Şimdi Ara

İşTeknik: 'Atıl dizüstü bilgisayarınızı 2. monitör yapın' video (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
21
Favori
13.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _recoo kullanıcısına yanıt
    Doğru aletler olduğunda çok zor değil hocam. Ayarlı havya olması lazım düzgün lehim olması için. Biraz da tecrübe.
  • selamlar.

aynı mantıkla (panel+lcd kontrol paneli) 3 paneli multimedia player e bağlayıp görüntü alabilirmiyim acaba.

• ÇOK GÜZEL OLMUS DENEMEK LAZIM
  • Benim kullanma amacım bambaşka. Bu board ı aliexpres'ten aldık diyelim. Ben masaüstü pc'mi laptop ekranına bağlamak istiyorum. Bunun için hangi yolu izlemek gerekir?
    Yapılabilirliliği var gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ElEmin

Benim kullanma amacım bambaşka. Bu board ı aliexpres'ten aldık diyelim. Ben masaüstü pc'mi laptop ekranına bağlamak istiyorum. Bunun için hangi yolu izlemek gerekir?
    Yapılabilirliliği var gibi?

ekrana göre lcd controller card alip vga yada hdmi den goruntuyu alabilirsin.
    Hatta benim bununla ilgili bir calismam vardi.linkten bakabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97391200

• arkadaşlar benim bilgisayar masa üsstü 2 cb ekran kartı bu yenı oyunları kaldırmıyor açılsa bile görüntü yok görüntü olsa ekran yok ekran kartı ilave atarsan olurmu 2 cn ekran kartı ek atabilirmiyim ne yapmam gerekiyor ??? teşekkürler

• Arkadaslar eski konu kusura bakmayin ama bir sorum olcak oyun canavari pc alcam bende monitor zaten var daha once hic pc degismedigimden acaba kasayi monitore baglayabilcekmiyim diye sormaya basladm aradm bulamadim nette baktm benzer konuda yok aslinda eminim her pc ekrani her kasaya takilir ama yinede emin olmak istiyorum monitorumun markasi acer

• quote:

Orijinalden alıntı: animemanyagi

Arkadaslar eski konu kusura bakmayin ama bir sorum olcak oyun canavari pc alcam bende monitor zaten var daha once hic pc degismedigimden acaba kasayi monitore baglayabilcekmiyim diye sormaya basladm aradm bulamadim nette baktm benzer konuda yok aslinda eminim her pc ekrani her kasaya takilir ama yinede emin olmak istiyorum monitorumun markasi acer

Dediğiniz gibi her monitör her kasaya uyar. Uymazsada basit adaptörler var bu iş için, piyasada kolayca bulabileceğiniz. Onlar sayesinde sıkıntı yaşamazsınız. Yinede şüpheniz olursa monitörün girişlerinin fotoğrafını gönderin yardımcı olurum..

• ttrusem kullanıcısına yanıt
    Vga ile dvi girisi var yani 2 tane giris sanirim problem olmaz

• 25 dolara o kontrolcüyü almak yerine doğrudan 2. el bir monitor almak daha mantıklı değil mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-monitor-acer-al1716-17-lcd-monitor-uygun-fiyat-291647409/detay
  • Abi geç kalmışsın 6 yıl önce ben, benden önce de bir arkadaş yapmıştı :D
    https://forum.donanimhaber.com/m_38215414/tm.htm

• Selamlar bilen var mı çok merak ediyorum elimde bi tane işlemcisi ölü nir 17 inçlik laptop var ben onun ekranını rasbery pi 3 ve şu lcd aracısı ile kullanabilir miyim? bilen yardımcı olursa çok sevirim
  • Beyler bilen varsa yardımcı olsun lütfen benim elimde işlemcisi ölmüş 17 inçlik bi laptop var ben bunun ekranını rasbery pi 3 ve şu lcd aracısı ile kurup kullanabilir miyim?
  • elimde işlemcisi ölmüş eski 17 inçlik bir laptop var ben bunun ekranını lcd aracısı ile rasbery pi3 ile bağlayıp kullanabilir miyim?
    beyler bilen varsa bi cevap atarsa sevinirim
  • elimde bir tane 17inçlik ölü laptop var ben bunun ekranını şu lcd aracısı ile rasbery pi 3 ün ekranı olarak kullanabilir miyim? bilen yardımcı olursa sevinirim
  • hocam bende bi 17 inçlik ekran var ben onu peki bu lcd şeysiyle rasbery pi 3 ile bağlayabilir miyim?
  • merhaba arkadaşlar LP154W01 - (TL) (AE) uyumlu mu acaba

• ey bu videoyu çeken ve güncel hali konusunda bana yardımcı olacak insan-insanlara şimdidenn diledikleri olsun amin diyeyim.

lütfen gerçekten çok ihtiyacım var bilen birisinin bana yardımcı olmasına konuya geçiyim

öncelikle selamlar bana ikinci bir monitör mümkünse üçüncü bir monitör lazım şimdi günümüzdeki şartlarda bu monitörü yapan bir firma var lakin fiyatı çok geliyor ofia marka leptop ekranıda dahil toplamda 3 ekranı oluşan bir yapı satıyorlar ben bunu kendi leptop ekranlarımdan yapıp oluşturmak istiyorum makul fiyata fakat vda gibi eski sistemli çıkışlı değil type c yada usb cıkışlı makul olacak şekilde istiyorum bu konuda nasıl nereden tedarik yaparak alıp yapabilirim bir bilgili konuya hakim arkadaş ne olursun yardım etsin çıkar gütmeden iyilik adı altında allah işini rast getirmesi dileğiyle dualarımı ederim. elimden gelen bu olur yardımcı olan kişilere şimdiden çok teşekkür ederim nolursunuz yabancı sitelere muhtaç etmeyin dil yok anlamam yok çeviri hatası vs uğraşmayayım her yerden araştırıyorum bulamadım en doğru bulduğum yaklaştığım bir burasıı var oda eski vga cıkışlı priz destekli yapmışlar bunu istemiyorum kesinlikle mevcut leptop bataryasından usb güç kablosundan beslenecek şekilde bir monitör yapmak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.