Şimdi Ara

İŞTE TURKCELL'İN BU KAMPANYASI İYİ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
9.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: XDiscovery

Sadece gencturkcell lilerle olması kötü bence.

+26 Bencede
  • gnctrkcll üyesi olmak çok zor değil. adı gençlik kulubü ama yaş sınırı yok. herkes üye olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici adi -- 23 Ekim 2006; 9:46:04 >
  • niçin bu kadar abartıyor ve şaşırıyorsunuzki?
    nasıl olsa kısa bir süre içindir.
    aslında telsim ve aveanın terifeleri yanında bu kampanya devede kulak kalır düşünsenize 250 kontörü bayılacaksın ve iki saalik hediyen tek bir aya mahsus olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: mihl

niçin bu kadar abartıyor ve şaşırıyorsunuzki?
    nasıl olsa kısa bir süre içindir.
    aslında telsim ve aveanın terifeleri yanında bu kampanya devede kulak kalır düşünsenize 250 kontörü bayılacaksın ve iki saalik hediyen tek bir aya mahsus olacak

2 saat hiç kesilmeden telle konuşucaksin daha ne istiyosun !!! 200 mesajda bedawaya çekiceksin!!!! Hiç anlamiyorum sizi awea we telsim hiç bi zaman bedava konuşma wermiyo sadece kampanya yapiyo turkcell direk 120 dakkani bedava weriyo,kesilmeden 120 dakka daha ne yapsinlar

• Güzel kampanya.Helal olsun turkcele
  • 7 senedir turkcell kullanıcısıyım güvenim nerdeyse bitmek üzere büyük ihtimal aveaya gecicem bu ay 250 kontor yukledim muhabbet kusu kampanyasında n 2 saat ebdava konusma ve 200 msj kazandınız diye msj aldım ama gnctrkcllilerle konuşmama ragmen 2 aat bedavaya konuşamadım
  • Keşke bu bedava konuşma ve mesajlaşma gnctrkcll'lilerle sınırlı olmasaymış. Sınırlı olmasaydı hakikaten çok iyi bir kampanya derdim. Hem sadece gnctrkcll'liler yararlanıyor hem de Kasım sonunda bitiyor. Ayrıca "gnctrkcll" üyesi olsam bile "gnctrkcll" yaklaşımında sakıncalı durumlar olduğunu düşünüyorum. Gnctrkcll üyeleri bir sözleşmeyi kabul ederek bu kulübe üye oluyorlar. Bu sözleşme maddeleri içinde de Gnctrkcll üyeleriyle ilgili bilgilerin başka şirketlerle paylaşılabileceği ile ilgili bir madde var (en azından ben üye olduğum zaman vardı). Yani Turkcell dolaylı olarak gnctrkcll kulübünden ticari bir yarar sağlama olanağına sahip. O yüzden de bu tür kampanyalarla gnctrkcll üyelerinin sayısını arttırıyor. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
  • arkadaşlar kontörlü hatların %70 i gencturkcell üyesi sorun değil bence zaten aradığınız adamları zorla gencturkcell e kayıt ettirmek o kadarda zor değil

benden size küçük bi öneri birini arayacaksınız diyelim ve uzun görüşeceksiniz hemen oına boş bi mesaj atın genturkcell 200 sms ten düşerse ok dir arayın ve doya mdoya konuşun derim ben :)
  • ilk defa adam akıllı bişe yaptılar aldım bugün 250 hemen yüklendi ama gnctrkcll liler arasında 200sms ve 2 saat konuşma var turkcellilerle konuşursam kontörü alıyolar :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfiz

Keşke bu bedava konuşma ve mesajlaşma gnctrkcll'lilerle sınırlı olmasaymış. Sınırlı olmasaydı hakikaten çok iyi bir kampanya derdim. Hem sadece gnctrkcll'liler yararlanıyor hem de Kasım sonunda bitiyor. Ayrıca "gnctrkcll" üyesi olsam bile "gnctrkcll" yaklaşımında sakıncalı durumlar olduğunu düşünüyorum. Gnctrkcll üyeleri bir sözleşmeyi kabul ederek bu kulübe üye oluyorlar. Bu sözleşme maddeleri içinde de Gnctrkcll üyeleriyle ilgili bilgilerin başka şirketlerle paylaşılabileceği ile ilgili bir madde var (en azından ben üye olduğum zaman vardı). Yani Turkcell dolaylı olarak gnctrkcll kulübünden ticari bir yarar sağlama olanağına sahip. O yüzden de bu tür kampanyalarla gnctrkcll üyelerinin sayısını arttırıyor. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Aynen katılıyorum.Bu adamlar eş..lerini sağlam kazığa bağlarlar...Haklısın

• turkcel'in yaptığı en iyi kampanya hayret ettim valahi hala inanamıyorum palavradan mesajdır dedim ama test etim onayladım kampanya gerçek
  • GÜZEL BİR KAMPANYAYA BENZİYO BENDE KONTUR YÜKLEYECEKTİM BARİ 250 KONTUR YÜKLEYEYİMDE KAMPANYADAN FAYDALANAYIM DİMİ
  • BU ARADA KAMPANYANIN SEBEBİ ANLAŞILDI KONTURLARA ZAM VAR
    TURKCELL ÇIKARI OLMADAN İŞ YAPMAZ
  • zam zaten yaptı turkcell şirin görünmek için bu kampanyayı çıkardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih4444

30 gün dolmadan 2.kez 250 ve üzeri kontör yüklemede ,kala haklarin yeni kazandiğin haklara eklenmesi güzel.

5 ekim - 30 kasım arasında geçerli.

• quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

quote:

Orjinalden alıntı: fatih4444

30 gün dolmadan 2.kez 250 ve üzeri kontör yüklemede ,kala haklarin yeni kazandiğin haklara eklenmesi güzel.

5 ekim - 30 kasım arasında geçerli.

up.!

• quote:

Orjinalden alıntı: aswod

Nedense turkcell bir kampanya yaptığında tırsıyorum.
    Turkcell bir kampanya yapıyorsa avantajlı taraf kullanıcılar değil turkcell oluyor..

• Bence de bu kampanya süper bi kampanya, keşke daha uzun süreli bi şey olsaydı, bence daha iyi olurdu ...
  • çok güzel harbiden ama gene saat sınırlaması varmı.bi ara saat 9 dan sonra iki saat bedavaydı gene ölemi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

çok güzel harbiden ama gene saat sınırlaması varmı.bi ara saat 9 dan sonra iki saat bedavaydı gene ölemi.

bildiğim kadar bu sefer yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.