Şimdi Ara

İstanbulkart artık işpos olan po, shell ve opette (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
36
Favori
22.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara da alabilen var mi? Shell ve opette denedim fakat posta oyle birsey cikmiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saricoban

Gebze de Shell den iki kere yakıt aldım. Ödeme işbankası posundan İstanbul kart ile öde seçeneğinden temassız yapılıyor.

Merhaba, Gebze’deki hangi Shell’den Aldınız, birde andalolu yakası d100 üstünde Opet/SHELL bilen varsa yazsın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osman Yılmaz, İstanbul İzmit Yolu, Mahallesi, 41400 Gebze

• quote:

Orijinalden alıntı: saricoban

Osman Yılmaz, İstanbul İzmit Yolu, Mahallesi, 41400 Gebze

Teşekkürler, endüstri mesleğin oradakinde sordum bi haberler.

Sonra dönüşü d100 yan yoldakine de bir sorayım dedim, önce bizde İstanbul kart yok dedi, ee iş bankasından nasıl kullanılıyorla peki dedim, kullanırız dedi.

Satış/Menüden İstanbul kart seçilecek ( kart şifrenin girildiği “ temassız okutma “ ) kısmında ödemeyi alana kadar kalacak.

iş bankası posunun olması önemli ( özel birşey yapmamışlar, bayağı bir zamandır varmış İstanbulkart menüsü, kendiliğinden gelmiş.

İstanbul kart diye sorarsan yok derler, ama menüden satış kısmından oluyor, yeni değil dedi.

• Birde ilave olsun ; bekleyen talimat olmasın bence
    Tren istasyonu, Migros vs.’den talimatları yükletin.

• iş bank bu ay yüklemeye puan kampanyası yapmadı. bundan dolayı demek ki :(

• gumus299 G kullanıcısına yanıt

İst içi

• İstanbul Avrupa yakasında kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Hayır İstanbul dışındaki hiçbir migrosta bakiye harcaması yapılamıyor. Sadece money clup özelliğini kullanabiliyorsun. İstanbul dışında şuan sadece getirde kullanılabilir

Alıntıları Göster

Gebze vs. civarları İstanbul dışında ise yıllardır kullanılıyor ( allianz Mutlukent mağazasından yakınlarda kalkmış, zaten tek kart harici ödeme de almıyorlar, sinirlerini bozmak isteyenler için mükemmel bir yer, Türkiye’de tektir belki de.. )

Yakıtta alınabiliyor, problem yok gibi şimdilik.

• ankarada opet po vb de deneyen yokmu

• kadillakkk kullanıcısına yanıt

Gallerianın yanındaki opette kullandim

• İstanbul kart Üye listesinde en çok OPET istasyonu olan Mehmetçik vakfına ait istasyonlar var.

Ankara'da çay yolunda bir OPET istasyonu görünüyor. Belki yakın olan birisi sorabilir, deneyebilir.

• 2 gündür hata veriyor normalde aldığım yer, bir sorun mu var acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul Anadolu Yakası - Bostancı Minibüs Caddesi >> Shell'de geçiyor.

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Ist disi kart kullanilir mi

• keremec kullanıcısına yanıt
    Hocam migros Antalyada kullanmak icin nasil işlem yapmaları lazim yönlendirelim bari cahilleri😕

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam migros Antalyada kullanmak icin nasil işlem yapmaları lazim yönlendirelim bari cahilleri😕

Kanunen istanbul sınırlarında yetkileri var.

Tüm TRde geçmesini beklemeyin, olur da geçerse sonradan açıkları kapatırlar.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum hocam. Genelde migros kasiyerleri bilgili oluyor ama İstanbul dışı bir yer olduğu için bilmemeleri gayet normal. Üstelik yazılım farkı da olabilir ilden ile, İstanbul dışı yerlerde kapalı olabilir, güncellenmemis olabilir vs. Bazı yerlerde direkt pos cihazına İstanbul kart okuyurken bazılarında ekstra NFC okuyucu cihaz gerekiyordu. Bu cihaz olmayabilir. Kısaca sistem tam oturmuş değil, kendi ödeme altyapılarını kullaniyorlar. İstanbul dışında aktif poslari yoktur büyük ihtimal. Migorsu ve belbimi arayıp bilgi alın isterseniz.

• Geçerli işyerlerinin listesi burada var boşa tek tek yazmayın.

https://webkurumsalapi.istanbulkart.istanbul/Media/pdf/IsBankas%C4%B1IstanbulkartKabulEdenler.pdf

Migros sadece İstanbul ve Kocaeli şubeleri, diger iller de sistem kapalı boşa deneme.@davetsiz07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 8 Ağustos 2021; 13:23:9 >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Iş posları ile ödüyordım ben çokça ama sorun şu ki son 1 haftadır hata alıyorum her gittiğimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 7 Ağustos 2021; 2:8:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.