Şimdi Ara

İstatistik dersine lanet olsun !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Manuel Neuer (4 mesaj) TURQUOIS3 (4 mesaj) Jizzy Quuatily (1 mesaj) Can-ı Efsan (1 mesaj) NedenAllahım (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstatistik dersine lanet olsun !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2004 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2 senedir alıyorum dersi ve bi türlü veremedim arkadaş. Bide bunun 2.dersi var. Matematik özürlüsü şu insana bi tavsiye verin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    aynı durumdayım diğer sözel derslerden geçmem çalışmama bağlı çalışınca A,B ile geçiyorum ama istatistikte çalışsam da çalışmasam da sonuç hep F oluyor
    quote:

Orijinalden alıntı: TURQUOIS3

aynı durumdayım diğer sözel derslerden geçmem çalışmama bağlı çalışınca A,B ile geçiyorum ama istatistikte çalışsam da çalışmasam da sonuç hep F oluyor

Aynen hocam. Sözellerde bb den aşağı notum yok istatistik ff. İşin kötüsü istatistik 1 ve 2 bizim okulda spss ilede bağlantılı istatistiği geçemezsen alamıyosun spss'i seneyede veremezsem okul uzayacak ya

Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

quote:

Orijinalden alıntı: TURQUOIS3

Aynen hocam. Sözellerde bb den aşağı notum yok istatistik ff. İşin kötüsü istatistik 1 ve 2 bizim okulda spss ilede bağlantılı istatistiği geçemezsen alamıyosun spss'i seneyede veremezsem okul uzayacak ya

spss dediğin veri analizi ve araştırma teknikleri dersi mi

Aynen o hocam Statistical Applications in Psychology diye geçiyor bizde

|
    |
    TURQUOIS3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
    1 Not
    quote:

Aynen o hocam Statistical Applications in Psychology diye geçiyor bizde

o da çok bela bir ders 1 dönem boyunca bir proje için uğraştık objektif bir test hazırladık,o hazırladığımız testi 300 küsür kişiye tek tek doldurttuk verileri spss'e girdik ve her şeyi yazdık sonuç F oldu

Hocam en azından dersi alabilmişsiniz ben daha istatistiği geçemediğim için göremedim o dersi bile :D durum fena cidden

|
    |
    TURQUOIS3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not
    quote:

Hocam en azından dersi alabilmişsiniz ben daha istatistiği geçemediğim için göremedim o dersi bile :D durum fena cidden

ben mezun olamayacağım gibime geliyor,büyük ihtimal kaydımı sildircem
    |
    |

|
    |
    |
    |

Finale kutuphanede 8 saat calistim.

Butte 2 arkadas anlatti + kutuphanede 8 saat calistim.

Vize 45(sinifin en yuksek notu)
    Final 25
    But 50
    Harf Notu: BB
    Hoca butun sinavlarda herkese 10'ar puan ekledi. Yani aldigim notlar 35-15-40'tir. Omrumde bir daha bu dersi gormek istemiyorum.
    |
    |

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

İstatistik I sorunsuz verdim bb ile ama İstatistik II sanırsam veremeyeceğim bu dönem bu dersi, cidden zor bir ders; bölümüm iktisat haliyle bize derinlemesine iniyorlar :D
    |
    |

Bazen hocalar gerçekten yetersiz kalıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.