Şimdi Ara

İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
0
Favori
26.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    umarım bi sonuç alırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_Shooter

7 Mart 2007; 23:22:26

--------------------------------------------------------------------------------

Yazarlar:

HÜRRİYET
    Özdemir İNCE oince@hurriyet.com.tr
    Ahmet HAKAN ahmethakan@hurriyet.com.tr
    Mehmet Ali BİRAND mabirand@e-kolay.net
    Rauf TAMER rauftamer@posta.com.tr

MİLLİYET
    CEMAL Hasan h.cemal@milliyet.com.tr
    CIVAOĞLU Güneri g.civaoglu@milliyet.com.tr
    ÇONGAR Yasemin ycongar@erols.com
    GÜÇLÜ Abbas aguclu@milliyet.com.tr
    GÜRELİ Nail nailgureli@milliyet.com.tr
    DÜNDAR Can can.dundar@e-kolay.net
    HEPER Doğan dheper@milliyet.com.tr
    HEPER Tamer tamerheper@post.com.tr
    KOHEN Sami skohen@milliyet.com.tr
    KOLOĞLU Sina s.kologlu@milliyet.com.tr
    PULUR Hasan h.pulur@milliyet.com.tr
    SAZAK Derya dsazak@milliyet.com.tr
    TAMER Meral mtamer@milliyet.com.tr
    TEMELKURAN Ece ecetem@hotmail.com
    ULAGAY Osman oulagay@milliyet.com.tr
    URAS Güngör guras@milliyet.com.tr
    YILMAZ Serpil syilmaz@milliyet.com.tr

Edit : İlk mesajı gönderelim arkadaşlar, birlik olduumuz anlaşılsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLL -- 8 Mart 2007; 0:10:21 >

• ben de yolluyorum şimdi
    ama umutlu değilim
    daha önce bu türden yazılar çok gönderildi malesef
  • Bence onu yollamaya gerek yok. Bu acemice ve basit olmuş. Benim ilk mesajımda bayağı bir araştırma yaptım ve ciddi bir mesaj. O yollanırsa daha iyi olacaktır.
    Word dosyası:http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc şiddetle bunu yüklemenizi ve oradan kopyalayarak yollamanızı öneririm!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 1:29:31 >
  • alayına maili attım.
  • Yukarda belirtilen tüm adreslere gönderdim.
    Emeğine ve eline sağlık shadow_Shooter.
  • Gönderdim Arkadaşlar gmaillerinizle atın... Her adresinizden birer tane atın... 500 kişiye birden atabilirsiniz... Ve Bcc kısmına kopyalayın mail adreslerini
  • Bu arada shadow_Shooter adlı arkadaşa teşekkürler. ben yukarda verilen adreslere ve arkadaşlarıma da gönderdim. Arkadaşlar gönderebileceğimiz kişilere şu adresleride ekleyelim:

merkez@tukoder.org.tr (tüketiciler derneği)

akirca@atv.com.tr (ali kırca)

uluch@sabah.com.tr (hıncal uluç)

memurlar@gmail.com (memurlar.net)

savas.ay@tnn.net (savaş ay)

esafak@sabah.com.tr (elif şafak)
  • ben bu kadar adama aynı anda mail atsam zaten telekom çöker boşuna endişelenmeyin, 5 dakka bekleyin ve görün
  • quote:

Orjinalden alıntı: rasalhague

Yukarda belirtilen tüm adreslere gönderdim.
    Emeğine ve eline sağlık shadow_Shooter.

Rica ederim, bölünme olmaması için sadece benim yazdığım metni yollarsak iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü 4 saat uğraştım ve yazım-imla hatalarına özellikle dikkat ettim. Her sorunumuz da çok uygun bir dille ve delillerle açıklanmış.
  • Arkadaşlar mail'i bir türlü atamadım gönderme hatası veriyor off
  • TT YETER ARTIK İNSAFA GEL. YAPTIĞIN KOTALILARA SADECE DAHA GENİŞ BİR HÜCRE VERMEKTİR MAHKUMLARINI 3 METREKAREDEN 4 METREKARELİK BİR ZİNDANA KOYUYORSUN.BUNA NEZAMAN SON VERİP BİZE HAKETTİĞİMİZ PARAMIZIN EŞİTİ OLAN HİZMETİ SAĞLAYACAKSIN.

TRGAMER.COM FORUMUNA LEVEL DERGİSİNE ,TEKNOLOJİTELEVİZYONU FORUMUNA VE BİLGİTV PROGRAMI VE FORUMUNA DA İLETELİM ONLAR DA BU HAKLI PROTESTODAN HABERDAR OLSUNLAR.
  • @F@ruk

Telekom çalışnalarının maillerinin birinde hata var sanırım... Şİmdilik diğerlerine gönder...

@d@LBy

Mail adresleri varsa ekleyebilir misin... Bence de iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: d@LBy

TT YETER ARTIK İNSAFA GEL. YAPTIĞIN KOTALILARA SADECE DAHA GENİŞ BİR HÜCRE VERMEKTİR MAHKUMLARINI 3 METREKAREDEN 4 METREKARELİK BİR ZİNDANA KOYUYORSUN.BUNA NEZAMAN SON VERİP BİZE HAKETTİĞİMİZ PARAMIZIN EŞİTİ OLAN HİZMETİ SAĞLAYACAKSIN.

TRGAMER.COM FORUMUNA LEVEL DERGİSİNE ,TEKNOLOJİTELEVİZYONU FORUMUNA VE BİLGİTV PROGRAMI VE FORUMUNA DA İLETELİM ONLAR DA BU HAKLI PROTESTODAN HABERDAR OLSUNLAR.

Selam dolby, bu diğer forumlara iletilmesi konusunu sen üstlenebilirmisin. Organizeli çalışmamız lazım. MEsajı yazmaktan öte word dosyasının adresini verelim, sen de buradaki kişiler listesinden 30-40 mail adresiyle word adresini oraya yollarsın? Anlaştık mı arkadaşım?

http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 1:29:40 >

• Tüm herkese mail attım.Küçük bir ihtimalde olsa inşallah birşeyler yapılır ve biz bunu başardık diyebiliriz.Ancak bir kaç bin kişi ciddi eylemler yapmazsa eğer bu iş hep böyle devam eder.İstanbulda olsam yarın gider Türk Telekom Genel Merkezine habercilere de haber verir çok anlamlı bi protesto yaparım ve bu bazılarına çok güzel bir mesaj olur.Belki de bizden bir kaç kişiyi de harekete geçirir ve bu çok büyük bi protesto halini alır.O zaman birşeyler olur işte
  • Arkadaşlar lütfen üşenmeyerek metni verilen adreslere yollayalım.
    Bu ülkede basının gücünü hepimiz biliyoruz..!
  • opelim.net 'e ben konu açarak metin linkini ve adresleri verdim. Bakalım opelciler ne yapcak. Umarım yararlı olur !
  • Gmail'den yollamaya çalıştım posta gönderme limitini aştınız diyo ne beceriksizim bir işi beceremedim kopyala yapıştır yapınca mail adreslerini olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: PLL

Arkadaşlar lütfen üşenmeyerek metni verilen adreslere yollayalım.
    Bu ülkede basının gücünü hepimiz biliyoruz..!

Selam PLL sana yukarıdaki metnin hakkında özel bir mesaj atmıştım =) sanırım fark etmedin. bence onu silersen karışıklık olmaz. Hem de sayfa kısalır, bence benim metni yollamak daha mantıklı olr arkadaşım =)). Şu an bölünmek, farklı şeyler yapmak en son isteyeceğimiz şey olmalı tek yürek olmalıyız.
  • iks'ye de konu açıldı.... üşenmeyelim arkadaşlar ve üye olduğumuz diğer forumlara da başlıklar açalım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.