Şimdi Ara

işte fenerden esntantenelere devam :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

işte fenerden esntantenelere devam :)
  • ya niye herkes rakibin yaptığı pislikleri göstererek kendini savunmaya çalışıyor . bu takımların futbolcusu da , taraftarı da , yöneticisi de çirkeftir . kabul edin işte , ben fenerbahçeliyim ve söylüyorum biz de çirkefiz . gs li de bjk li de çıksın kabul etsin kendi takımının-taraftarının çirkefliğini , mevzu kapansın
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuKaRa

quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

Yani fenerli arkadaşlara helal olsun haklı çıkmaya çalışanlar bile olmuş....
    şaşılacak insanlarsınız....
    bütün fenerbahçelilerde böyle ya anlam veremıyorum..

Haklı çıkmaya çalışan sizlersiniz kimse bu olayın doğru bir davranış olduğun söylemedi ama abartılacak bir konu olmadığını söylemeye çalışıldı. Ama Bok atan hep Gs liler o yüzden milletin canı sıkılıyor cunku bu olayın 500000 katı gs stadında yaşandı.Canlı yaşaya biri olarak söylüyorum.

500.000 katını yaklaşık rakammı verdin yoksa kesin rakam mı

• RAİKONEN benim holiganlık yaptığım mesajı gösterir misin? Yada technics e benim nasıl birisi olduğumu sorar mısın? Saçma sapan konuşmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: FuKaRa

quote:

Orjinalden alıntı: MaGNuM1

Yani fenerli arkadaşlara helal olsun haklı çıkmaya çalışanlar bile olmuş....
    şaşılacak insanlarsınız....
    bütün fenerbahçelilerde böyle ya anlam veremıyorum..

Haklı çıkmaya çalışan sizlersiniz kimse bu olayın doğru bir davranış olduğun söylemedi ama abartılacak bir konu olmadığını söylemeye çalışıldı. Ama Bok atan hep Gs liler o yüzden milletin canı sıkılıyor cunku bu olayın 500000 katı gs stadında yaşandı.Canlı yaşaya biri olarak söylüyorum.

500.000 katını yaklaşık rakammı verdin yoksa kesin rakam mı

Maç boyunca şişe küfür eden kişi ne varsa Tek tek hesapladım

• Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.