Şimdi Ara

İşte karşınızda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
6
Favori
12.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Htc'nin asıl tasarımcıları şirketten ayrıldı. Eskisi gibi tasarımlar beklemiyorum htc'den. Bu telefonun tasarımı da kötü olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya dair son mesaj 2 gün evvel yazıldığına göre bu cihazda beklenen ön etkiyi yaratmadı anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc u11 i yurtdışından (Amerika 650 dolar - Almanya 750 dolar) alsam, 4g sini Türkiye de kullabilirmiyim? Amazon dan Amerika dan alma ihtimalim daha yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssolucakk

Htc u11 i yurtdışından (Amerika 650 dolar - Almanya 750 dolar) alsam, 4g sini Türkiye de kullabilirmiyim? Amazon dan Amerika dan alma ihtimalim daha yüksek.

Kullanırsın tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Konuya dair son mesaj 2 gün evvel yazıldığına göre bu cihazda beklenen ön etkiyi yaratmadı anlaşılan.

Şuan en önemli mesele ekran kasa oranı. Ekran kasa oranı iyi olmayan telefon ilgi felan görmez. S8 çılgınlığı bütün markaların önünü kesti. Gerçekten önemli bir olay ekran kasa olayı.

• Bir açıklama yapmaları lazım, gelecek mi yoksa gelmeyecek mi? htc türkiye iyice yok oluyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bir açıklama yapmaları lazım, gelecek mi yoksa gelmeyecek mi? htc türkiye iyice yok oluyor gibi.

Hiç var olmadılar zaten benim gözümde hocam.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam en son mediamarkta htc 10 u 1777 liraya indirdiklerinde neden bu fiyat diye sormuştum. Hocam htc küçülüyor, elimizdekileri tüketiyoruz o yüzden bu fiyat demişlerdi.

Sanırım lg ve htc iyice küçülecek ülkemizde. Zaten lg nin bir çok servisi kapattığını duymuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam en son mediamarkta htc 10 u 1777 liraya indirdiklerinde neden bu fiyat diye sormuştum. Hocam htc küçülüyor, elimizdekileri tüketiyoruz o yüzden bu fiyat demişlerdi.

Sanırım lg ve htc iyice küçülecek ülkemizde. Zaten lg nin bir çok servisi kapattığını duymuştum.

Nerde 1777 lira ya bende alıyım hemen
  • dead_game kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 Aydan fazla oldu. :) Medimarkt Şanlıurfa mağazasındaydı.

• Ben HTC U11'in teknoloji marketlere girebileceğini zannetmiyorum.@vbalikci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Ben HTC U11'in teknoloji marketlere girebileceğini zannetmiyorum.@vbalikci

Media markt ta falan oluyor htc, belki gelir diyeceğim ama u ultra gelmediğine göre bu da umutsuz vaka gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Htc u11 i yurtdışından (Amerika 650 dolar - Almanya 750 dolar) alsam, 4g sini Türkiye de kullabilirmiyim? Amazon dan Amerika dan alma ihtimalim daha yüksek.

Kullanırsın tabii.

Amerikadaki 4g frekansıyla Türkiye deki 4g frekanslarının aynı olmadığını, bu yüzden telefonun 4 g sini kullanamıyacağımı okumuştum.

• quote:

quote:

quote:

Kullanırsın tabii.

Amerikadaki 4g frekansıyla Türkiye deki 4g frekanslarının aynı olmadığını, bu yüzden telefonun 4 g sini kullanamıyacağımı okumuştum.

selamlar

ben amerika'dan unlocked Htc U Ultra aldım, sorunsuz kullanıyorum. 4G çalışıyor. sadece SIM kartım 128K idi onda sorun yaptı, 64 K ile değiştirdim, sorunsuz kullanıyorum.

tşk.

• Millet tutulmuş bı ekran kasa oranına gidiyor.. Artık bu saatten sonra%90 oran yapıp içine 2 GB ram koyup satsalar kimsenin sesi çıkmıyacak..

özelliğine donanımına bakmadan iyy ekrana bak diyip geçiyor..

ama iPhone%60 küsürlü telefonu 5000 e satınca ilah gibi tapıyorlar..

bu cihazda 3500 4000 bandında olacak eminim şahsen bu parayı verip telefon alacak olsam s8 o düşünmem bile alırım u11 otururum..

benim için kulaklık ses gibi şeyler ekran kasa dan daha onemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheythan...

quote:

quote:

quote:

Kullanırsın tabii.

selamlar

ben amerika'dan unlocked Htc U Ultra aldım, sorunsuz kullanıyorum. 4G çalışıyor. sadece SIM kartım 128K idi onda sorun yaptı, 64 K ile değiştirdim, sorunsuz kullanıyorum.

tşk.

Ultra'da kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Millet tutulmuş bı ekran kasa oranına gidiyor.. Artık bu saatten sonra%90 oran yapıp içine 2 GB ram koyup satsalar kimsenin sesi çıkmıyacak..

özelliğine donanımına bakmadan iyy ekrana bak diyip geçiyor..

ama iPhone%60 küsürlü telefonu 5000 e satınca ilah gibi tapıyorlar..

bu cihazda 3500 4000 bandında olacak eminim şahsen bu parayı verip telefon alacak olsam s8 o düşünmem bile alırım u11 otururum..

benim için kulaklık ses gibi şeyler ekran kasa dan daha onemli

Yurtdışı fiyatı HTC 10 ile aynı, S8 gibi S7'den daha pahalı değil yurtdışında. 3.000-3.500 TL arası bir fiyatla çıkacağını tahmin ediyorum.
  • Donanımlar artık bir birine çok yakın, telefon alacaksam önce bataryası sonra kamerasına tabi en önemli unsuru unutmamak lazım fiyatı. Ekran kasa oranına çok takılmıyorum fakat HTC yi şu yönde eleştirebilirim. Batarya 3000 Mah ne kadar gidecek belirsiz. Artı Ekranın yanlardan sıkmak nedir abi portakalmı bu gereksiz bir uygulama olmuş ve fiyatının hiçte ucuz olacağını düşünmüyorum.
  • Kamera yuvarlak hoş durmamış ve HTC 'yi HTC yapan metal kasasından vazgeçmesi pek hoş olmadı. Rakipleri de çerçeve konusunda bayağı yol kat etti. Ön yüz nasıl olacak ve edge sense ne kadar kullanışlı olacak yarın göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheythan...

quote:

quote:

quote:

Kullanırsın tabii.

selamlar

tşk.

Cevabınız için sağolun. Hazır sizi yakalamışken birkaç soru sorayım.
    1-Amerika dan nereden aldınız?
    2-128k olması ne gibi bir sıkıntı çıkarttı?
    3-Şarj adaptörü sorununu nasıl çözdünüz?
    3-Htc nin uluslararası garantisi varmı?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.