Şimdi Ara

İşte dünyanın en ucuz cep telefonu: Vodafone 150 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni telefonlar iyice hedefi saptırmışlardı, amaca dönük üretim geri geliyor demekki, ilk müşterilerinden birisiyim, sadece konuşmak için kullandığım telefonumda konsolumun, bilgisayarımın, fotoğraf makinemin, televizyonumun... falan fonksiyonlarını istemiyorum, bir de o özellikler bulunduğu için fazladan para hiç ödemek istemiyorum. Oldu olacak çok amaçlı çakı gibi bıçak , tırnak makası falan da eklesinler telefonlara.
  • türkiyede 25 milyon olsun , peynir ekmek gibi satar bu model :D
  • En düşük cep telefonu vergisi 50 TL şuanda telefonun kendi fiyatı, bayi karı vs vs satılacağı rakam gene 90-100 TL aralığı Nokia modellerinden bir farkı yok..
  • Beyler çok dalga geçiyorsunuz da yani herkes zengin değil bu ülkede illa ki birilerinin ihtiyacını görür , hep üst seviye ürün mü çıkacak herkesi düşünmek lazım.
  • Ama sadece GSM operatörü Vodafone olan hatlar kullanabilir gibi geliyor bana.O anlamda 5-10 Lira da kırdırma masrafı olacak gibi duruyor:)Onun dışında, gelişmekte olan ülkerde hat alan herkes telefon sahibi olacak gibi de geliyor bana:)kullanıcı sayısını artırmaya yönelik değişik bir pazarlama tekniği sanırım.
  • "...Tek renkli ekrana sahip olan ve internet erişimine olanak tanımayan telefonun..." !!! Bu nasıl bir cümle ya :D.. İnternet olsa bile ekran yok ki telefonda , sayfaları sesli okuyorsa bilemem tabi :D:D
  • buradada öyle fiyata satılırsa ben alırım kullanırım uygun benim için. ayrıca foto çekmek için fotoğraf makinemde var müzik için mp3 çalarım var...
  • kardeşime göstersem oyuncak yerine kullanır onu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.