
    |
    |
    Vern Schillinger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Baraqyal

tembellige iyi gelen bir şey varsa alabilirim ben de

Link ilk mesajda hocam sürekli erteleme ile ilgili var

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Hm Ok

pm duymuştum ama gerçekten oluyor mu acaba merak ettim

Hocam ilk mesajı okumadan mı geliyorsunuz

Orijinalden alıntı: Vern Schillinger

quote:

Orijinalden alıntı: Hm Ok

pm duymuştum ama gerçekten oluyor mu acaba merak ettim

Hocam ilk mesajı okumadan mı geliyorsunuz

aynen okumamıştım şimdi gördüm başlattım tam editlicektim. Başlığı editleyin bence

Nedense ben hala inanmıyorum gerçe ihtiyacım olan telkin göremedim ama erken uyanmaya bakayım bi eskiden ne güzel enerjik uyanıyordum bu aralar kafam patlıyor gibi oluyor
    |
    |

• Yarbay
    14229 Mesaj
    ulan bunu 8 saat dinleyeceğinize gidin her gün dışarıda 8 saat takılın arkadaş edinmeye çalışın daha çok işe yarar emin olun, bunlara bel bağlanır mı hiç?Arkadaş bu arada yılın sazan.avi ni yapıyor olabilir.
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ulan bunu 8 saat dinleyeceğinize gidin her gün dışarıda 8 saat takılın arkadaş edinmeye çalışın daha çok işe yarar emin olun, bunlara bel bağlanır mı hiç?Arkadaş bu arada yılın sazan.avi ni yapıyor olabilir.

Hergun 8 saat dinleyin demiyorum. Hergun 8 saat dinlenirse 1 haftada etki gösterir

|
    |
    |
    |

Teşekkürler dostum güzel paylaşım ancak bir şeyi merak etmekteyim. Şuanda müziklerin amacının ve getirilerinin bilincindeyiz. İnsan beyni bu kayıtların atıyorum sosyal fobi için olduğunu bildiği için göz ardı falan etmiyor mu ? Bir yerde farkındalık var sonuçta. Bilmiyorum deneyeceğim şu suçluluk dugularını yok etmeyi. Teşekkürler..
    |
    |
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Binbaşı
    1191 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Bluetazy.

Teşekkürler dostum güzel paylaşım ancak bir şeyi merak etmekteyim. Şuanda müziklerin amacının ve getirilerinin bilincindeyiz. İnsan beyni bu kayıtların atıyorum sosyal fobi için olduğunu bildiği için göz ardı falan etmiyor mu ? Bir yerde farkındalık var sonuçta. Bilmiyorum deneyeceğim şu suçluluk dugularını yok etmeyi. Teşekkürler..

İçindeki cümleleri bilmiyorsunuz hocam sonuçta.

dostum bu olay isime göre yapılır. senin adın ahmet ise, adı mehmet olan birinin üzerinde işe yaramaz.

ayrıca bunların güvenilirliği çok önemli, yani kişiye "özgüven" yerine "intihar et" mesajının verilmediğini kim garanti edebilir.

işe yarayıp yaramadığı da ayrı bir tartışma konusu zaten.
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

dostum bu olay isime göre yapılır. senin adın ahmet ise, adı mehmet olan birinin üzerinde işe yaramaz.

ayrıca bunların güvenilirliği çok önemli, yani kişiye "özgüven" yerine "intihar et" mesajının verilmediğini kim garanti edebilir.

işe yarayıp yaramadığı da ayrı bir tartışma konusu zaten.

Hocam dosyayı indirin. İçinde zaten kaynak var. Kaynağa girin. Muziklerin orijinalindeki telkin ingilizcedir ve bu kaynaktaki adam Türkçeye çevirip yayınlamıştır. İçindeki cumlelerde isim yerine sen kelimesini kullanır. İsme özel de yapılıyor fakat ücretli. Ayrıca her o sitede her telkinin içindeki cümleler bizzat sahibi tarafından yazılmıştır. Uygulayıp başarılı olan onlarca insanın da yorumlarını okuyabilirsiniz

|
    |

• Yarbay
    3502 Mesaj
    Hocam eyvallahda muzikden ayrı konuşma sesleri var çok kısık seviyede bu sayede dikkat edilmeyince anlaşılmıyor farkli bir amaci olmasin bu müziklerin?

KOREAN ADC 
    삼성갤럭시
    *High Elo AD Rehberi*
    I'm the greatest, everyone else is just trash.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.