Şimdi Ara

İŞTE TURKCELL'İN BU KAMPANYASI İYİ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
9.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nescafe07

quote:

Orjinalden alıntı: recep41

çok güzel harbiden ama gene saat sınırlaması varmı.bi ara saat 9 dan sonra iki saat bedavaydı gene ölemi.

bildiğim kadar bu sefer yok

bildiğin kadar derken neyi biliyorsun ki.kesin bi bilgi biliyosan söyle bilmiyorsan insanları yanıltma arkadaşım.
  • quote:

quote:

quote:

çok güzel harbiden ama gene saat sınırlaması varmı.bi ara saat 9 dan sonra iki saat bedavaydı gene ölemi.

bildiğim kadar bu sefer yok

bildiğin kadar derken neyi biliyorsun ki.kesin bi bilgi biliyosan söyle bilmiyorsan insanları yanıltma arkadaşım.

hocam bi soru sormuşsun bende bildiğim kadarıyla yazdım doğru veya yanlış işine gelirse

• nescafe07@ tamamtartışma çıkarma toppik amacından sapmasın.bende diyorumki kesin bi bilgin varsa söle yoksa sus.
  • quote:

nescafe07@ tamamtartışma çıkarma toppik amacından sapmasın.bende diyorumki kesin bi bilgin varsa söle yoksa sus.

recep41 @ topiği bu attığın postla amacından saptıran sensin bişey diceksen pm den atabilirsin benim sana yaptığım gibi sana yazdığım pm ime burdan değil pm den cevap ver lütfen ki topic kirlenmesin amacından sapmasın
  • quote:

quote:

nescafe07@ tamamtartışma çıkarma toppik amacından sapmasın.bende diyorumki kesin bi bilgin varsa söle yoksa sus.

recep41 @ topiği bu attığın postla amacından saptıran sensin bişey diceksen pm den atabilirsin benim sana yaptığım gibi sana yazdığım pm ime burdan değil pm den cevap ver lütfen ki topic kirlenmesin amacından sapmasın

arkadaşım pekala bana pm attığını sölüyorsun ss alıp koyarmısın buraya.amacın ne senin güzelim.benle neden uğraşıyorsun spor bölümünde de benimle uğraşıyorsun bilmeden sana bişey mi yaptık.

• ben senin gibi sow yapmayı sevmem
    asıl senin alıp veremediğin ne
  • recep ve neskafe gerke yok. turkcell'e bakın ne guzel kampnaya yapmış. faydalanın siz de. hemen kosun kontor alın
  • arkadaşlar tartışmayalım lütfen. turkcellin bu kampanyası belirli saatler için geçerli değil. bedava konuşma ve smsler günün her saatinde kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 23 Ekim 2006; 9:48:15 >
  • ohh be bayram öncesi valla çok iyi oldu.sağol türkcelll.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

recep ve neskafe gerke yok. turkcell'e bakın ne guzel kampnaya yapmış. faydalanın siz de. hemen kosun kontor alın

abi benimkisi faturalı
  • quote:

quote:

recep ve neskafe gerke yok. turkcell'e bakın ne guzel kampnaya yapmış. faydalanın siz de. hemen kosun kontor alın

abi benimkisi faturalı

faturalı hatlarda aylık fatura tutarı en az 35 ytl ise bir sonraki fatura dönemine kadar bedava konuşma ve sms hakkınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 23 Ekim 2006; 9:52:59 >

• quote:

quote:

abi benimkisi faturalı

iyide neden reklam yapıyorsun ki.ya bu arada 250 üzeri yüklersek bu bedava konuşma süresi artarmı?

• bu kampanyanın sürekliliği olsa sanırım abonesi artar turkcellin.birde knt satışları artar.
  • quote:

bu kampanyanın sürekliliği olsa sanırım abonesi artar turkcellin.birde knt satışları artar.

+1 aynen öyle şunu bi sürekli yapsalar ne iyi olur bana değil de( benim faturalı) eşim kardeşlerim annem babam hepsi kontürlü kullanıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: kullanici adi

quote:

quote:

abi benimkisi faturalı

faturalı hatlarda aylık fatura tutarı en az 35 ytl ise bir sonraki fatura dönemine kadar bedava konuşma ve sms hakkınız olur.

bu hakkımız nerden öğrencez olup olmadığını

• HAKLISIN ARKAASIM
    bak sımdı size turkcellden bedava ayda 45 dakka konusmanın yolunu soyleyım

COK ciddiyim mutlaka yapın

turkcell abone merkezine gidin
    hattınızı iptal ettirmek istediginizi soyleyin bir nüfus cüzdanı yeterli yanınıza almak için
    onlar sizi hemen arayacaktır 2 gune kalmaz
    size ayda 45 dakika bedava görüsme verecekler yeterki iptal ettirmeyin diye
    TECRUBE İLE SABİTTİR
    MUTLAKA DENEYİN KAZANCLI CIKACAKSINIZ

HAA VERMEDİLERMİ BENİM TANIDIĞIM PEK COK KİŞİ ALDI BENDE BUGÜN İPTAL ETTİRMEYE GİDİYORUM HATTIMI
    KERİZ BENMİYİM MANTIĞI İLE O ZAMAN İPTAL ETTİRDİĞİNİZE MUTLU OLUN
    HAYIR ANLAMADIĞIM MADEM BÖYLE 45 DAKKA BEDAVA VEREBİLİYORSUNUZ NE DİYE ANCAK İPTAL ETTİRMEK İSTEYENE VERİYORSUNUZ

BİZ KERİZ MİYİZ

• yok artmaz dıyebılıyorum. 250 ve üzeri yuklersen 2 saat alırsın dıyor kampanyada.
    quote:

quote:

quote:

abi benimkisi faturalı

iyide neden reklam yapıyorsun ki.ya bu arada 250 üzeri yüklersek bu bedava konuşma süresi artarmı?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kullanici adi

quote:

quote:

abi benimkisi faturalı

bu hakkımız nerden öğrencez olup olmadığını

nerden öğrenileceğini bilmiyorum. muhtemelen turkcellin bildirmesi gerekir. bildirmezse eğer faturan 35 ytl ise müşteri hizmetlerini arayıp sor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 23 Ekim 2006; 9:55:00 >

• quote:

quote:

quote:

abi benimkisi faturalı

en az 250 kontör yüklersen 30 günlük kullanım için geçerli bedava 2saat konuşma ve 200 sms hakkın olur. eğer 30 gün bitmeden tekrar 250 kontör yüklersen yeni kazanacağın bedava konuşma ve smsler eğer varsa önceden kazandıklarının üzerine eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 23 Ekim 2006; 9:56:58 >

• Kampanya çok güzel yalnız aradığınız kişilerin Gençturkcell'li olmasına dikkat edin,çünkü sadece GEnçtrkcell aramalarında indirim geçerli...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.