Şimdi Ara

İstek/Through of woods Türkçe Yama

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek Bölümü >> İstek/Through of woods Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1784 Mesaj
    Arkadaşlar oyun harika ancak türkçe yaması yok 2 3 kişilik ekiple bir haftada çıkartılacak bir yama ilgilenen olursa duyurulur.Kendim bilsem ingilizce çevirirdim malesef bilmiyorum.

|
    |
    Oyunu çocuğun kaybolduğu sahneye kadar anca oynayabildim, hemen sildim.
    hikaye odaklı seviyorsan Dear esther, the witness öneririm.
    türkçe yamaları da var bunların.
    bi de everybody's gone to the rapture var. senaryo ve grafikler muhteşem. onun türkçe yamasını da birkaç güne yayınlarım.
    benim önerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 22 Kasım 2016; 23:27:42 >
    quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Kardeş, oyunu dün indirip denedim de oyunun hem stabilite sorunları var hem de oyuncuyu içine çeken bir senaryoya sahip değil(belki de tps türünde olduğu içindir).
    Oyunu çocuğun kaybolduğu sahneye kadar anca oynayabildim, hemen sildim.
    hikaye odaklı seviyorsan Dear esther, the witness öneririm.
    türkçe yamaları da var bunların.
    bi de everybody's gone to the rapture var. senaryo ve grafikler muhteşem. onun türkçe yamasını da birkaç güne yayınlarım.
    benim önerim bunlar.

Cevap için sağolun ayrıca yamanızı takip ediyorum yorumlardada bulundum zaten çıkmasını bekliyorum
    Ayrşyetten the town of the light çok güzel oyundur fakat türkçe değil bilginize sunarım oynarken keyif aldım fakat anlamadığım bir oyun çok güzel bişey
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.