Şimdi Ara

İstegelsin İndirim Kampanyaları/Kodları Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
230
Favori
275.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marakku

Kuponları kullanamıyorum sanırım iptal etmişler simdilik

Aynen Kuponlar çalişmiyor şuan.

Çalişan kuponlar var mi, bana lazım :)

• Geçen Nutella alayım dedim, her siparişe 1x sınır gelmiş. Dardanel ton 3lü katkısız fiyatı iyiydi, bugün de ona her siparişte 1 adet sınırı getirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün sepet yapmıştım almadım. Bugün kuponlar çalışmıyor maalesf 😕

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt

Hocam ilk başta para yakılır loyal customeri ile para kazanılır.Arkasında da ülker var zaten.

• Çalışan indirim kodu yok şu anda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Bu indirimler bir sey degil zaten. Yuzde 30 25 falan yapiyor. Gecen sene yapti yapacağını. 60/50 60/60 falan oluyordu kampanya. İstebatsin diye adi cikmisti hatta :)) reklama harcayacagi parayi bu sekilde yapmasi bence daha cok musteri toplar. Dediginiz gibi kemik musteri kitlesi edinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

İstegelsin ile indirim kodları, bonus puan kampanyaları ile papara iadesi ve artıway, iadeal gibi sitelerden de iade alarak indirimli alışveriş yapıyoruz iyi oluyor ama acaba bu istegelsin nasıl kâr ediyor?

Ya da diğer marketler zinciri mi çok pahalıya satıyor çalışan sayısı, kira gibi giderlerinden?

Merhaba hocam, ben istegelsin eski marka elçisiyim. 2018'de insanlara istegelsin kullandırtmak için uğraşıyordum. Şirket CEO'su Sedat Bey, şirketin uzun zamandır kâr edemediğini ve uzun zaman da edemeyeceğinden bahsetmişti. CengizGurkan'ın söylediği çok doğru öncelikle müşteri sadakati. Şu anda Spotify, YouTube Premium, Amazon Prime gibi aylık üyelikleri bile çok ucuza kullanıyoruz. Onlar da giderek tekelleşip üyelik fiyatlarını arttıracaklar. Ucuzken hepsinin keyfini çıkara çıkara kullanmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Merhaba hocam, ben istegelsin eski marka elçisiyim. 2018'de insanlara istegelsin kullandırtmak için uğraşıyordum. Şirket CEO'su Sedat Bey, şirketin uzun zamandır kâr edemediğini ve uzun zaman da edemeyeceğinden bahsetmişti. CengizGurkan'ın söylediği çok doğru öncelikle müşteri sadakati. Şu anda Spotify, YouTube Premium, Amazon Prime gibi aylık üyelikleri bile çok ucuza kullanıyoruz. Onlar da giderek tekelleşip üyelik fiyatlarını arttıracaklar. Ucuzken hepsinin keyfini çıkara çıkara kullanmakta fayda var.

Alıntıları Göster

dediğiniz doğru. ama alternatif çok olduğu sürece bu fiyat artışı sıcak fırsat kovalayanları sadık müşteri yapmayacaktır. ha hesap yapmayan zaten uğraşmaz bile fiyat artsa bile. ama sıcak fırsat kovalayan misal netflix fiyatı çok artırsa hemen torrent ip tv gibi alternatifler bulur. hele gıda da o iş daha da zor. en uvuz nerdeyse orası. ama amazona ayrı bi parantez açayım. genel alışverişte amazon daha şimdiden sadık müşteriler oluşturdu verdiği güven ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 3 Kasım 2020; 8:56:12 >

• Hassas30 çalışıyor

• Çalışan kod kalmadı cidden. Havalar da soğuyor. Gitgide ihtiyac duyacağımız zamanlar geliyor. Yetiş ya Saadet abla!

• Hassas30 çalışıyor

• Vodafone, Hopi gibi sabit kampanyaları yok mu istegelsin’in, ben kod versin vermesin istegelsin’den alışverişe devam ederim, Salı günleri zaten indirim günü, o gün Vodafone kodu ile alışveriş veririm tamamdır. Normal markete gitmek hem risk, hem de benim gibi araçsız kişiler için o kadar eşyayı yakın bir yerden taşımak bile eziyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 3 Kasım 2020; 22:13:51 >
  • Istegelsin yerine Bisu markette alişveriş yapabilirsiniz getiren zaten istegelsin. Ilk alişverişe 100 TL ve üzeri 30 TL indirim yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkhomer -- 3 Kasım 2020; 10:9:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhomer

Istegelsin yerine Bisu markette alişveriş yapabilirsiniz getiren zaten istegelsin. Ilk alişverişe 100 TL ve üzeri 30 TL indirim yapiyor.

Çok teşekkür ederim ilaç gibi oldu valla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutyok

Hassas30 çalışıyor
    'Limit bitti'uyarisi

• quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

'Limit bitti'uyarisi

Alıntıları Göster

Bende sıkıntı çıkarmadı yaptım gece alış verişi belki limit yüksektir. Axess ten faydalanmak için 210 TL Lik alış veriş yaptım

• Hassas30 130-30 indirim kodu çalışıyor

• Saadet ve Zeynep abla lar nerdesiniz.

• Hiçbir kupon çalışmıyor mu? 🙄

• Arkadaşlar Coca Cola 2.5 litre baktım yok daha önce var mı idi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.