Şimdi Ara

İŞTE N95 ELİMDE...........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
9.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  İŞTE N95 ELİMDE...........

• Ben cevap yazmamıştım ama sanırım dalga geçenlere sağlam bi ...

• Hadi bakalım detaylı bir inceleme bekliyoruz. Öyle sırf N95 aldım bu tel bende var demek için aldıysan hiç inceleme yapmaya kalkma ama bu işlere meraklıysan incelemeni bekliyoruz. Geçmiş mesajlar için de kendi adıma özür dilerim tabi hakkını verip bir inceleme yaparsan
  • arkadasim tekrar hayirli olsun oyle ban man demene artislik yapmana gerek yok bu forumdaki insanlar dort gozle n 95 i beklerken sen cikitin aldim dedim yanlis foto ekledin herkesin senden bekledigi boyle sacma ve cocuksa hareketler degil adam gibi bir inceleme yapip ondan sonra buraya konu acman adam gibi incele nasil olur bilmiyorsan soliyyimonce bir kac tane foto cekeceksin beyaz zemin gece manzara mokro vs ama bundan once telin kendi resmini cekebilirsin degisik acilardan ve icinde yuklu olarak neler gelyior onlari vs yazabilirsin umarim bu sefer anladin hadi simdi bekliyoruz

• iki gündür forumun altını üstüne getirdin
    ve sana inanmamamızın sebebi kesin ve net bir kanıt koymamandı
    altı üstü bir kaç resim istedik
    ama koymadın ve cevap dahi yazmadın
    sana inanmamızı nasıl bekleyebilirdin ki
    açtığın iki konun da kanıt vermediğin için kilitlendi

geç kalınmış bir cevap olsa da bir delil bu

telefonun hayırlı olsun her ne olursa
    resim yahut inceleme falan beklemiyorum artık senden
    nasıl olsa koymayacaksın
  • kardesim halen yapiyorsun adami deli etme efendi ol insanlari tahrik etme koydugun rresimlerde cok bulanik adam gibi resim cekip ekle yeceksen ekle yoksa git n 95 inle mutlu ol allah allahhhhhhhhh
  • ARKADAŞLAR TELEFONUN TEK KÖTÜ YÖNÜ ŞARJININ AZ GİTMESİ.DİĞER YANDAN VİDEO KALİTESİ ÇOK İYİ.İÇİNDE STANDART NOKİA YAZILIMLARINA EK OLARAK GPS ,MOBI GENIE,MESSENGER,UNIDIC,INTERTEL GİBİ FARKLI PROGRAMLAR MEVCUT. GPS İSTANBUL VE ANKARA YI DENEYEBİLDİM VE ŞEHİR HARİTALARINI AYRINTILI YAPTIKLARINI GÖRDÜM.NAVY MODUNU SEÇİP BİR HEDEF NOKTA VERDİĞİNDE BİR BAYAN SESİ İNGİLİZCE OLARAK YÖNLENDİRİYOR.GENIE PROGRAMI İSE DAHİLİ BİR TELESEKRETER HİZMETİ SAĞLIYOR .MESAJINIZI KAYDEDİP ARAYANLARA NOT BIRAKMA İŞLEVİNİ GÖRÜYOR.BİDE EN İYİYSİ BLACK LIST DİYE Bİ UYGULAMA VAR ORAYA YAZDIĞINIZ NUMARALAR SENİ ARAYINCA TELEFONUN HİÇ ÇALMIYOR VE ONLARA İSTEDİĞİN BAŞKA MESAJLA HİTAP EDEBİLİYORSUN.UNIDIC İSE BİR SÖZLÜK PROGRAMI.İNTERTEL İSE AYNI SKYPE İŞLEVİNİ GÖRÜYOR İNTERNETTEN TELEFONLAŞILIYOR. ÜSTTEKİ KAPAK YAKLAŞIK 1 MM FALAN İLERİ GERİ OYNUYOR.İLERİDE DAHA ARTARMI BİLMEM.
  • bravvo bak olacak simdi tebrikler devamini bekliyoruz resim cekip eklemelisin bu sefer

quote:

Orjinalden alıntı: EXCALIBUR13

ARKADAŞLAR TELEFONUN TEK KÖTÜ YÖNÜ ŞARJININ AZ GİTMESİ.DİĞER YANDAN VİDEO KALİTESİ ÇOK İYİ.İÇİNDE STANDART NOKİA YAZILIMLARINA EK OLARAK GPS ,MOBI GENIE,MESSENGER,UNIDIC,INTERTEL GİBİ FARKLI PROGRAMLAR MEVCUT. GPS İSTANBUL VE ANKARA YI DENEYEBİLDİM VE ŞEHİR HARİTALARINI AYRINTILI YAPTIKLARINI GÖRDÜM.NAVY MODUNU SEÇİP BİR HEDEF NOKTA VERDİĞİNDE BİR BAYAN SESİ İNGİLİZCE OLARAK YÖNLENDİRİYOR.GENIE PROGRAMI İSE DAHİLİ BİR TELESEKRETER HİZMETİ SAĞLIYOR .MESAJINIZI KAYDEDİP ARAYANLARA NOT BIRAKMA İŞLEVİNİ GÖRÜYOR.BİDE EN İYİYSİ BLACK LIST DİYE Bİ UYGULAMA VAR ORAYA YAZDIĞINIZ NUMARALAR SENİ ARAYINCA TELEFONUN HİÇ ÇALMIYOR VE ONLARA İSTEDİĞİN BAŞKA MESAJLA HİTAP EDEBİLİYORSUN.UNIDIC İSE BİR SÖZLÜK PROGRAMI.İNTERTEL İSE AYNI SKYPE İŞLEVİNİ GÖRÜYOR İNTERNETTEN TELEFONLAŞILIYOR. ÜSTTEKİ KAPAK YAKLAŞIK 1 MM FALAN İLERİ GERİ OYNUYOR.İLERİDE DAHA ARTARMI BİLMEM.

• telefonla çektiğin foto yok mu kardeşim.. bu üç oldu, senden öncelikli olarak telefonla çektiğin resimler isteniyor sen habire başka şeylerle uğraşıyorsun.

önce telefonla çektiğin resmi ekle sonra istediğin kadar banla banlayacaksan...
  • Arkadaşım senden beyaz bir duvar fotoğrafı bekliyoruz hadi artık yaa 3 gün oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

telefonla çektiğin foto yok mu kardeşim.. bu üç oldu, senden öncelikli olarak telefonla çektiğin resimler isteniyor sen habire başka şeylerle uğraşıyorsun.

önce telefonla çektiğin resmi ekle sonra istediğin kadar banla banlayacaksan...

+ 1905

Bir Resim Görelim ...
  • HADI USAGUM HADI AZ UYANUK AL BAKAYRUM BIR IKI FOTOGRAF CEKUVER
  • N95 LE ÇEKİLEN BİKAÇ RESİM...

• helalll

işte bu ya, sonunda..
  • BUDA BEYAZ DOSYA KAĞIDI...

• Benim 7250 daha iyi resim cekiyor bu cihazdan
  • şöyle orjinal boyutunada baksaydık 640*480 bunlar ama n95 ile çekilmiş ....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.